Petice za záchranu Moravské Amazonie

Petice za záchranu Moravské Amazonie

My, níže podepsaní signatáři,

voláme po bezodkladném řešení neblahé situace, v níž se nachází území lužních lesů při dolních tocích řek Dyje a Moravy, tzv. Moravské Amazonie neboli Soutoku. Podporujeme návrh opatření státní ochrany přírody o toto unikátní území prastarých dubů. Požadujeme náležitou ochranu a zlepšení péče následujícími kroky:

1. Neprodleně ukončit stávající intenzivní lesní hospodaření a nevhodnou péči o louky, vedoucí k významnému snižování přírodní rozmanitosti. Tzn., že je s okamžitou platností třeba zamezit kácení v porostech starších 100 let. Přijatelné je jen kácení směřující k světlému druhově bohatému lesu s dostatečným množstvím starších stromů (alespoň 30 kusů na hektar). Dále je nutno upustit od velkoplošného půdního frézování a masivního používání herbicidů.
2. Neprodleně zajistit ochranu celého území vyhlášením sítě maloplošných chráněných území. Ze strany Lesů ČR je nezbytná péče v souladu s požadavky státní ochrany přírody pro nový lesní hospodářský plán tohoto území.
3. Neprodleně směřovat k ochraně celého území vyhlášením velkoplošného zvláště chráněného území, tedy chráněné krajinné oblasti (CHKO), a zajistit udržitelnou péči vedoucí k zachování a podpoře přírodní rozmanitosti.

**váš podpis**



Petice je adresována premiérovi vlády České republiky, ministrovi zemědělství, generálnímu řediteli Lesů ČR, ministrovi životního prostředí, Krajskému úřadu Jihomoravského kraje, České inspekci životního prostředí a řediteli Agentury ochrany přírody a krajiny ČR.
3,711 podpisy = 74% z cíle
0
5,000

Sdílejte s Vašimi přáteli:

   

My, níže podepsaní signatáři,

Podporujeme místní občany ve stanovisku formovaném v Otevřeném dopise obyvatel jihovýchodního cípu Moravy a vědce a další odborníky, kteří situaci výstižně popsali ve Společném prohlášení odborných společností k problematice ochrany jihomoravských luhů, a také návrh opatření státní ochrany přírody, jak nejlépe chránit toto unikátní území prastarých dubů. Požadujeme náležitou ochranu a zlepšení péče následujícími kroky:

1. Neprodleně ukončit stávající intenzivní lesní hospodaření a nevhodnou péči o louky, vedoucí k významnému snižování přírodní rozmanitosti. Tzn., že je s okamžitou platností třeba zamezit kácení v porostech starších 100 let. Přijatelné je jen kácení směřující k světlému druhově bohatému lesu s dostatečným množstvím starších stromů (alespoň 30 kusů na hektar). Dále je nutno upustit od velkoplošného půdního frézování a masivního používání herbicidů.
2. Neprodleně zajistit ochranu celého území vyhlášením sítě maloplošných chráněných území. Ze strany Lesů ČR je nezbytná péče v souladu s požadavky státní ochrany přírody pro nový lesní hospodářský plán tohoto území.
3. Neprodleně směřovat k ochraně celého území vyhlášením velkoplošného zvláště chráněného území, tedy chráněné krajinné oblasti (CHKO), a zajistit udržitelnou péči vedoucí k zachování a podpoře přírodní rozmanitosti.

Pomozte nám sbírat podpisy, které mají váhu: stáhněte si a šiřte petici a podpisový arch. Děkujeme!

Petice je adresována premiérovi vlády České republiky, ministrovi zemědělství, generálnímu řediteli Lesů ČR, ministrovi životního prostředí, Krajskému úřadu Jihomoravského kraje, České inspekci životního prostředí a řediteli Agentury ochrany přírody a krajiny ČR.

Za petiční výbor:

Mgr. Anežka Bartošová, bioložka a iniciátorka výzvy Zachraňme Soutok
Lipová 1349/10, 691 51 Lanžhot, tel.: +420 732 172 004, bartosova.anezka@seznam.cz

Ing. et Ing. Filip Šálek, lesní inženýr, biolog, předseda spolku Lužánek
Zámecké náměstí 6/8, 690 02 Břeclav, tel.: +420 605 923 874, fsalek()seznam.cz

doc. RNDr. Jakub Těšitel, Ph.D., botanik, Masarykova univerzita
Generála Šimka 66, 69003 Břeclav, tel.: +420730808099, jakub.tesitel()centrum.cz

Mgr. Dalimil Toman, předseda Hnutí Brontosaurus Podluží,
Mikulčice 531, 696 19 Mikulčice, tel.: +420 605 763 112, dalimil.toman()seznam.cz

Mgr. Gašpar Čamlík, Česká společnost ornitologická – Jihomoravská pobočka
Dlouhá 775, 696 42 Vracov, tel.: +420 731 782 066, camlik()birdlife.cz

Ing. Vladimír Hula, Ph.D., lesní inženýr, biolog, Mendelova univerzita v Brně, Ústav ekologie lesa
Družba, 667 01 Židlochovice, tel.: +420 608 967 702, Hula()mendelu.cz

Tomáš Adamec, obchodní manažer a drobný vinař
Úvaly 57, 691 42 Valtice, tomas.adamec()email.cz

Ing. Adam Steidl, předseda Českého svazu ochránců přírody Morava
Olešná 34, 678 01 Blansko, csopmorava()gmail.com

Zastupovat petiční výbor při jednání se státními orgány je oprávněn kterýkoliv člen petičního výboru (klauzule vyžadovaná § 5 odst. 1 zák. č. 85/1990 Sb.).(a)

Seznam signatářů

3,711 Tomáš Svoboda Plzeň manažer
3,710 Jakub Koudela Praha Herec
3,709 Josef Klimeš České Budějovice
3,708 David Boura Děčín ekolog
3,707 Roman Pechník Mokré Lazce farmaceutický chemik
3,706 Ondřej Holas Hradec Králové Pedagog/vědec
3,705 Anna Kšírová Liberec lékařka
3,704 Dagmar Vitulová Valašské Klobouky
3,703 Tomasz Heczko Brno právník
3,702 Josef Bečka Dlouhá Třebová Technolog
3,701 Josef Hřebřina Vlašim
3,700 Natalia Rajchert Praha PR manažerka
3,699 Aleš Nitra Raškovice učitel
3,698 Jaroslav Spurný Olomouc důchodce-stráž přírody
3,697 Josef Svoboda Frýdlant nad Ostravicí Učitel
3,696 Martin Skřivánek Psáry Osvč
3,695 Pavel Kešner Počátky lékárník
3,694 Pavel Vrba Brno Ekolog
3,693 Anna Bernatkova Ostrov PhD student
3,692 Oldřich Motyka Ostrava Akademický pracovník
3,691 Roman Šifel Zlín OSVČ
3,690 Šárka Veselá Brno Farmaceut
3,689 Eva Hruba Tynec nad Sazavou lektor Aj
3,688 Ludvík Jochman Praha důchodce
3,687 Miluše Václavková Kostelec u Holešova učitelka ZŠ
3,686 Lukáš Bjolek Baška učitel
3,685 Alena Charvátová Mladá Boleslav
3,684 Petr Saitl Vojkovice montér elektro
3,683 Jaroslav Krizovsky Meziboří Zamecnik
3,682 Ingrid Búziová Meziboří Referent
3,681 Jiří Kovalovský Praha Biolog, aktivista, IT manažer
3,680 Monika Krasnecova Strani
3,679 Josef Konečný Brno
3,678 Helena Dlouha Mlada Vozice OSVČ
3,677 Lukáš Kužela Slušovice Student veterinární hygieny a ekologie
3,676 Nela Wiesnerová Kunovice Student
3,675 Daniel Kopecký Uherské Hradiště student
3,674 Zdeňka Elena Pavlovičová Kroměříž
3,673 Hana Krčmová Praha 6
3,672 Radmila Kachtíková Praha 8 - Dolní Chabry Student
3,671 Kateřina ČechováO Olomouc Učitelka
3,670 Martina Babulová Uh.Brod zdravotní sestra
3,669 Vojtěch Kostiha Praha Tiskový mluvčí, překladatel
3,668 Věra Lebedová Dolní Mesto
3,667 Barbora Boříková Plzeň Učitelka
3,666 Michael Fiala Nové Město na Moravě Arborista
3,665 Karel Kolařík Rudná
3,664 Drahomíra Horáková Hranice
3,663 Vladimír Bílek Mohelnice OSVČ
3,662 Ladislav Stejskal Č. Budějovice Zámečník
3,661 Jitka Rousová Kasejovice dělnice
3,660 Tomáš Novák Onomyšl
3,659 Jana Kynclová Praha Scénáristka
3,658 Jiřina Zdařilová Polkovice úřednice
3,657 Libor Benčík Děčín kuchař
3,656 Jakub Kmínek Brno It
3,655 Matěj Nešťák Jimramov Arborista
3,654 Vojtěch Palát Hrotovice student
3,653 Martina Oščádalová Brno
3,652 Vit Kubelka Ceske budejovice Statistik
3,651 Alena Walter 50354 Hürth fonetik
3,650 Václav Fiala Jedovnice
3,649 Michaela Huslarová Soběslav učitelka
3,648 Jan Ježek Náchod učitel
3,647 Jakub Pátek Bystřice pod Hostýnem programátor
3,646 Petr Vyoral Vanovice řidič
3,645 Karel Bauer Hradec Králové důchodce
3,644 Barbora Čapinská Praha 5 Referentka, politoložka, lektorka
3,643 Vlastimil Cihlář Plzeň Ošetřovatel v ZOOI Plzeň
3,642 Vilém Šlesinger Brno IT
3,641 Zuzana Zárubová Brno Zahradník
3,640 Radka Buzkova Štramberk Učitelka
3,639 Monika Hrubá Brno Učitelka v lesní mateřské škole
3,638 Alena Bauerová Hradec Králové důchodce
3,637 Světlana Zouharová Brno Překladatel
3,636 Barbora Kapinusová Brno
3,635 Alena Segečová Kožlany DPN
3,634 Jaroslav Haimy Hyjánek Dvůr Králové nad Labem zoolog
3,633 Petra Cábová Třebíz Mateřská dovolená
3,632 Monika Sedlakova Brno Dělnice ve vyrobe
3,631 Natalie Švarcbachová Duchcov Student
3,630 Josef Čmel Blansko stavař ing
3,629 Pavel Steinbach Štěnovice IT
3,628 Gabriela Regnerová Studnice
3,627 ALEŠ REGNER Studnice
3,626 Jana Krouman Brno advokát
3,625 Miroslav Neznámý přerov důchodce
3,624 Eva Petrželová Blansko, Lažánky 81 učitelka ZUŠ
3,623 Michaela Křivonožková Fulnek učitelka
3,622 Michal Ševčík Brno THP
3,621 Martin Švec Praha biochemik
3,620 Karsten Kohls Buxtehude Biologe
3,619 Miroslav Kábrt Rychnov nad Kněžnou důchodce, vodohospodář, stráž přírody
3,618 Kateřina Effmertová Polevsko mateřská dovolená
3,617 Tomáš Pavelka Hranice Projektant
3,616 Milan Dvořáček Smiřice
3,615 Ivona Kalendová Jasenná RD
3,614 Jan Karbus Pozdeň OSVČ
3,613 Petr Chalupa Brno Programator
3,612 Ondřej Albl Plzeň Zaměstnanec nemocnice
3,611 Štěpán Holický Plzeň učitel
3,610 Martin Mandák Ostrava OSVČ
3,609 Molitor Gernot Viden biolog
3,608 Jakub Zvelebil Praha Podnikatel
3,607 Růžena Machačová Tachov/ 34701 v důchodu (ornitolog)
3,606 Lucie Tomajová Štoky
3,605 Kateřina Hladíková Praha Materska dovolena
3,604 Hermann Falkner Vídeň pravovník
3,603 Josef Beneš Praha Právník-legislativec, MŽP
3,602 Libuše Smolíková České Budovice manažerka
3,601 Terezie Bubová Praha10 Státní úředník
3,600 Jana Faifrová Praha Finanční analytik
3,599 Monika Szentandrásiová Praha 4
3,598 Miroslava Jarenová Plzeň státní úředník
3,597 Lucie Kuricova Mikulov Zdravotní sestra
3,596 Kateřina Skalická Valašské Meziříčí učitelka
3,595 Václav Šlais Praha 3 - Žižkov
3,594 Eva Profantova Týn nad Vltavou pracovnice v sociálních službách
3,593 Václav Kacálek Dobruška důchodce
3,592 Dominik Starý Okříšky Student VŠ
3,591 Jan Stýskala Kopřivnice ekolog
3,590 Ondra Zikovsky Praha Truhlář
3,589 Zuzana Štemberová Srbsko krajinářská architektka
3,588 Petra Loučová Poděbrady literární historička
3,587 Josef Holomek RADĚJOV U HODONÍNA důchodce
3,586 Renáta Tichá Petrovice u Krnova
3,585 Aleš Máchal Brno ekopedagog, pracující důchodce
3,584 Martin Hýža Stěbořice lékař
3,583 Pavel Vybíral Řeznovice Berní úředník
3,582 Eva Hejduková České Budějovice manažerka
3,581 Zdenka Prouzová Trutnov
3,580 Martin Kotraš Vikýřovice
3,579 Petra Kovářová Ostrava
3,578 Kateřina Pospíšilová Morkovice-Slížany Administrativni pracovnik
3,577 Radovan Lukeš Rakvice Technická podpora
3,576 Luděk Fliegl Prachatice
3,575 Vanda Široká Praha restaurátorka
3,574 Barbora Žáčková Praha 2 Projektová manažerka
3,573 Karel Novotný Nový Bor ID
3,572 Miloslava Večeřová Šumperk Číšníce
3,571 Petra Krestýnová Šumperk Servírka
3,570 Josef Bucur Vrbno pod Pradědem Sr technical support specialist
3,569 Jakub Stretti Praha 6 Akademický maliř a restaurátor
3,568 Miroslava Lisalová Opava 1
3,567 Jakub Kőhler Oskava OSVČ
3,566 Alexandra Schenkova Troubelice Obchodní zástupce
3,565 Luděk Holoubek Hradec Králové Elektroinženýr
3,564 Dominik Grohmann Hrušky Sadař
3,563 Filip Dřímal Valašské Meziříčí učitel
3,562 Jiří Čermák Spálené Poříčí Truhlář
3,561 Jan Hosnedl Plzeň učitel
3,560 Anna Vaňásková Hradec Králové důchodce
3,559 Martina Provazkova Oskava Servírka
3,558 Zdeněk Loprais Bechyně strojník energet. zařízení
3,557 Marta Pihova Plzen Ridicka
3,556 Anna Prachařová Olšany u Šumperka Student
3,555 Jana Langerová Olomouc
3,554 Oto Kuráč Třemešek Osvč
3,553 Jirka Kovar Hlučín
3,552 Jindřich Loprais VRACOV důchodce
3,551 Hana Harsa Liberec Lekarka
3,550 Eva Michalisková Rajhradice Student
3,549 Martina Trebatická Praha 5 zemědělec
3,548 Milan Fiala Netunice kastelán
3,547 Miroslava Celinová Příbram Účetní
3,546 Josef Kučera Hlinné důchodce
3,545 Veronika Kučová Frýdek-Místek žena v domácnosti
3,544 Robert Zika Praha rada
3,543 Daniel Pribyl Zerotice
3,542 Ivana Muchnova Kralovice
3,541 Rudolf Košťál Šumperk Systém řízení kvality
3,540 Naďa Popová Dolní Lukavice Administrativni pracovník
3,539 Tomáš Hevera Hluboké Mašůvky
3,538 Jiří Segeč Kožlany technik
3,537 Mirek Dvorský Valašské Meziříčí vedoucí Valašského ekocentra ČSOP
3,536 Daniela Barnetová Morkovice-Slížany
3,535 Michaela Cabáková Valašské Meziříčí Administrativní pracovník
3,534 Jan Bílovský Otice lesník a rostlinolékař
3,533 Michaela Kopuleta Kyjov Dělnice
3,532 Tomáš Stříbrný Praha editor
3,531 Václav Nevrlý Kopřivnice učitel
3,530 Martin Rufer Jaroměř politolog
3,529 Karel Makoň Plzeň Vedoucí ZSŽ Plzeň
3,528 Antonín Šafránek Beroun Důchodce
3,527 Barbora Ezerová Zlín lékařka
3,526 Kateřina Knaislová Praha překladatelka
3,525 Filip Štoček Praha Režisér
3,524 Jiří Šebele Vrbno pod Pradědem pedagog
3,523 Radek Pařízek Brno OSVČ
3,522 Zdeněk Mezihorák Berlín herní návrhář
3,521 Michal Zelený Praha 2 CAD Designer
3,520 Jan Šklíba České Budějovice Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích - vědecký pracovník
3,519 Hana Vybíralová Ivančice
3,518 Lada Syrovatkova Praha
3,517 Jiří Malíček Praha Botanik
3,516 dana Pechlátová Dvůr Králové n.L. masérka
3,515 Marie Potfajová Poříčí nad Sázavou ekolog
3,514 Tomáš Pavlica Praha Student
3,513 Jan Blaha Přelouč OSVČ
3,512 Drahomíra Benešová Náchod středoškolský pedagog
3,511 Simona Koštialová Plzeň
3,510 Vít Vodvářka Brno tester
3,509 Jana Erika Hejralová Rejštejn Strážce přírody
3,508 Petr Havlíček Zámyšl revírník
3,507 Libor Tománek Valašské Meziříčí vedoucí konstrukce
3,506 Dalibor Dostál Kutná Hora ochranář
3,505 Václav Nič Děčín důchodce, strážce ochrany přírody
3,504 Květoslava Rosecká Nýrsko důchodkyně
3,503 Tomáš Hlucháň Rožnov pod Radhoštěm OSVČ
3,502 Rostislav Krkoška Čikov dělník
3,501 Tomáš Jírava Praha lékař
3,500 Markéta Kopková Praga učitelka
3,499 Ondřej Belfín Olomouc student ekologie
3,498 Anežka Zálešáková Věteřov student
3,497 Eva Žůrková Krhová učitelka
3,496 Martin Šamšula Okrouhlá (Boskovice) Bezpečnostní pracovník
3,495 Klára Kepertova Břeclav Průvodce
3,494 Kateřina Malá Brno studentka Cyrilometodějského gymnázia
3,493 Irena Martínková Sněžné Duchodce
3,492 Filip Chalupka Boskovice Krajinný ekolog
3,491 Martina Kolísková Prosenice provozní
3,490 Ludmila Obrtlíková Břeclav Prodavačka
3,489 Jitka Dvorská Valašské Meziříčí pedagog
3,488 Petr Maryška Drnovice Servisní technik - dobrovolný strážce CHKO MK
3,487 Marek Vinkler Brno IT
3,486 Lucie Hornofová Dobruška referentka
3,485 Katarína Vysloužilová Brno Environmental expert
3,484 Tereza Janošová Dolní Benešov Radiologický asistent (nyní mateřská)
3,483 Renáta Kolovratová Budišov nad Budišovkou Plemenářský konzulent
3,482 Petr Brázdilík Olomouc nezaměstnaný
3,481 Jiří Žiak Šlapanice OSVČ
3,480 Michal Krejčík Unhošť Osvč
3,479 Jana Javorská Halenkov Krajinář
3,478 Jiří Kokeš Brno důchodce
3,477 Antonín Tůma Brno geolog
3,476 Eva Mikolášková Ustí nad Labem biolog
3,475 Josef Mertlik Hradec Králové entomolog
3,474 Josef Mazánek Náměšť nad Oslavou
3,473 Zdeňka Polášková Velké Bílovice Student
3,472 Adéla Sedlářová Kyjov Student
3,471 Helena Tolarová Říčany
3,470 Jiří Klimeš Brno VŠ učitel v důchodu
3,469 Barbora Janošková Čejkovice student
3,468 Lukáš Brumovský Lanžhot řidič
3,467 Jiří Kvapil Olomouc učitel
3,466 Petr Krupicka Praha
3,465 Tereza Frolcová Dolni Bojanovice
3,464 Jitka Ženatová Praha pedagog
3,463 Jan Vedral Ústí nad Labem Stavebnictví
3,462 Peter Urban Sliač VŠ učiteľ
3,461 Kateřina Jandová Pelhřimov
3,460 Jakub Hruška Praha přírodovědec, vědecký pracovník
3,459 Helena Chaloupková Panenské Břežany Akademický pracovník
3,458 Kristýna Laurincová Nové Strašecí Student
3,457 Radovan Vrtěl Adamov
3,456 Květa Dauzat Horní Ves
3,455 Lenka Šebková Ostrava referent
3,454 Robert Šebek Ostrava IT specialista
3,453 Jozef Chavko Bratislava Ochrana dravcov na Slovensku
3,452 Jano Topercer Martin vedec - ekológ
3,451 Hana Kolářová Praha redaktorka
3,450 Peter Glončák Brdárka fytocenológ
3,449 Karel Ančinec Šumperk
3,448 Ondřej Pospíšil Proseč Zivnistnik
3,447 Michal Hendrych Uherský Ostroh technolog
3,446 Michaela Rychtecká Brno Mateřská dovolená
3,445 Ivana Kalafusová Považská Bystrica Zoolog
3,444 Milan Ryšavý Vlkoš
3,443 Kristýna Ondřejová Odry učitelka
3,442 Miroslava Mikulíková Vsetín důchodce
3,441 Tomáš Domes Opava Student MFF UK
3,440 Tomáš Birčák Volduchy Učitel
3,439 Klára Foffová Týnec nad Labem Student
3,438 Veronika Kršková Třebíč studentka Zahradní a krajinářské architektury
3,437 Ilona Kafková Křivoklát učitelka
3,436 Vladimíra ?auleová Praha
3,435 Pavel Langer Maleč lesník
3,434 Lucie Čechová Lomnice Specialista pro vědu a granty
3,433 Martin Fuka Teplice Obchodník
3,432 Renáta Embertová Zbečno lektorka SEV
3,431 Miloš Halúzka Brno učitel
3,430 Vladimír Zieris Pardubice
3,429 Václav Jiráček Praha
3,428 Jitka Rajmonová Úholičky knihovnice, lektorka
3,427 Kamil Čihák Dvůr Králové nad Labem zoolog
3,426 Tereza Frolo Lochovice OSVČ
3,425 Anna Kudrnová Praha 8 překladatelka
3,424 Jiří Lehejček Strančice pracovník v zemědělství, VŠ pedagog
3,423 Jiří Hlaváček Týniště nad Orlicí nákupčí
3,422 Linda Procházková Čerčany Produkční
3,421 Kamila Piroutková Městec Králové student
3,420 Božena Klodová Sluhy Vědec
3,419 Aleš Toman Jihlava zoolog
3,418 Ivo Mašita Jihlava lesník
3,417 Eva Dunglová Praha
3,416 Jiří Kadláček Bratrušov sociální práce na Armádě spásy
3,415 Adéla Dubná Sudoměřice referent ochrany přírody a krajiny KrÚ JMK
3,414 Iva Michalisková Rajhradice
3,413 Pavel Šidák Praha vědecký pracovník
3,412 Miroslava Rylko Jablunkov hospodyně
3,411 Eva Žáková Zruč-senec ekonom
3,410 Petr Mecner Janovice nad Úhlavou učitel
3,409 Ingrid Klímová Praha
3,408 Rostislav Konůpka Praha
3,407 Ivan Kasalický Křivoklát důchodce
3,406 Petr Heřman Křivoklát OSVČ - zoolog
3,405 Tereza Blažeková Havlíčkův Brod Lékařka
3,404 Miroslava Melcerová Praha OSVČ
3,403 Petra Doktorová Křemže
3,402 Ondřej Folk Písek NNO
3,401 Jiř Miřejovský Lanškroun Důchodce
3,400 Iva Stránská Český Krumlov lektorka ekologické výchovy
3,399 Štěpán Krňoul Plzeň Učitel
3,398 Zdeněk Vladyka Klatovy OSVČ
3,397 Sylva Kesslerová Šumperk asistetka obchodního ředitele
3,396 Antonín Janča Dobříš dispečer
3,395 Jan Stejskal Harrachov vedoucí komunikace a zahraničních projektů
3,394 Jakub Strangmuller Praha Asistent Rezie
3,393 Anna Gabrielová Praha sociální pracovnice
3,392 Olga Suldovská Praha 3 dokumentátor
3,391 Jitka Bartošová Praha etolog, vědecký pracovník, doc. ČZU
3,390 Jitka Jelínková Praha právnička
3,389 Martina Hrazdirová Přerov zoolog, lektor
3,388 Petr Šiška Tábor lesník
3,387 Petr Ledvina Brno ekologický poradce
3,386 Petr Skřivan Hradec Králové učitel SOŠ veterinární, zoolog
3,385 Martina Prachařová Olšany lékař
3,384 Jiří Kult Hronov důchodce
3,383 Lenka Tilšerová Hradec Králové demograf
3,382 Vladimír Štorek Choceň metrolog
3,381 Julie Lukaštíková PRAHA 4 tlumočnice
3,380 Iva Bendová Praha
3,379 Věra Janečková Olomouc Fyzioterapeut
3,378 Luděk Zeller Semily uklízeč
3,377 Radomir Zajicek Teplice Referent
3,376 Jaromír Jaren Plzeň projektant pozemních staveb
3,375 Jana Křížová Praha 14 Biochemik
3,374 Jana Štěpánková Hradec Králové referent státního úřadu
3,373 Jiří Prachař Olšany u Šumperka Lékař
3,372 Soňa Karadžovská Praha
3,371 Petr Rončka Vřesina
3,370 Michaela Pavlíková Karlštejn
3,369 Lukáš Gřondil Opava učitel
3,368 Petra Hulvová Havlíčkův Brod zoolog
3,367 Miroslav Pešek Praha SŠ učitel
3,366 Alena Hofrichterová Praha referentka dokumentace
3,365 Martin Strnad Dobříš úředník
3,364 Ladislav Mencl Týnec nad Labem důchodce
3,363 Jolana Palánová Benátky nad Jizerou administrativní pracovnice
3,362 Jana Draslarová Harrachov účetní
3,361 Bohumil Lisec Praha OSVČ
3,360 Zdeněk Palán Paseky nad Jizerou v důchodu
3,359 Iveta Machátová Brtnice projeková manažerka
3,358 Věra Šímová Bruntál důchodce
3,357 Marie Liscová Chlumec učitelka v MŠ
3,356 Ondřej Kauzál Náměšť nad Oslavou ornitolog
3,355 Josef Matouš Milovice projektant
3,354 Michal Dvořák Praha Urbanista
3,353 Bohumila Pechoušková Liběšice Důchodce
3,352 Radomír Vaněk Opava manažer
3,351 Eva Klášterková Teplice - Teplice muzeolog
3,350 Martin Prejza Křimov Zámečník
3,349 Vlaďa Šima Bruntál důchodce
3,348 Jaroslav Skoumal Lužice
3,347 Michala Tomanová Praha 6 OSVČ
3,346 Hana Pavlacká Praha architektka
3,345 Katarína Štrbová Bieliková Praha kostýmní výtvarnice
3,344 Václav Týr Žihle dělník
3,343 Přemysl Martinec Kadlín výtvarník
3,342 Tereza Hesounová Roztoky umělec
3,341 Marie Šlegrová Brno Rodičovská dovolená
3,340 Oldřich Rajchl Praha Chovatel zvířat
3,339 Barbora Večlová Kladno
3,338 Tomáš Smrž České Budějovice lektor environmentálního vzdělávání
3,337 Petr Kaštovský Opava (nečleněná část města) strojvedoucí
3,336 Lucie Čermáková Praha administrativa
3,335 Helena Švárová Záhoří 4 / 25756 / Maršovice Sr. Development specialist
3,334 Sona Pavlovicova Osov Account Manager
3,333 Přemysl Brýl Uherské Hradiště Product manager
3,332 Zdeněk Benda Uherský Brod technik
3,331 Martin Pavlacky Praha OSVC
3,330 Kristýna Hladíková Praha Student
3,329 Vojtěch Kasalický České Budějovice hydrobiolog
3,328 Kristyna Svobodova Gatzen, Německo PhD. student
3,327 Petra Pavlíková Ostrava Asistent pedagoga
3,326 Petr Hradil Brno číšník
3,325 Pavel Jelínek Chotěboř Nákupčí
3,324 Filip Vorba Radkov programátor
3,323 Monika Kadlecová Lovosice Masérka
3,322 Petr Kellner Drasov Manager
3,321 Martin Lipenský Třemošnice lesní dělník
3,320 Martina Tomášková Frýdlant nad Ostravicí Projektová manažerka
3,319 Petr Koutecký České Budějovice vědecký pracovník, botanik
3,318 Martina Novotna Chribska OSVC
3,317 Richard Vaniš Praha disponent
3,316 Alena Mazzolini Praha Pravnik
3,315 Michal Kysučan Černá Voda prodavač
3,314 Jan Kost Lhota sedlák
3,313 Dana Bystroňová Ostrava asistentka
3,312 Vojtěch Rylko Jablunkov programátor
3,311 Tomáš Pavlacký Praha režisér
3,310 Jan Kosla Litomysl vedecky pracovnik
3,309 zuzana kupcová opava učitelka
3,308 Pavlína Měkynová Stará ves nad Ondřejnicí Matka
3,307 Jindra Bromová Čkyně středoškolská učitelka
3,306 Jana Podskalská Kdyně ředitelka MKS
3,305 Hana Maxerová Tupesy
3,304 Anna Gnot Praha
3,303 Dagmar Svobodová Telč studentka
3,302 Jitka Slavikova Lány OSVČ
3,301 Martin Krebes Hradec nad Moravici Kontrolor
3,300 Martin Andrle Horní Hbity fotograf
3,299 Andrea Ondruchová Vřesina OSVČ
3,298 František Kislinger Poleň učitel
3,297 Daniela Papalexisová Štětí učitelka
3,296 Milan Košulič Město Albrechtice lesník
3,295 Barbora Tomanová Ratíškovice Student Univerzity
3,294 Bc. Petr Suchopár Strakonice Nezaměstnaný
3,293 Tereza Macečková Valeč
3,292 Jiří Kadlčák Zlín Louky Osvc
3,291 Hana Trachtulcová Rudník Inženýr testování
3,290 Ivana Čechačková Hlučín Laborantka
3,289 Kveta Srokova Dolni Benešov V domácnosti
3,288 Miroslava Weigelová Hranice účetní
3,287 Libuše Bělousová Brno důchodkyně
3,286 Petr Bělousov Brno důchodce
3,285 Ladislav Černý Poděbrady pedagog
3,284 Tereza Černá Praha 2 vědecký pracovník
3,283 Martin Tomáš Praha Wildlife průvodce
3,282 Julie Secová Ivančice studentka
3,281 Zuzana Kodatová Praha
3,280 Martin Miškovský Mokré Lazce
3,279 Jan Semerád Praha nákupčí
3,278 Jiří Vyskočil Litomyšl důchodce
3,277 Rostislav Kočiš Praha zaměstnanec
3,276 Martina Raptová Hranice na moravě švadlena
3,275 Veronika Brejchová Plzeň Recruitment & Administration Manager
3,274 Blanka Lednická Olešná
3,273 Miloslav Kopeček Valtice Obchodní ředitel
3,272 Olga Bymova Rájec-Jestřebí logistika
3,271 Vojtěch Šíma Štěpánkovice / Svoboda projektant inženýrských sítí
3,270 Tomáš Bohuminsky Ostrava Pracovník v DPO
3,269 Danuše Šeděnková Hranice prodavačka
3,268 Zbyněk Janoška Vracov programátor
3,267 Milan Janda Ceske Budejovice vedecky pracovnik
3,266 Roman Kalous Letohrad Ochránce přírody
3,265 Adam Nainar Hostivice student Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze
3,264 Jakub Šťasta Praha Softwarový inženýr
3,263 Katarína Bučková Praha vedec
3,262 Naděžda Hladišová Hlučín důchodce
3,261 Pavla Jůnková Vymyslická Praha
3,260 Jakub Podlipný Hrádek nad Nisou
3,259 Barbora Šimordová Milovice zubní technik
3,258 Jan Skyva Praha 6 důchodce
3,257 Ondřej Boháč Olomouc ornitolog
3,256 Lubica Kuliskova Brno Obchodní reditelka
3,255 Blanka Koubová Praha administrativní pracovník
3,254 Monika Kasparova Rychnov n k. Krajiy ekolog SCHKO Orlicke hory
3,253 Adam Šťasta Praha
3,252 Eliška Matějková Osek u Hořovic
3,251 Tomáš Straka Praha 9 Skoda Auto, ojete vozy
3,250 Lucie Klabanová Hlučín OSVČ
3,249 Jiří Klaban Hlučín Nezaměstnaný
3,248 Petr Pipek Praha VŠ profesor v důchodu
3,247 Patricie Namita Procházková Tatiná Terapeut
3,246 Martin Krug Hodonin veřejná správa
3,245 Jan Robovský České Budějovice pedagog a vědecký pracovník PřF JU
3,244 Petr Čechaček Hlučín Elektromechanik
3,243 Jaroslav Dokulil Třebíč zahradník
3,242 Kristýna Aleksić Praha student
3,241 Lukáš Kaller Ostrava Pracovník reklamačního oddělení
3,240 Marie Sedláčková Bystřice nad Pernštejnem
3,239 Otakar Závalský Ostrava-Poruba OSVČ
3,238 Johana Rotterova Praha biolog
3,237 Jitka Datinská Nezdenice Lektorka EVVO
3,236 Štěpánka Bacílková Liberec HR manager
3,235 Jiri Prucha Pisek Delnik
3,234 Michael Mallý Mariánské Lázně student
3,233 Tadeáš Toulec Praha student
3,232 Martina Jurčová Vsetin Zdravotní sestra
3,231 Jan Snopek Praha Platforma pro sociální bydlení, poradce
3,230 Richard Viduna Brno zoolog
3,229 Jaroslava Homolová Opava tatérka
3,228 Petr Zelený Praha Laborant stavebnich hmot
3,227 Martina Valášková Praha 10 Arnika - kampaň Praha - město pro život a aktivity pro ochranu alejí a dalších stromů mimo les
3,226 Veronika Vrabcová Dobřichovice
3,225 Zuzana Sixtová Praha technička
3,224 Eva Poláková Rudolfov student
3,223 Jiří Macek Hradčovice Slévarenský dělník
3,222 Veronika Langová Třebíč Student, učitel SŠ
3,221 Šárka Neužilová Praha 5 vědecký pracovník
3,220 Jana Kremeňová Ostrava
3,219 Jana Vitků Jihlávka Rodičovská dovolená
3,218 Jiřina Zímová Litoměřice lékařka
3,217 Bohumil Kubík Dvůr Králové n.L. OSVČ
3,216 Markéta Slábová České Budějovice Biolog
3,215 Markéta Dosoudilová Olomouc tisková mluvčí
3,214 Miluše Michálková Dvůr Králové nad Labem Pracovník v sociálních službách
3,213 Gabriel Štěpánek Brno
3,212 Jiří Kmoníček Česká Skalice ředitel neziskové organizace
3,211 Jaroslav Krupička Brno úředník
3,210 Petr Vaněk Zbyslavice
3,209 Michaela Nohová Praha Studentka
3,208 Jiřina Pešová Plzeň referent propagace
3,207 Zdeňka Jičínská Brno pedagog
3,206 Jiří Jiroušek Kotenčice IT manager
3,205 Šárka Adámková Hlučín Veterinární technik
3,204 Marcela Kopřivová Vyškov pedagog
3,203 Ivana Poláčková Nové Město nad Metuji Důchodce
3,202 Iveta Myskova Praha Chovatel
3,201 Klára Ničová Slaný
3,200 Petra Eretová Praha vědecká pracovnice
3,199 Marie Skřontová Stěbořice rodičovská dovolená
3,198 Lukáš Michálek Nová Ves pod Pleší Obchodní zástupce
3,197 Gudrun Illmann Praha 6 veděc
3,196 Mirek Josiek Praha 2 - Vinohrady Pěstební dělnice
3,195 Jiří Reif Praha docent na PřF UK
3,194 Barbora Kuběnová Praha 6 věděcký pracovník
3,193 Marek Kouba Praha vědecko-pedagogický pracovník
3,192 Marie Pigulová Teplice učetní
3,191 Matyáš Dvořák Česká Kamenice Student
3,190 Eva Hrnčířová Ostrava Rodičovská dovolená
3,189 Andrea Burešová Chlumec nad Cidlinou student
3,188 Lukáš Bešta Klatovy Středoškolský učitel
3,187 Eliška Bittnerová Praha 1 dekontaminační technolog
3,186 Anna Korábková Čáslav Socialni pracovnice
3,185 Veronika Vantuchová Ostrava Sociální pracovnice
3,184 René Fischer Moravská Třebová Student
3,183 Martin Cihlář Rychnov nad Kněžnou Vedoucí technik
3,182 Blanka Mátlová Jihlava
3,181 Radka Šošková Letohrad Operátor výroby zdravotnických pomůcek
3,180 Pavel Brodecký Kolín
3,179 Tomáš Kricner Štětí SHE koordinátor
3,178 David Homoláč Praha, Hradec Králové student biologie, PřF UK
3,177 Veronika Roubová Kyšice terapeut
3,176 Šárka Ženíšková Plzeň učitelka
3,175 Barbora Čihaková Praha Literární historička
3,174 Jana Sanxaridisová Ostrava Skladová expedice
3,173 Petra Bohmova Praha 8
3,172 Pavel Kozub Ostrava Prodavač
3,171 Alexandra Bernardova Teplice Vědecký pracovník
3,170 Eva Rázgová Velké Přílepy IT
3,169 Ondřej Korábek Čáslav zoolog
3,168 Gabriela Salichová Otice ředitelka marketingu
3,167 Lenka Kučerová Jihlava knihovnice
3,166 Zuzana Sochorová Olomouc Zubní lékařka
3,165 Pavel Hošek Tisá redaktor
3,164 Tamara Fedorova Praha 6 VŠ pedagog
3,163 Jan Skalík Brno program Krajina Hnutí DUHA
3,162 Jakub Hlaváček Radimovice právník
3,161 Matyáš Adam Uherské Hradiště Akademický pracovník
3,160 Michal Sochor Olomouc Molekulární biolog
3,159 Jana Dubcová Pardubice Technický asistent
3,158 Lenka Dvořáková Brno ekolog v NNO
3,157 Venda Berkova Brtnice Matka
3,156 Luděk Brož Praha analytik
3,155 Petr Konečný Brno VŠ student, novinář
3,154 Radka Baštýřová Dačice administrativní pracovnice
3,153 Tereza Brzobohatá Úvaly zoolog
3,152 Vojtěch Papík Jaroměř státní správa OPK
3,151 Ondřej Hýsek Brno učitel
3,150 Jitka Vokurková Samotišky zoolog
3,149 Václav Kubín Ostrava podnikatel
3,148 Dagmar Zieglerová Praha důchodce
3,147 Michal Šťastný Praha PR Manažer
3,146 Helena Vaidlová KRALUPY NAD VLTAVOU veterinářka
3,145 Olga Silhova Prague živnotník
3,144 Silvie Ucová Šetajovice zoolog
3,143 Břeněk Michálek Dvůr Králové n.L. důchod
3,142 Oldřiška Kučerová Brno Asistent zahraničních vztahů Zoo Brno
3,141 Martin Dančák Olomouc
3,140 Vladimír Půža České Budějovice vědecký pracovník
3,139 Lukáš Kadava Žiželice dramaturg
3,138 Marta Jarošová Praha 5 vedoucí hospodářské správy
3,137 Ilona Pšenková Zlín vědecký pracovník
3,136 Ivana Šnircová Zürich / Trutnov Manažerka v biotechnologii / Členka rady Královéhradeckých Zelených
3,135 Veronika Jašíková Cerekvice nad Bystřicí účetní
3,134 Jan Pavelka Slatina nad Úpou OSVČ
3,133 Michal Gerža Sedloňov botanik
3,132 Stanislav Lhota Teplice biolog, vysokoskolsky pedagog
3,131 Ondrej Herink Halouny (okres Beroun) Výzkum trhu
3,130 Andrea Divíšková Říčany marketing, výzkum
3,129 Martin Souček Praha 2 podnikatel
3,128 Jaromír Bláha Dobříš veterinární lékař a ekolog
3,127 Tomáš Zaplatílek Hradec Králové Programátor
3,126 Eliska Taborska Praha Vědecky pracovnik
3,125 Michaela Strnadova Jihlava Rodicovska dovolená
3,124 Zuzana Ryšavá Břeclav sociální pracovník
3,123 Gabriela Kolářová Brno Učitelka
3,122 Jitka Čuprová Prušánky Student
3,121 Lucie Nováková Kostelec nad Orlicí účetní
3,120 Helena Bilavčíková Nedachlebice Student
3,119 Pavel Cedivoda Olomouc administrativa
3,118 Renata Dvorackova Jedovnice MD
3,117 Lucie Majerová Křenovice u Slavkova
3,116 Jiří Šalanský MUDr Praha lékař
3,115 Katarzyna Rybiec Cieszyn
3,114 Jana Smejkalová Pozořice
3,113 Petr Ryšavý Břeclav Student
3,112 Ondřej Múčka Brno Vedoucí SLH Biskupství brněnského
3,111 Roman Onderka Zbraslav TelCo
3,110 Lenka Šimková Stráž pod Ralskem obch. zástupce
3,109 Magda Zemanová Písek
3,108 Daniel Zembol Brno
3,107 Martina Štursová Polička vědecký pracovník
3,106 Jan Hušek Nový Bydžov
3,105 Magdalena Stuchlíková Velké Bílovice
3,104 Michaela Uhrová Hromnice Student, vědecký pracovník
3,103 Radim Pacal Podivín Signalista
3,102 Pavel Zima Brno
3,101 Zuzana Valošková Karviná grafik
3,100 Ladislava Bartošová Brno VŠ učitel
3,099 Soňa Pokorná Benešov u Semil Ředitelka
3,098 Marie Kletečková Praha statistička
3,097 Ondřej Gahura České Budějovice vědecký pracovník
3,096 Lenka Pinkavová Mutěnice chovatel zvěře v zoo
3,095 Jitka Bernátková Mikulčice Pečovatelka
3,094 Barbora Knotková Brno účetní
3,093 Vít Ondráček Sivice Zahradní architekt
3,092 Vanda Janštová Praha vědecký pracovník
3,091 Lukáš Marek Kladno
3,090 MUDr. Mgr. Ondřej Černý Liberec kardiolog
3,089 Vojtěch Nádvorník Liberec Project Manager
3,088 Václav Malinský Liberec správce e-shopu a sociálních sítí
3,087 Blanka Jestřábová Praha Administrativní pracovník
3,086 Veronika Kavanová České Budějovice student biologie
3,085 Katarína Rusnáková Praha 5 asistentka
3,084 Veronika Šejstalová Praha chovatel
3,083 Přemysl Pospíšil Šumperk Student
3,082 Vojtěch Štorek Brno Programátor
3,081 Martin Bednarski Žulová Překladatel
3,080 Karolín Rečková Mošnov Studentka
3,079 Luboš Stárka Praha 5 úředník
3,078 Tereza Podlucká Ostrava Student
3,077 Nela Kumpoštová Břeclav Veterinářka
3,076 Ina Kyselova Brno vedec
3,075 Martin Kadala Lužice Vedoucí potravinářského provozu
3,074 Lukáš Danko Košice administratívny pracovník
3,073 Marcela Štědrová Praha hudebník
3,072 Markéta Chudomelová Brno vědecká pracovnice
3,071 Jana Jurníková Dlouhá Loučka účetní
3,070 vilma cicmancova Brno it specialist
3,069 Miroslav Kubásek Brno zastupitel Jihomoravského kraje, zakladatel Ukliďme Česko, VŠ učitel
3,068 Robert Ondráček Sivice
3,067 Eliška Bohdalková Praha výzkumný pracovník, biolog
3,066 Blanka Dvořáková Velká Bíteš Administrativní pracovnice
3,065 Jaroslav Šnajdr Štenberk biotechnolog
3,064 Andrea Večeřová Klementice Zahradní architekt
3,063 Jiří Dvořák Velká Bíteš
3,062 Tomáš Hamřík Velká Bíteš PhD student
3,061 Petra Zralá Vsetín student
3,060 Tomáš Ghisi. Ing Brno Bioklimatologie AV ČR
3,059 Zdeněk Vrbata Pardubice údržbář
3,058 Jana Krejčí Břeclav lékárnice
3,057 Kateřina Cermanová Olomouc
3,056 Renata Rovenská Stochov Ppc specialist
3,055 Pavel Mazalek Brno
3,054 Klára Piknerová Uherské Hradiště Student
3,053 Tomáš Kučera Pozořice strojvedoucí
3,052 Dominika Šúrová Banská Bystrica Študent
3,051 Evelína Ženíšková Ústí nad Labem studentka
3,050 Markéta Kokorská Břeclav administrativní pracovník
3,049 Miroslav Zimek Lužice
3,048 Andrea Koucká Ráječko zkušební technička
3,047 Tomáš Prát Brno Výzkumný pracovník
3,046 Ivana Cenková Brno
3,045 František Kostrouch Hodonín archeolog
3,044 Lydie Ritzková Chuchelná Pokladní
3,043 Anna Davidová Praha mikrobiolog
3,042 Daniela Syrovátková Praha Koordinátorka vzdělávání v neziskové organizaci
3,041 Kateřina Dočkalová Litovel vědecká pracovnice
3,040 Tereza Novotná Vyskov
3,039 Zdeňka Bočková Brno Administrativní pracovník
3,038 Petr Žůrek Břeclav hasič
3,037 Martin Zemánek Hodonín kameník
3,036 Pavla Srbová Nové Město na Moravě student
3,035 Anna Vaňková Brodek u Prostějova Student
3,034 Jiří Rutar Třebíč lékař
3,033 Zuzana Široká Brno vysokoškolský pedagog
3,032 Kateřina Bendová Praha Student
3,031 Michaela Cedivoda Urbanová Jedlí lesní technik
3,030 Zuzana Kondělková Vrchlabi hr manažer
3,029 Jana Sedláčková Brno provozní
3,028 Alexander Richvalský Brno Truhlář
3,027 Jan Dočekal Třebíč historik umění
3,026 Eva Hodonská Praha 2 výtvarnice
3,025 Ondřej Ryška Hodonín Ornitolog
3,024 Šárka Sluková Děčín Úřednice
3,023 Nikol Kmentová Frýdlant nad Ostravicí vědecký pracovník
3,022 Jiří Šumbera Brno-Žabovřesky lesník - zahradník
3,021 Anna Hlaváčková Brno student
3,020 Eva Jetenská Vejvanovice biolog
3,019 Emil Morav Ostrava 8 učitel
3,018 Hana Rosova Lázně Bohdaneč Stavbyvedouci
3,017 Petra Flemmerová Děčín Učitelka 1.stupně ZŠ
3,016 Michal Mikoláš Děčín redaktor
3,015 Lumír Mikoláš Děčín OSVČ
3,014 Eva Havlíková Ostrava Zahradník
3,013 Veronika Bystryčanová Chuchelná Učitelka
3,012 Martins Weissbergerová Dubňany Lektorka AJ
3,011 Helena Dobešová Uherské Hradiště 1 učitelka
3,010 Rudolf Prachař Velké Meziříčí Student
3,009 Jan Lechner Olešnice Biolog
3,008 Radana Parmová Ostrava Učitelka na gymnáziu
3,007 Pavel Říha České Budějovice IT
3,006 Kamil Šromota Přerov technolog
3,005 Jitka Leitnerova Cerveny Kostelec Ucetní
3,004 Diana Hamšíková Úštěk Odpadový hospodář
3,003 Marie Kiseliovasova Jankovice
3,002 Veronika Kociánová Brno
3,001 Kateřina Tajovská Kuřim Akademický pracovník VŠ
3,000 Jarmila Burianová Brno učitelka
2,999 Nikola Malcová Petráveč Studentka
2,998 Karel Kotoul Třebíč student
2,997 Aneta Kožoušková Blansko Studentka
2,996 Alena Vajbarová Břeclav kurátor
2,995 Ondřej Zicha Praha programátor, autor BioLib.cz
2,994 Kateřina Majorová Brno-Židenice technik kvality
2,993 Lukáš Fruněk Zlín Student
2,992 Martina Drahošová Proseč studentka
2,991 Šárka Brothankova Trhové Sviny Projekt manažer
2,990 Petra Macková Velké Meziříčí student
2,989 Hana Šperková Jedovnice učitelka
2,988 Jitka Otáhalová Brno
2,987 Jarmila Kostiuková Praha
2,986 Jan Buchta Hodonín historik umění
2,985 Kazeřina Stávková Rohatec Administrativa
2,984 Maroš Šlachtič Brno Student
2,983 Iveta Adámková Uherský Brod student
2,982 Mirosla Musil Znojmo elektrikář, chovatel terarijních zvířat
2,981 Dagmar Nejedlá Brno město taneční pedagog
2,980 Stanislav Kalužík Lužice učitel
2,979 Karel Major Hodonín Důchodce
2,978 Jan Otáhal Brno OSVČ
2,977 Eva Lexová Brno
2,976 Ondřej Jandáček Pohoří Student
2,975 Zdeněk Novosad Hrušky Tesař
2,974 Ferdinand Polák Brno mistr
2,973 Pavel Šalanda Třešť Učitel
2,972 Zdeněk Máčka Chudčice VŠ pedagog
2,971 Marcela Plötner Ostrava
2,970 Eva Bílková Zátor doktorandka
2,969 Pavel Hrubeš Rumburk učitel
2,968 Mrie Sedláčková Břeclav masérka
2,967 Zuzana Adamová Vsetín lékařka
2,966 Sandra Sušovská Lužice
2,965 Luba Jánská Jemnice Učitelka
2,964 Petr Šindler Rychvald obchodník
2,963 Michal Řehula Brno
2,962 Šárka Mašová Morkůvky biolog
2,961 Jan Příborský Brno Inženýr, biochemik
2,960 Kristýna Dohnalová Prostějov Student
2,959 Jarmila Večeřová Brno
2,958 Eliška Fuksová Brno student
2,957 Miroslav Papež Miskovice Projektant, důchodce
2,956 Libuše Čermáková Brno
2,955 Zuzana Volková Uh. Hradiště ekolog
2,954 Stanislav Hodeček Bílovice nad Svitavou student
2,953 Martin Culek Lelekovice vysokoškolský učitel
2,952 Dana Tůmová Liberec vedoucí úseku prodejny
2,951 Lada Čapáková Brno
2,950 Jana Sedláčková Ladná Ucitelka
2,949 Jan Kola Frýdek-Místek důchodce
2,948 Dagmar Vinklerová, Mgr. Přerov učitelka
2,947 Vladimír Vinkler, Ing. Přerov technolog
2,946 Hana Andreeová Kopřivnice důchodce
2,945 Jaroslav Vrba Česlé Budějovice hydrobiolog
2,944 Stanislav Ožana Ostrava Vědecký univerzitní pracovník
2,943 Elizaveta Kvinikadze Brno
2,942 Lukáš Večeřa Brno důchodce
2,941 Petr Kovařík Olomouc zoolog
2,940 Zuzana Minaříkovà Brno učitel v lesní školce
2,939 Iva Drbohlavova Jičín záchranář
2,938 Milan Šemora Slavkov u Brna Projektový manažer
2,937 Veronika Horváthová Mělník veterinární lékařka
2,936 Jitka Albertová Chrudim Urednice
2,935 Barbora Čepelová Kladno botanik
2,934 Miloslav Pokorný Česká Třebová Technolog ve strojírenství
2,933 Hana Malenovská Brno Odborný pracovník výzkumu
2,932 Hanaa Khodabocus brno
2,931 ondřej přikryl brno
2,930 Tatiana Spitzova Praha
2,929 Dana Klímová Hřívová Brno Vědec
2,928 Tamara Skříšovská Brno Lékař
2,927 Lenka Slívová Nivnice směnárnice
2,926 Gabriela Štětková Brno
2,925 Tomáš Peterka Polička výzkumný pracovník
2,924 Jakub Vrána Opava Business Planner
2,923 Vendula Klepalová Brno student
2,922 Vendula Bauerová Velké Pavlovice Student
2,921 Michaela Stoklasová Liberec Administrativní pracovník
2,920 Michaela Krejčová Olomouc studentka
2,919 Zuzana Vránová Opava Mateřská dovolená
2,918 Jan Odvárko Nymburk
2,917 Martin Lauer Mikulov Student
2,916 Terezie Velanová Brno student
2,915 Michal Straka Hustopeče vědecký pracovník
2,914 Ilona Staňková Kamenice kurátorka
2,913 Stanislav Šnábl Jaroměř IT analytik
2,912 Lenka Harmáčková Karlovy Vary zoolog
2,911 Petrs Šubrtova Květnice
2,910 Markéta Tunková Brno Ilustrátorka
2,909 Kateřina Nováková Salaš PSS
2,908 Erika Lorencová Lukov student
2,907 Pavla Růžičková Žebráky
2,906 Klára Skorkovská Brno lékař
2,905 Michal Pavonič Brno 16
2,904 Jindřich Voborny Křoví soustružnik
2,903 Radmila Pistecka Kopřivnice zubni technik
2,902 Eliška Bartková Ostrava student
2,901 Hana Adamová Brno
2,900 Vojtěch Švihel Svitavy Student
2,899 Luděk Šefrna Týnec n. Sáz geograf
2,898 Štěpánka Pecenová Brno student
2,897 Ladislav Pecen POŘÍČANY
2,896 Libor Schröpfer Holýšov starosta
2,895 Kateřina Černá Uherské Hradiště
2,894 Michal Hykel Olomouc ekolog
2,893 Blanka Keprtová Žamberk
2,892 Pavla Létalová Tvrdonice OSVČ
2,891 Tomáš Gramblička Žilina študent
2,890 Zuzana Raidová Brno Marketing specialist
2,889 Vendula Konečná Adamov
2,888 Vít Kuchař Prakšice Student
2,887 Josef Vanžura Tábor student
2,886 Dušan Utinek Suchohrdly u Miroslavi Lesník
2,885 Zdeno Večerík Brno
2,884 Eliška Řeřuchová Oslavany Studentka PřF MU
2,883 Pavla Dorničová Praha 6
2,882 Kristýna Veselá Brno výzkumný pracovník
2,881 Vladimír Herber Brno VŠ učitel - geograf
2,880 Martina Sychrová Brno PhD studentka
2,879 Kristína Pulišová Žiar nad Hronom Študent, lesnícka fakulta
2,878 Tadeáš Nečas Brno student doktorského studia
2,877 Dominik Skoupil Prostějov student
2,876 Daniela Berková Brno Student VŠ
2,875 Anna Kopálková Brno
2,874 Pavel Valenta PREDKLASTERI Student
2,873 Jana Ilgová Brno vědec
2,872 Klára Adamopulosová Osoblaha
2,871 Lucie Beadáčová Uherský Brod
2,870 Barbora Pavlíčková Brno Student
2,869 Vendula Němcová Vranovská Ves student
2,868 Denisa Havlínová Jevíčko student
2,867 Vít Václavek Jevíčko student
2,866 Pavel Doboš Brno výzkumník
2,865 Miloš Piskač Pardubice
2,864 Milan Jeřábek Brno vysokoškolský pedagog
2,863 Aneta Halasová Letovice Student
2,862 Lucie Hájková Prostějov Student
2,861 Zuzana Žáčková Olomouc student
2,860 Tomáš Řezník Brno docent
2,859 Šimon Maixner Moravská Třebová Student
2,858 Albín Pařízek Moravská Třevová Student
2,857 Radka Hluštíková Zlín Student
2,856 Václav Nevrtal Čikov Student
2,855 Mikuláš Brezina Prešov student
2,854 Lukáš Dolák Brno vědecký pracovník
2,853 David Tichopád Nový Jičín Student
2,852 Andrea Halasová Letovice
2,851 Kateřina Vachoušková České Budějovice studentka VŠ
2,850 Petr Daněk Brno geograf
2,849 Zdeněk Strnadel Janovice u Rýmařova školník
2,848 Tomáš Kubík Liberec žák
2,847 Ales Dostal Rychnov nad Kněžnou Projektový manažer
2,846 František Vařejka Bystřice nad Pernštejnem Student PřF MUNI
2,845 Ludmila Horáková Podivin Asistentka prodeje
2,844 Martin Kocourek Kostelec na Hané Student PřF MUNI
2,843 Klára Siudová Frenštát p.R.
2,842 Kateřina Mišovičová Praha studentka
2,841 Lucie Langerová Praha Právník
2,840 Mariána Dostálová Rychnov nad Kněžnou OSVČ
2,839 David Beleš Těšetice Student
2,838 Petr Marek Rychnov nad Kněžnou Konstruktér
2,837 Tereza Dostálová Rychnov nad Kněžnou
2,836 Jan Divíšek Žamberk Odborný asistent PřF MU
2,835 Terézia Mikolášová Tuchyňa student Přf MUNI
2,834 Vladimír Strunga Řež - Husinec
2,833 František Vaněk Červený Kostelec
2,832 Šárka Špániková Šumperk učitelka
2,831 Tomáš Sladký Strážovice student
2,830 Veronika Bezdíčková Benešov studentka
2,829 Jan Petružela Brno biolog
2,828 Karolína Valigurová Halenkov Student
2,827 Anna Zimová Břeclav Sociální pracovnice
2,826 Natálie Máčalíková Hodonín Student
2,825 Jiří Vodolan Lovčice u Kyjova řidič mkd
2,824 Iva Vodolanová Lovčice u Kyjova vedoucí prodejny
2,823 Eva Líznarová Brno vědecký pracovník
2,822 Pavel Daněk Brno výzkumný pracovník
2,821 Lukas Hajek Brno
2,820 Barbora Loskotová Brno Hydrobiolog
2,819 Jana Janderková Brno půdoznalec
2,818 Zorana Kostadinovic Brno student
2,817 Klára Jiroušková Hradec Králové Studentka
2,816 Kateřina Šedinová Třebechovice pod Orebem student
2,815 Jana Schenková Brno docent na PřF MU Brno
2,814 Anna Horáková Brno Studentka
2,813 Patrícia Singh Brno PhD student
2,812 Veronika Chalupová Šašovice Studentka
2,811 Nikol Reslová Moravany odborný pracovník výzkumu
2,810 Klára Plačková Brno Studentka
2,809 Karolína Michnová Troubsko Studentka
2,808 Daniela Jersáková Žalhostice student
2,807 Kristýna Řádková Svratouch studentka
2,806 Lenka Kissová Brno vyzkumnice
2,805 Karel Riebel Velké Meziříčí Student
2,804 Filip Radkovič Brno IT
2,803 Barbora Antonová Brno učitelka
2,802 Vladimíra Šoltysová Brno Student
2,801 Jan Roleček Brno botanik
2,800 Petra Štěpánková Brno botanička
2,799 Samuel Lvoncik Brno Učitel
2,798 Lucie Škorpíková Brno Odborný pracovník
2,797 Selma de Donnová Brno studentka
2,796 Zuzana Kožnárková Brno student
2,795 Jan Sychra Brno lektor VŠ
2,794 Vladimír Hemala Jalovec, Slovensko PhD student, entomolog
2,793 Lenka Baranovičová Brno student ekologické biologie
2,792 Jiří Malenovský Brno OSVČ
2,791 Michal Záškoda Brno Student
2,790 Pavel Novák Brno botanik
2,789 Igor Malenovský Brno učitel na VŠ, entomolog
2,788 Ondřej Hájek Brno kartograf
2,787 Gabriela Šrámková Praha vědec
2,786 Miloš Macholán Brno vědecký pracovník
2,785 Klára Quisová Opava Student
2,784 Kateřina Kintrová Kunštát vědecký pracovník
2,783 Šárka Haklová Moravany u Brna úřednice
2,782 Eva Šmerdová Brno botanička, Masarykova univerzita
2,781 Hana Pajkovská Brno Kadeřnice
2,780 Klára Hamplová Brno
2,779 Marie Končitíková Bojkovice MD
2,778 Radovan Coufal Brno Doktorand ekologie
2,777 Marie Kotasová Adámková Klobouky u Brna odborný pracovník ve vědě a výzkumu
2,776 David Modrý Beno univerzitní profesor
2,775 Petr Pařil Brno
2,774 Tomáš Bartonička Brno univerzitní učitel
2,773 Jiří Vorel Brno Bioinformatik
2,772 Markéta Táborská Brno Botanička
2,771 Marie Smyčková Svatý Jan pod Skalou biolog
2,770 Martina Gemmelová Brno Barman
2,769 Michal Horsák Brno vysokoškolský pracovník
2,768 Hana Sakmarová Ostrava arteterapeutka
2,767 Zdeněk Hořínek Brno Zahradník
2,766 Vladimira Loulova Pavlovice Mateřská dovolena
2,765 Jan Nemček Ostrava učitel
2,764 Filip Domes Olomouc učitel
2,763 Vendula Vičarová Olomouc Personalista
2,762 Martin Šmoldas Olomouc výzkumný pracovník
2,761 Dana Pavelková Velešín Architekt
2,760 Josef Hladký Brno design elektroniky
2,759 Jan Kubeš Olomouc památkář
2,758 Stanislav Rada Brno projektant
2,757 Eliška Konečná Knínice
2,756 Marie Melnyková Olomouc Na materske
2,755 lukas zrna rybnice nad jizerou stavebni technik
2,754 Lada Bánoková Most student
2,753 Sebastian Sitko Samotišky osvč
2,752 Leoš Příhoda Pardubice Výrobní ředitel
2,751 Hana Svatošová Lázně Bohdaneč OSVČ
2,750 Jana Křížová Praha
2,749 Radoslava Hodonská Břeclav
2,748 Lukáš Pospíšil Votice úředník
2,747 Jakub Filip Lužice OSVČ
2,746 Zdeněk Moravec Jílové astronom
2,745 Adam Kořistka Ostrava OSVČ
2,744 Marcela Kocourková Č.Budějovice důchodce
2,743 Markéta Děrdová Brno projektant
2,742 Tomáš Adámek České Budějovice 6 psycholog
2,741 Kristýna Pokorná Brno student
2,740 Radek Macke Praha VS pedagog
2,739 Marie Bucharová České Budějovice penzistka
2,738 Helena Říhová Brni student
2,737 Kateřina Vondrisková Žatec studentka
2,736 Dita Marková Ratíškovice
2,735 Marek Bělor Praha Konzultant
2,734 Marek Matouš Čtyřkoly revírník odborné správy lesa
2,733 Zdeněk Hrabě Břeclav OSVČ
2,732 Jan Kolovratník Loučovice důchodce
2,731 Martina Svačinková Jihlava Administrativa
2,730 Patricie Scavinová Žerůtky Zootechnik
2,729 Michal Kotek Brno Web developer
2,728 Petr Sís Brno Asistent produkce
2,727 Tomáš Madro Brno Architekt
2,726 Milada Kotásková Mikulčice - Těšice důchodce
2,725 Karel Sukup Mikulčice řidič
2,724 Monika Sukupová Mikulčice - Těšice studentka
2,723 Lenka Koucká Mikulčice - Těšice v domácnosti
2,722 Šárka Čepeláková Brno
2,721 Martin Tejkal Jihlava Zamestnanec Kraje Vysocina
2,720 Tereza Houšková Popelín Speciální pedagog
2,719 Miluška Plasova České Budějovice Důchodkyně
2,718 Kryštof Chytrý Mikulov biolog
2,717 Milan Chytry Brno VŠ učitel
2,716 jan Stöhr Břeclav penzista
2,715 Vojtěch Marada Lužice Ekonom
2,714 Adam Vojtíšek Rosice u Brna Technik oprav PCA
2,713 Božena Hamšíková Mikulčice
2,712 Marek Mejstřík Brandýs nad Labem
2,711 Amálie Večeřová vroutek
2,710 Kristýna Pešáková Brno projektová manažerka
2,709 Lenka Hamšíková Osobni odber Projektová asistentka
2,708 Libuše Bartolčicová Napajedla referent ŽP
2,707 Jan Pavka Mikulčice IT
2,706 Lucie Barošová Brno redaktorka, ilustrátorka
2,705 Linda Majdanová Bojnice
2,704 Filip Siblík Brno student (ochrana přírody)
2,703 Peter Dubás Ratíškovice státní zaměstnanec
2,702 Martina Čáslavská Brno Překladatelka
2,701 Jiří Štastný Ratíškovice OSVČ
2,700 Veronika Štěpánová Praha vědecká pracovnice
2,699 Vojtěch Černý Štěchovice software tester
2,698 Karolína Hrušková Velký Osek student
2,697 Kristýna Horáková Česká Skalice Rodičovská dovolená
2,696 Hynek Drobilík Závada Student
2,695 Jana Janáková Velešín biolog
2,694 Magdaléna Němečková Lužice Učitelka
2,693 Markéta Bohunická Svatojánský Újezd VŠ pedagog a vědecký pracovník
2,692 Dušan Romportl Turnov VŠ učitel
2,691 Jan Hrček České Budějovice vědecký pracovník
2,690 Zbyněk Němeček Prušánky Projektant
2,689 Irena Vybíhalova Břeclav Prodavačka
2,688 Jiří Houžvička Nové město pod Smrkem
2,687 Jan Prokleška Praha technik
2,686 Filip Severa Brno Procesní Inženýr
2,685 Lubomir Krbec Lanžhot Vlakvedoucí
2,684 Jana Krbcová Lanžhot Průvodčí
2,683 Radomíra Dudlová Planá nad Lužnicí
2,682 Julie Koláčková Brno Student
2,681 Roman Dudl Planá nad Lužnicí skladník
2,680 Lenka Francová Zaječí administrativní pracovnice skladu
2,679 Jitka Vondráčková Praha Provozní asistentka
2,678 Jan Pelikán Hradec Kralove
2,677 Jarmila Michlovska Lednice recepční
2,676 Nikola Schneiderová Velešovice účetní
2,675 Michal Vakbar Rakvice
2,674 Alena Vajbarova Breclav Financni asistentka
2,673 Monika Válková Kostice psycholog
2,672 Ota Blahoušek Hlubočky vědecký pracovník
2,671 Marcela Povolna Lodenice
2,670 Michaela Hejlková Přerov Veterinární lékař
2,669 Lucie Vlčková Brno
2,668 Jana Volfová Opařany
2,667 Sabina Michlovská Lednice Kontroling
2,666 Karel Pecl Písek 1 zoolog v penzi
2,665 Šárka Vávrová Suchý Důl lektorka EVVO, koordinátorka projektu zádrže vody v krajině
2,664 Filip Vávra Suchý Důl soukromý malozemědělec
2,663 Luna Lopez Mníšek pod Brdy homeopat
2,662 Ilona Henderson West Chester uklizecka
2,661 Dag Markl Brno Volna noha
2,660 Barbora Suchanova Brno Student
2,659 Aleš Prágr Milotice
2,658 Zuzana Dolinay Brno Učitelka
2,657 Robin Šícha Krupá
2,656 Karin Verdingh Praha Software Tester
2,655 Karel Král Rokycany OSVČ
2,654 Tereza Pelc Věchetová Praha Fyzioterapeut
2,653 Pavel Gal Čejkovice Inženýr kvality
2,652 Lenka Češková Brno Sociální pracovnice
2,651 Jana Fejfarova Praha Fyzioterapeutka
2,650 Jaroslava Novakova Praha Učitel
2,649 Libor Beneš Břeclav Kuchař
2,648 Barbora Bednářová Jaroměřice Studentka
2,647 Alexandra Hybnerová
2,646 Jana Ptáčková Liberec v důchodu
2,645 Zdeněk Zálešák Kyjov OSVČ
2,644 Linda Čihařová Městečko Trnávka, okres Svitavy
2,643 Tatana Šultesova Podivin OSVČ
2,642 Dana Smolíková Mnichovo Hradiště Kadeřnice
2,641 Magda Chrástková Kladno Operátor
2,640 Vladimír Brezun Brno
2,639 Monika Mikušová LHOTKA - OSTRAVA zdr. sestra
2,638 Veronika Barron Praha fyzioterapeut
2,637 Leon Svoboda Uherčice Student
2,636 Jan Hanák Uherčice Student
2,635 antonia mank breclav lekarka
2,634 Petra Úlehlová Zatloukalová Lomnice Podnikatelka
2,633 Markéta Kučerová Rabštejnská Lhota designer
2,632 Lukáš Cakl Kroměříž Student
2,631 Kateřina Bílková Břeclav Státní zaměstnanec
2,630 Yvona Darániová Praha 10 učitelka
2,629 Dominik Jochec Šenov u Nového Jičína
2,628 Martin Vostřel Louny historik
2,627 Jiří Kačer Praha sochař
2,626 Petra Jurova Klenovice Konzultant
2,625 Petr Zasadil Praha Vysokoškolský pedagog, ČZU v Praze
2,624 Jaroslav ZÁVORA České Budějovice důchodce
2,623 Hana Švrčková Břeclav OSVČ
2,622 Ludvík Mauer Blansko student
2,621 Klára Skořepová Praha 5, Smíchov studentka
2,620 Petr Martínek Pardubice Lektor
2,619 Leona Janovíčková Lanžhot
2,618 Zuzana Neuhäuserová Mladá Boleslav Učitelka
2,617 Jiří Pavelka Vlašim lektor EVVO
2,616 Lucie Sněhotová Havířov Manažer prodejny
2,615 Václav Steiger Havířov Havířov
2,614 Pavel Černý Kralupy nad Vltavou Manažer
2,613 Jakub Dvorský Brno vývojář
2,612 Markéta Darániová Praha 10 Průvodce, fotograf
2,611 Miroslava Truskova TABOR OSVČ
2,610 Jan Šlachta Havířov marketér
2,609 Radek Severa Hodonín
2,608 Karolina Caithaml klimešova Unhošť Malířka
2,607 Miloslava Poppová Břeclav
2,606 Lucie Ambrožová České Budějovice biolog
2,605 Lucie Naušová Sušice Zdravotní sestra
2,604 Kamila Doležalová Brno studentka
2,603 Veronika Chvátalová Praha doktorandka
2,602 Anna Sypěnová Přerov učitelka
2,601 Tereza Vysloužilová Vyškov Student
2,600 Jan Berka Znojmo Student
2,599 Dagmar Hellerová Sedlčany Manager
2,598 Tomáš Heller Sedlčany Učitel
2,597 Vojtěch Čada Bavorov vědec lesník
2,596 Jeňýk Hofmeister Koněprusy vědec
2,595 Michal Andreas Květnice Zoolog
2,594 Šárka Pátková Praha 4 V domácnosti
2,593 Božena Špirková Mohelnice Bankéř
2,592 Libor Vajbar Břeclav
2,591 Ondřej Havelka Prušánky Programátor
2,590 Adéla Přibylová Zelená Hora student
2,589 Josef Juráň České Budějovice biolog
2,588 Martin Hais České Budějovice vědec
2,587 Jana Martínková České Budějovice vědkyně
2,586 Daniel Domin České Budějovice
2,585 Karel Šimeček Kyjov
2,584 Daniel Horký Vyšší Brod PČR
2,583 Hana Vajbarová Břeclav právnička
2,582 ivana pakánová Turany, SR knihovníčka
2,581 Pavla Michaličková Praha Učitel
2,580 Eva Šorfová Břeclav OSVČ
2,579 Jakub Seidl Hořice GIS specialista
2,578 Petr Pyszko Chotěbuz Biolog
2,577 Martina Krátká Boršice Studentka, průvodkyně v lesní školce a škole
2,576 Jiří Vízner Žatec student
2,575 Michaela Medlenová Provodov - Šonov Ošetřovatelka koní
2,574 Zdenka Vejmělková Třebíč Prodavačka
2,573 Jan Šural České Budějovice
2,572 David Boukal České Budějovice VŠ pedagog a vědecký pracovník
2,571 Alena Brožková Soběslav Zdravotní sestra
2,570 Michal Ferenc Prague
2,569 Helena Hrbasová Beňov Studentka
2,568 Petr Škrabánek Bílovec učitel
2,567 Martin Rejzek Norwich vedecky pracovnik
2,566 Jiří Karas Příbram Student
2,565 Antonín Tupý České Budějovice
2,564 Richard Benett Hradec Králové Technik
2,563 Tereza Hanušová Brno pracovník v sociálních službách
2,562 Zuzana Polinek Kacerova Praha 6 sochařka
2,561 Marcela Kafková Mladá Boleslav Ekonom
2,560 Klára Karnollová Praha 10 Učitelka
2,559 Petr Tarant Solnice Dělník
2,558 Jiří Houska Praha akademický malíř
2,557 Daniel Kádner Praha Marketér
2,556 Petra Valešková Lysá nad Labem Na mateřské dovolené
2,555 René Buga Častolovice Seřizovač
2,554 Jana Slabonova Sokolov
2,553 Petr Bajer Tupesy
2,552 Bedřich Tvrdý Havířov IT konzultant
2,551 Michaela Pappová Praha Správce webu
2,550 Lubomír Drozd Doksy překladatel, spisovatel
2,549 Zuzana Minářová Velké Meziříčí student
2,548 Jiří Korbélyi Kralupy nad Vltavou Finanční poradce
2,547 Tereza Korbélyi Kralupy nad Vltavou Finanční poradce
2,546 Peter Slaný Brno React vyvojar
2,545 Stela Joudalová Zdice Student
2,544 Radim Hédl Brno vědec
2,543 Václav Pálek Praha Technik ve výzkumném ústavu
2,542 František Vejmělka Třebíč student
2,541 Petra Křížová České Budějovice
2,540 Lukáš Novák Praha Biolog
2,539 Zdeňka Horká Třebíč Malířka pěti živlů
2,538 Karin Kováčová Karlovy Vary - Stará Role
2,537 Hana Grandicova Lednice Student
2,536 Kateřina Dolná Příbor Učitelka
2,535 Michal Havlíček Chvaletice
2,534 Jonáš gaigr Praha student, biolog
2,533 Karel Řeřicha Klatovy opravář
2,532 Kateřina Žďárská Hořice Student PřF UK
2,531 Alice Čermáková Klatovy student Environmentálních studií na MUNI
2,530 Tomáš Jenček Brno architekt
2,529 Blanka Machová Hustopeče Student
2,528 Magdaléna Dybová Hustopeče Student VŠ
2,527 Markéta Korgerová Želešice student
2,526 Martin Kopecký Slapy OSVČ
2,525 Zdenka Lososová MU Brno botanička
2,524 Andrea Růžičková České Budějovice Laboratorní technik
2,523 Zdenka Skoupá Šebrov - Kateřina v důchodu
2,522 Daniel Rudík Brno student
2,521 Zuzana Siudová Krnov studentka
2,520 Jana Lábusová Praha 6 doktorandka
2,519 Patrik Gažo Brno doktorand
2,518 Halina Holá Praha pracovnice Info
2,517 Tereza Navrátilová Brno Studentka
2,516 Hana Rejmanová Brno programátor
2,515 Michal Jirsa Praha 10 - Hostivař ředitel sociálního podniku
2,514 Tomáš Kohoutek Brno VŠ učitel
2,513 Ladislava Kristová Milotice
2,512 Tomáš Chabada Brno výzkumný pracovník Masarykovy univerzity
2,511 robert lízler holice nakladatel
2,510 Miloslava Némová Nitra
2,509 Clara Fraserová Velká Bíteš student
2,508 Oldřiška Kadlecová České Budějovice laboratorní technik
2,507 Jiří Valušák Brušperk Student
2,506 Vladimír Remeš Velký Týnec biolog, VŠ učitel
2,505 Marek Pernecký Břeclav Klempíř Pokryvač
2,504 Jana Mullerova Praha ekolog
2,503 Lujza Demuthová Brno studentka
2,502 Tereza Tlapáková Ivančice student
2,501 Irena Gosmanová Praha umělecká pozlacovačka restaurátorka
2,500 Romana Sapetová Frýdek-Místek Aktivista,ochránce přírody,pečovatelka
2,499 Naděžda Johanisová Brno ekologická ekonomka, FSS MU
2,498 Daniel Rampacek Břeclav
2,497 Eva Pejchalová Třebíč důchodkyně
2,496 Kateřina Pejchalová Třebíč student
2,495 Veronika Hořicová Ostopovice Student
2,494 Jiří Čermák Hradec Králové 2 psychoterapeut
2,493 Kristýna Kozelková Žamberk Studentka Environmentálních studií
2,492 Lenka Blahynková Brno studentka
2,491 Martin Čech Brno
2,490 Kateřina Doležalová Světlá nad Sázavou student VŠ
2,489 Jakub Konečný Brno výzkumný pracovník
2,488 Eva Kaštovská České Budějovice biolog
2,487 Jana Jersáková České Budějovice biolog, PřF JU
2,486 Michal Hájek Hluk botanik
2,485 Roman Kadrnožka Třešť Obsluha CNC
2,484 David Koutecký Praha svatopěstilel
2,483 Karel Novák Brandýs nad Labem - Stará Boleslav zoolog
2,482 Kristýna Pohnětalová Děčín - Děčín I-Děčín rodičovská dovolená
2,481 Martin Škorpík Lukov
2,480 Tomáš Chuman Dobříš vědecký a pedagogický pracovník
2,479 Lucie Kačmarová Krásná Lípa Botanik
2,478 Michal Choma Písek vědecký pracovník v ekologii
2,477 Ladislav Daněk Olomouc historik umění
2,476 Vojtěch Novotný České Budějovice univerzitní profesor
2,475 Alica Chroňáková České Budějovice mikrobiální ekolog
2,474 Barbora Lepková Praha botanik
2,473 Františka Jelenová Praha 9 výtvarník
2,472 Martin Jiroušek Brno botanik, VŠ pedagog
2,471 Jiri Dolezal Ceske budejovice badatel, ekolog
2,470 Josef Elster České Budějovice biolog
2,469 Ondřej Mudrák Jílovice vědec
2,468 Zdeněk Hubálek Břeclav mikrobiolog, ornitolog
2,467 Krystof Chmel Záboří vedecky pracovnik
2,466 Štěpán Janeček Třeboň vědecký pracovník
2,465 Eliška Chmelová České Budějovice vědecký pracovník
2,464 Tomáš Václavík Olomouc ekolog, akademický pracovník
2,463 Jan Robenek Ostrava programátor CNC
2,462 Petr Pokorný Praha vědecký pracovník a vysokoškolský pedagog
2,461 Jakub Dan Žárský Longyearbyen ekolog
2,460 Hana Pánková Průhonice Vědecký pracovník
2,459 Miloslav Devetter Borovany zoolog
2,458 Magda Edwards Borovany vědec biolog
2,457 Vojtěch Lanta Třeboň vedecky pracovnik
2,456 Jan Parouz Blovice Projektant drevostaveb
2,455 Zbyněk Ulčák Brno zemědělský inženýr, VŠ učitel
2,454 Michal Knapp Praha 5 vědecko-pedagogický pracovník
2,453 Hana Santruckova Ceske Budejovice vysokoškolský pedagog a vědec
2,452 Bojana Stojanova Ostrava
2,451 Michaela Koňáková Pelhřimov
2,450 Petra Rihova Brno Na rodičovské dovolene
2,449 Oldřich Nedvěd České Budějovice 11 univerzitní profesor
2,448 Irena Axmanová Brno vědecký pracovník, MU
2,447 Michal Holec Ústí nad Labem pedagog - VŠ
2,446 Magdalena Šimková Praha OSVČ
2,445 Veronika Mňuková Buštěhrad Student
2,444 Barbora Šlehubrová Nepomuk projektant
2,443 Arnošt Sieber Klatovy důchodce
2,442 Magdaléna Chytrá Brno botanička
2,441 Barbora Medřická Brno
2,440 Adam Petrusek Prague VŠ profesor
2,439 Aleš Dolný Příbor VŠ učitel
2,438 Tereza Mašková Praha botanik
2,437 Jiří Schlaghamerský Brno docent (Masarykova univerzita)
2,436 Vlastimil Kostkan Horka nad Moravou Konzultant v ochraně přírody, podnikatel
2,435 Michael Zelený Brno Student
2,434 Petr Kohout Říčany vědecký pracovník
2,433 Štěpán Smejkal Hradec Králové student
2,432 Jiří Danihelka Brno přírodovědec
2,431 Petra Vašíčková Zaječice úředník samosprávy
2,430 Jiří Polínek Praha mikrobiolog
2,429 Robert Hédervári Praha Galerista
2,428 Pavel Střítecký Milotice programátor
2,427 Robert Tropek Praha vědec, univerzitní pedagog
2,426 Marie Rajnošková Žďár nad Sázavou učitelka
2,425 Zdeňka Synková Kyjov učitelka
2,424 Aneta Fialová Kyjov
2,423 Jan Mrázek Břeclav Grafik
2,422 Kristýna Kurková Michlovská Břeclav osvč
2,421 Martin Dasek Pardubice sochař
2,420 Vojtěch Tláskal Hradec Králové PhD student
2,419 Josef Krist Milotice Houslař
2,418 Pavel Prokop Kuřim.
2,417 Erika Strmisková Stavěšice Student
2,416 Tomáš Slaný Brno student
2,415 Dagmar Himerová Židlochovice účetní
2,414 Radana Lorenzová Brno
2,413 Dana Petrová Hradec Králové archivář
2,412 Eva Veselá Rudná pracovník distribučního centra
2,411 Jana Žďárská Břeclav
2,410 David Partsch Moravská Nová Ve Strojní Konstruktér
2,409 Vít Haderka Praha OSVČ
2,408 jakub ferjenčík praha osvč, grafik
2,407 Anna Šlechtová České Budějovice botanik
2,406 Aleš Velička Ostrava Technolog
2,405 Pavel Provaz Olomouc učitel
2,404 Dagmar Menšíková Kroměříž asistent pedagoga
2,403 Isabela Okřinová České Budějovice propagace PřF JU
2,402 Leoš Dudešek Brno Tiskař
2,401 František Vidner Praha obchodní zástupce
2,400 Tomáš Moravec Chvaletice chemik
2,399 Eva Manová Vlachovice OSVČ
2,398 Michal Marek Liberec 1 Malíř
2,397 Lukáš Hakl Břeclav Pracovník v přepravě
2,396 Petr Šobotník Praha Projektový manažer
2,395 Zuzana Konvičková Znojmo Student UK
2,394 David Dolenský Jesenný student
2,393 Jitka Prešková Holasice
2,392 Hana Jahodová Brno Důchodkyně
2,391 Jan Ott Černošice osvc
2,390 Věra Hromádková Hradec Králové důchodce
2,389 Iva Truplová Brno mateřská dovolená
2,388 Miroslav Růžek Podivín grafik
2,387 Ivana Augustová Cvikov Specialista kvality
2,386 Jan Mucska Kosmonosy programator
2,385 Veronika Šlechtová Olomouc Projektový koordinátor
2,384 Luboš Červinka Hradec Králové automechanik
2,383 Alžběta Skálová Praha výtvarnice
2,382 Helena Dudová Velké Meziříčí
2,381 Lukas Mercak Brno Auditor
2,380 Vladimíra Novozámská Ladná v domácnosti
2,379 Lukáš Spitzer Halenkov entomolog
2,378 Milan Štěpnička Břeclav OZP
2,377 Věra Netopilíková Břeclav
2,376 Ivan Filipský Břeclav výzkumník
2,375 Inka Marečková Želechovice nad Dřevnicí Manipulant ve výrobě
2,374 Věra Lívová Ústí
2,373 Jiří Nouza Praha IT
2,372 Klára Manová Vlachovice Recepční
2,371 Lenka Matouškova Orlovice
2,370 Kvetoslav Novák Větřkovice u Vítkova ID. Bývalý městský policista.
2,369 Helena Kovářová Třeboň II recepční
2,368 Veronika Provazová Olomouc
2,367 Tereza Boháčová Praha environmentální vzdělávání
2,366 Magdaléna Dudešková Brno redaktorka
2,365 JAN MOTEJZÍK JIRKOV mistr ve výrobě
2,364 Anna Hošťálková Hradec Králové VŠ učitelka
2,363 Lubomir Opletal Hradec Kralove univerzitní profesor
2,362 Filip Krivanek Breclav Kuchar
2,361 Tomáš Procházka Břeclav Přípravář směsí
2,360 Tomáš Helešic Břeclav Dělník
2,359 Miroslava Merčák Břeclav Technolog
2,358 Kateřina Červenková Vlašim vedoucí střediska EVVO
2,357 Marcela Wolfova Hradec Králové státní služba
2,356 Magdaléna Filková Břeclav Pekař
2,355 Daniel Koutecký Vroutek Skladník
2,354 Mirek Petr hradec králové důchodce
2,353 Ivana Bruchterová Dambořice zahradní architekt
2,352 Nina Mokráčková Velký Osek student
2,351 Hana Krejčířová Vlašim účetní
2,350 Radek Tobolík Zlín
2,349 Lena Vojtěšková Bořetice Zdravotní sestra
2,348 Lucie Macháčková Hradec Králové Obchodní zástupce
2,347 Martin Děd Břeclav
2,346 Martina Kratochvílová Brno vědecký pracovník
2,345 Žaneta Nováková Hradec Králové Trenér fitness
2,344 Simona Šafarčíková České Budějovice Pedagog
2,343 Martin Šopik Breclav Stavbyvedouci
2,342 Denisa Vilímková Hradec Králové
2,341 Jiří Stöhr Břeclav
2,340 Stanislava Akaiová Břeclav Adm. pracovnice
2,339 Jiří Šlofar Ostrava OSVČ
2,338 Jan Peňáz Litomyšl Zubní technik
2,337 Stanislava Labudová Břeclav
2,336 Jana Osiková Břeclav Pracovnik mezinárodní přepravy
2,335 Eliška Hlaváčová Břeclav 3
2,334 Zdeňka Seifertova Břeclav Asistentka prodeje
2,333 Roman Hrnčíř Kostice Projektový manager
2,332 Leona Zemanová Brno zdravotně sociální pracovník
2,331 Marie Černá Praha student
2,330 Marcela Lefnerová Valtice
2,329 Magdalena Benešová Lanžhot Lektor anglického jazyka
2,328 Veronika Toráčová Břeclav ekonomka
2,327 Milan Nejezchleba Moravský Žižkov Projektant
2,326 Zdeňka Miklínová Břeclav učitelka
2,325 Martin Špaček Hradec Králové Kuchař
2,324 Miroslava Kučavová Valtice Zdravotní sestra
2,323 Ondřej Vávra Hradec Králové Specialista rozvoje obchodu
2,322 Renáta Weidlichová Prague
2,321 Jindriska Pilna Uvaly
2,320 Jana Marková Mírová Admin.pracovník
2,319 Štěpán Káňa Břeclav geochemik
2,318 Miloš Vachan Teplice elektrikář
2,317 Světlana Bernátková Lanžhot Operátorka výroby
2,316 Kristýna Jirousková Fojtka
2,315 Lenka Mrázová Valtice
2,314 Zdeněk Miklín Břeclav architekt
2,313 Petra Holubová Břeclav
2,312 Monika Bednářová Kunštát Obchodní zástupce
2,311 Romana Novotná Hovorany
2,310 Magda Hubáčková Vracov Kadeřnice
2,309 Jana Blažková Valtice Skladnice
2,308 Marek Šmíd Svatobořice-Mistřín Student
2,307 Richard Blažek Valtice skladník
2,306 Kristýna Novotna Dolní Bojanovice
2,305 Ivona Prchalova Břeclav OSVČ
2,304 Michaela Horsman Břeclav
2,303 Alena Holasova Blansko Obchodni Manazer
2,302 Jitka Michlovská Břeclav
2,301 Eva Osvaldová Brno
2,300 Zdenka Blažková Brodek u Přerova pečovatelka
2,299 Pavla Bartková Dolní Bousov
2,298 Nikol Mesochoridisová Prušánky zdravotní sestra
2,297 Dana Šťastná Brno Poradkyně
2,296 Inka Koutná Velké Pavlovice Studentka, Fundraiserka pro neziskovou org. NESEHNUTÍ
2,295 Vladimír Havel Kralupy nad Vltavou důchodce
2,294 Nicolae-Irinel Tabirca kostice
2,293 Alžběta Jaroňová Český Těšín Student
2,292 Rostislav Dočekal Hodonín manažer
2,291 Libor Veselý Hranice Automechanik
2,290 Jitka Dočekalová Hodonín referentka
2,289 Vojtech Barta Praha 8 dramaturg a reziser
2,288 Milada Vrbová Mladá Boleslav
2,287 Lukáš Koudela Brno Grafický designer
2,286 Igor Mašín Zvičina podnikatel
2,285 Zuzana Citorová Havířov Student
2,284 Lukáš Eršil Turnov projektový manažer
2,283 Hanka Brdová Šenov důchodkyně
2,282 Klára Stodolová Úvaly malířka
2,281 Tomáš Kahoun Lány OSVČ
2,280 Marek Semelbauer Trnava zoolog
2,279 Jarmila Zelinková Dolní Kounice účetní
2,278 Iveta Dobošová MIkulov veterinární lékařka
2,277 KRYSTKOVÁ JITKA Šumperk účetní
2,276 Jasněna Hejzlarová Nedomanská Liberec asistent jednatele
2,275 Jiří Popelka Horka nad Moravou průvodce
2,274 Tomáš Hofer Brno
2,273 Ivana Světlíková Mladá Boleslav OSVČ
2,272 Roman Munzar Hradec Králové
2,271 Eliška Dajčová Dobronín Průvodce v MŠ
2,270 Hana Polcarová Všetaty Predejkyně
2,269 Jaroslava Vyskočilova Liberec Delnice
2,268 Klára Choulíková Tursko knihovnice
2,267 Jitka Štěrbová Hrdějovice botanička
2,266 Petr Kment Lysá nad Labem vědecký pracovník
2,265 Jan Ledeč Rychnov nad Kněžnou lékař
2,264 Pavel Šebek Ořech vědecký pracovník
2,263 Šárka Doležalová Křepelková Brno metodik, lektor
2,262 Jana Indrychová Olomouc
2,261 Martin Hanousek Hradec Králové náměstek primátora
2,260 Michaela Sarnovská Hostomice pod Brdy manažerka
2,259 Hana Srbová Tatobity učitelka
2,258 Michal Medek Tišnov učitel
2,257 Martina Chvátalová Praha lektorka
2,256 Jaroslav Kunčík uherský Brod projektant
2,255 Petra Vaňková Mníšek pod Brdy vzdělávání
2,254 Jiří Březina České Budějovice spisovatel
2,253 Helena Zajicova Jiretin pod Jedloviu Duchodce
2,252 Kristýna Flutková Praha Lektorka angličtiny
2,251 Jiřina Prošková Křivoklát ekolog
2,250 Alby Kotěšovec Klatovy Student
2,249 Iva Gajdošová Brno Specialista zájezdů
2,248 Terezie Gígelová Tišnov Produkční grafického studia
2,247 Jitka Kadrmanová Ústí nad Orlicí lektor environmentální výchovy
2,246 Jan Froněk Praha VŠ učitel
2,245 Jiří Marek Zájezd Kurátor chovu zvířat
2,244 Justina Danišová Praha lektor vzdělávání pedagogů (ucimesevenku.cz, badatele.cz)
2,243 Zuzana Janková Olomouc Dům přírody Litovelského Pomoraví
2,242 Petr Daniš Praha lektor
2,241 Anna Havlíčková Praha právník
2,240 Jan Pešek Praha
2,239 Libor Bříštěla Kunovice, okr. Uherské Hradiště procesní inženýr
2,238 Vojtěch Emmer Luka nad Jihlavou Key Account sales representative
2,237 Marie Kučerová Brno
2,236 Adolf Lachman Lány Výtvarník
2,235 Tomas Janczyk Kyjov Zahradnik
2,234 Jana Knappová Praha 5 ekoložka a lektorka
2,233 Jiří Zajíček Růžďka technik
2,232 Eva Zajíčková Růžďka důchodce
2,231 Darek Galle Brno správce školy
2,230 Radek Strýček Brno Inspektor kvality
2,229 Katerina Kolaciova Budapest Carbon Offsetting Adviser at Vertis
2,228 Andrea Stárková Turnov Lektorka
2,227 Michal Fronc Brno radiologický asistent
2,226 Tomáš Chrudimský České Budějovice Výzkumný a vývojový pracovník
2,225 Jeremy King Plzen
2,224 Radek Manda Kopřivnice Administrativa
2,223 Lukáš Němec Olomouc Prodejce
2,222 Michal Uhrovič Mikulčice IT analytik
2,221 Marek Chalupník Rabštejnská Lhota grafik
2,220 Martina Mandova Praha Refundace daní
2,219 Marek Čapoun Znojmo klinický psycholog
2,218 Jan Cudrák Havířov Příprava výroby
2,217 Tatana Sojková BRNO důchodce
2,216 Lucie Tučková Olomouc Lékař
2,215 Lukáš Baránek Hodonín
2,214 Petr Krpeš Praha Inženýr
2,213 Kristýna Wendlerová Dobřív metodik personálního a mzdového oddělení FN Plzeň
2,212 Petr Kohout Praha Student
2,211 Jaroslav Janošek Fulnek překladatel vědeckých textů
2,210 Jaroslav Čikl Krakovec na Moravě OSVČ
2,209 Daniela Reiterová Horní Břečkov - Čížov student
2,208 Libuše Vendlová Praha Výtvarnice
2,207 Jan Láněk Praha IT projektant
2,206 Zuzana Machalová Slavkov u Brna Pedagog
2,205 Jozef Zetěk Brtnice pedagog
2,204 Silvie Nováková Prostejov
2,203 Simona Labiková České Budějovice chemik
2,202 Hana Slámová Brno student
2,201 Jiří Beneš Praha
2,200 Kristýna Petřeková Prostřední Bečva Technolog
2,199 Jana Veselá Dobříš pediatr ve výslužbě
2,198 Radka Slatkovská Brno projektant
2,197 Martina Cizlerova Zastávka u Brna
2,196 Markéta Kampová Jámy
2,195 Jakub Miklín Břeclav grantový administrátor
2,194 Tomáš Bartoš Tišnov Architekt
2,193 Helena Dostálová Brno Zahradnice
2,192 Tomáš Dvořák Šaratice
2,191 Kristýna Řezníčková Šaratice sestra
2,190 Ondřej Jedlička Praha 4
2,189 Oldřich Sklenář Brno produktový manažer
2,188 Michal Uher Břeclav technik nákupu
2,187 Eva Šromová Blansko Personalista
2,186 Lenka Hlaváčková Hlohovice
2,185 Petra Radostová Újezd Administrativní pracovník
2,184 Pavlína Fišerová Liberec účetní
2,183 NELLY URBANIČOVÁ Uherský Ostroh Květinářka
2,182 Drahota Martin Hřebeč Technik
2,181 Marek Javora Brno Obchodni zastupce
2,180 Zdeňka Bušková Kralovice
2,179 Marta Bednářová Praha 3 - Žižkov
2,178 Alžběta vosátková Jílové u Prahy administrativní pracovník
2,177 Helena Filipská-Kalábová Předklášteří Asistentka
2,176 pavel matejov boleradice
2,175 Martina Burešová Liberec pedagog
2,174 Jolana Andrýsková Ostrožská Nová Ves účetní
2,173 Jitka Příhonská Praha OSVČ
2,172 Karel Pikl Děčín Zahradík
2,171 Veronika Fischerová Praha Produkční
2,170 Lenka Jiříčková Valašská Bystřice nákupčí
2,169 Lucie Stolařová Ostrava
2,168 Jan Šamánek Brno státní zaměstnanec
2,167 Milan Kouřil Vranovice OSVČ
2,166 Martin Večeřa Brno výzkumník, ekolog
2,165 Karolína Sobeková Stupava
2,164 Martin Kotoul Brno Grafik
2,163 Barbora Hudeckova Praha Administrativa
2,162 Jana Jačjanská Praha 3 - Vinohrady
2,161 Magdaléna Kupková Měchenice učitelka MŠ
2,160 Jana Lalíková Ostrava
2,159 Jiří Skopalík Havířov-město Osvč
2,158 Jakub Vojáček Uherské Hradiště Chemik
2,157 jiří tomšů Bratřejov radiologický fyzik
2,156 Jan Martinec Havířov učitel ZŠ
2,155 Jarmila Odpovídalová Brno důchodce
2,154 Marie Bláhová Praha Ošetřovatelka
2,153 Zuzana Šmehylová Čáry Lektor
2,152 David Dvořák Lanžhot Student
2,151 mil ali London terapeutka
2,150 Marie Remutová Kašparová Most referent controllingu
2,149 Jakub Stupka Praha Obyčejný člověk
2,148 Lenka Štenclová České Budějovice Student Ph.D.
2,147 Tomáš Horský Rajhrad Zahradní architekt
2,146 Tamara Meierová Ostrava analytička
2,145 Bronislav Mlýnek Hodonín
2,144 Jakub Lepš Praha 11 VŠ pedagog, politik
2,143 Lukáš Řezáč Ivančice
2,142 Martin Bursík Lom Manažer kvality
2,141 Anežka Slabá Praha
2,140 Martin Kysela Sedlcany Vodohospodář
2,139 Martin Žemla Praha redaktor
2,138 Jana Koslowski Praha Zdravotní sestra
2,137 Josef Košulič Břeclav Pracující důchodce
2,136 Terezie Mádrová Praha student
2,135 Jan Dvořák Brno Produktový manažer
2,134 Eliška Palečková Brno
2,133 Matej Chrudina Praha Freelancer
2,132 Radim Hanák Břeclav Zedník
2,131 Tom Pulicar Brno
2,130 Tereza Štochlová Kamenný Újezd student
2,129 Tomáš Suchánek Brno Student
2,128 Jana Hasilová Brno Projekce
2,127 Markéta Věrnochová Praha
2,126 Martin Vlcek Otrokovice
2,125 Jan Ruzicka Brno Podnikatel
2,124 Petr Dedek Kroměříž Tech.pracovník
2,123 Jan Horák Praha 10 technik
2,122 Irena Wenischová Jiříkov
2,121 Emma Novotná Brno studentka
2,120 Martin Bacílek Liberec Marketing
2,119 tomas beskyd Sruby ,stavební dělník
2,118 Petr Šlesinger Břeclav Živnostník
2,117 Jakub Špaček Klobouky u Brna grafik
2,116 Denisa Dundrová Praha 3
2,115 Jiří César Břeclav Packetzusteller
2,114 Marek Mikulič Břeclav Zedník
2,113 Karel Schmidt Brno udžbář sako
2,112 Věra Schmidt Dvořáková Brno asistent pedagoga
2,111 Josef Hrubý Břeclav Kuchař
2,110 Jiří Bubla Praha Učitel
2,109 Jana Ledečová Rychnov nad Kněžnou lektor EVVO
2,108 Petr Čapka Břeclav Vedoucí technolog
2,107 Jana Králíková Klobouky u Brna Účetní
2,106 Marie Maťáková Hodonín Skolitel
2,105 Václav Růžička Roudnice nad Labem zámečník
2,104 Andrej Hanak Břeclav Hasič
2,103 Kamila Mokrá Tvrdonice
2,102 Ivana Nováková Zbiroh Referentka
2,101 Evžen Göndö Břeclav Skladník přepravy
2,100 Iva Fidlerová Bruntál Učitelka
2,099 Ctibor Prokop Kuřim Student
2,098 Jana Dzidová Ostrava
2,097 Pavel Grézl Hranice 4 Návěstní technik
2,096 Jan Bašta Poděbrady student
2,095 Hana Konvičková České Budějovice vědecký pracovník
2,094 Lukáš Pola Plzeň student VŠ
2,093 Josef Váňa Plzeň
2,092 Ondřej Marvánek Adamov OSVČ
2,091 Jindřich Víšek Ostrava Svinov
2,090 Jiří Brázda Klecany
2,089 Jana Vlachynská Praha 4 - Kunratice ekonom
2,088 Václav Skácel Zlín pedagog VŠ
2,087 Filip Koutný Prostějov Student
2,086 Kryštof Rais Plzeň student
2,085 Sylva Daňková Bezděkov
2,084 Zdeněk Daněk Praha Umělec
2,083 Václav Mička Jihlava OSVČ
2,082 Bohuslav Kubina Ostrava - Ostrava-Poruba
2,081 Dagmar Kubinová Ostrava - Poruba Zdravotník
2,080 Katka Odstrčilíková Lukoveček zdr. sestra
2,079 Dana Rygarová Olomouc Důchodce
2,078 Pavla Pechačová Praha úředník státní správy
2,077 Zuzana Dostálová Lysice
2,076 Pavlína Podkalská Veselí nad Moravou Poradce v ekologii
2,075 Šárka Machová Veverská Bítýška Plánovač
2,074 Helena Tětková Hořovice učitelka
2,073 Naděžda Pehalová Český Brod učitel
2,072 Rostislava Helešicová Slavkov u Brna Lékárnice
2,071 Jakub Müller Brno
2,070 Petr Stros Praha Reditel pobocky
2,069 Milada Stařínská Ostrava důchodce
2,068 Jakub Kousal Libštát
2,067 Jiří Škramlík Teplice 1 zámečník
2,066 Šárka Vysloužilová Ostrava administrativa
2,065 Miroslav Vrba Jihlava důchodce
2,064 Jaromír Limberský Hradec Králové podnikatel
2,063 Iveta Sukupová Hlučín Účetní
2,062 Marcela Klimendová České Buějovice
2,061 Petra Zálešáková Droužkovice Chovatel zvířat
2,060 Dáša Jochová Mutěnice
2,059 Michal Šulc Liberec student, podnikatel
2,058 Markéta Dušková Náchod expedice
2,057 Václav Janda České Budějovice Střelmistr
2,056 Ondřej Škach Plzeň Chovatel
2,055 Pavlína Stuchlá České Budějovice Laborant
2,054 Zuzana Černíková Plzeň
2,053 Jarmila Tvrdá Ostrava-Poruba důchodce
2,052 Dagmar Kosinová Tábor aktivní členka KČT penzistka
2,051 Dana Holčáková Vsetín důchodce
2,050 Luděk Řezáč Brno operátor ve výrobě
2,049 Vít Kremlička Praha básník
2,048 Anna Gozďálová Lužice Student
2,047 Martina Jagošová Lipov
2,046 Adéla Klasová Pardubice administrativní pracovník
2,045 Marek Schneider Hostěradice student
2,044 Zdena Machová Brno technička
2,043 Roman Kameník Šitbořice
2,042 Eliška Černíková Praha Studentka VŠ
2,041 Martin Piják Brno Podnikatel
2,040 Terezie Slámová Zlín
2,039 Eva Landová Liberec v důchodu
2,038 Richard Opatřil Brno
2,037 Jana Golova Havirov Kadernice
2,036 Jiřina Skácelová Bzenec Důchodkyně
2,035 Josef Větrovský Neurazy Student SŠ
2,034 Robert Navrátil Zlín občan
2,033 Karolína Šejnová Dobříš
2,032 Petra Rychtecká Příbor
2,031 Barbara Bila Cesky Tesin Operator
2,030 Eva Lehka Jablonec nad Nisou Dopravní inženýr
2,029 Kristýna Zamrazilová Velká Hraštice ředitelka správy nemovitostí
2,028 Jakub Rzepisko Karviná Marketing manager
2,027 Jakub Hruška Praha Právník
2,026 Lucie Fabiánová Praha 5 Zdravotní sestra
2,025 Radek Ošlejšek Brno odborný asistent na MU
2,024 jan svec Praha ucitel
2,023 Radka Glacová Rychvald asistent prodeje
2,022 Lenka Zemanová Brno student
2,021 Jaroslav Zeman Viničné Šumice
2,020 Alena Petrusová Beroun Cvičitelka a lektorka
2,019 Veronika Grünwaldová Praha 10 RA affairs manager
2,018 Helena Laušmanová Nová Paka Na MD
2,017 Martina Ospalíková Zlín referentka
2,016 Veronika Mičíková Brno Project support professional
2,015 Martin Volf České Budějovice vědecký pracovník
2,014 Ondřej Fliegl Praha Učitel
2,013 Martina Bříštělová Kunovice učitelka
2,012 Blanka Martincová Zlín Administrativní pracovnice
2,011 Jiří Vaněk Měchenice Test analytik
2,010 Stanislava Brančíková Ostrava Administrativní pracovník
2,009 Jiří Kučera Ústí nad Labem Opravář kolejových vozů
2,008 Milena Moravcová Pardubice Terapeut
2,007 Jana Jonešová Jaroměř Nezaměstnaná
2,006 Jana Baráková Zlín uklizečka
2,005 Mgr. Radka Spiesová Praha 8 klientský servis
2,004 Petra Kreslinová Velešín Jednatel
2,003 Petra Grulichová Praha 4 sazeč
2,002 Ivo Dvořák Jihlava biolog
2,001 Jiří Miškar Nivnice učitel
2,000 Hynek Slansky Plzeň
1,999 Zita Skotálková Brno právník
1,998 Jakub Tůma Liberec Rybníkář
1,997 Diana Mašková Praha administrativa
1,996 Lukáš Podloucký Dvůr Králové nad Labem Zoolog
1,995 Lucie Hašová Plzeň Mateřská dovolená
1,994 Jakub Kleberc Ostrava-Poruba
1,993 Hana Pasulková Rešice Farmaceutický laborant
1,992 Jan Koláček Nošovice Vedoucí prodejny
1,991 Jana Mikesková Slavičín administrativní pracovník
1,990 Petra Škorpová Lednice Architektka zahrad
1,989 Magdalena Schlindenbuchová Choteč student
1,988 Jiří Křenek Újezd u Svatého Kříže výzkumný a vývojový pracovník
1,987 Aneta Nováková Praha
1,986 Martina Pipková Čáslav Referentka
1,985 Jan Manych Liberec Vedoucí servisu Praha- Msv Liberec, s.r.o.
1,984 Jiří Doxanský Plzeň chovatel v zoo
1,983 Martina Knoblochova Hradec Králové (okres Hradec Králové) Zahradník
1,982 Benedikt Reisner St.Pölten
1,981 Ilona Žilinská Ostrava odborný knihovník
1,980 Nikola Platilová Praha Student
1,979 Marta Smrčková Hamry nad Sázavou vychovatelka
1,978 Kateřina Hromádková Třebíč Zdravotní sestra
1,977 Tomáš Najmon Neratovice Veterinární lékař
1,976 Dagmar Míková Černošice bankovni manažer sektoru zemědělství
1,975 Tereza Fojtová Brno marketing
1,974 Marek Hanza Horní Bříza Nutriční terapeut
1,973 Anežka Žádníková Brno studentka
1,972 Karel Thein Praha VŠ učitel
1,971 Kady Kady Příbram
1,970 Lada Lukaščíková Šebrov-Kateřina Plánovač
1,969 Katerina Vasickova Vyskov Administrativa
1,968 Dušan Sochor Chropyně Mistr strojní údržby
1,967 Eva Braunsteinová Horní Beřkovice
1,966 Kateřina Marková Pardubice
1,965 Vlasta Spinarova Praha Duchodce
1,964 Miroslava Pavlovská Votice
1,963 Karin Tylová Ostrava
1,962 Eva Provazníková Brno Administrativa
1,961 Irena Hobzova Praha Lektor
1,960 Ivo Bednář Šumvald Student
1,959 Eva Šikutová brno
1,958 Lucie Solfronkova Bukurest skolitelka
1,957 Štěpán Hobza Praha novinář
1,956 Veronika Mecová Frýdek-Místek Překladatel
1,955 Martin Černý Novosedly programátor
1,954 Ester Vcelisova Praha Podnikatel
1,953 Vladimír Šolín Těšín 1 Fotograf
1,952 Jiří Michna Brno
1,951 Markéta Navrátilová Brno OSVČ
1,950 Kateřina Sochorová Chropyně specialista pro oční optiku
1,949 Marie Zdražilová Svitavy asistentka zahr. odd.
1,948 Miliše Vodehnalová Praha
1,947 Zdeněk Valíček Brno COO
1,946 Štěpán Bodeček Brno pedagog
1,945 Jan Švandrlík Liberec 10
1,944 Aneta Sochorová Chropyně Student
1,943 Jana Štěrbáková Brno architekt
1,942 Vladimíra Běhounková Praha 9 Prodejce
1,941 Jakub Vaněk Praha Dispečer
1,940 Jana Jarošová Veverská Bítýška manažerka
1,939 Zdeňka Pokorová Ostopovice zdravotní sestra
1,938 Křehlíková Jana Praha pracovník cestovního ruchu
1,937 Ondřej Kondvár Kladno Podnikatel
1,936 Jan Johanides Ústí nad Orlicí Státní zaměstnanec
1,935 Jan Babický Praha úředník
1,934 Jana Bínová Votice
1,933 Libor Tomášek Třebnouševes Korozní inženýr
1,932 iva Křistková Český Těšín zahradnice
1,931 Olga Annamaria Gabrielová Praha Pedagog, všeobecnà sestra
1,930 Miloslav Dvorak Praha Podnikatel
1,929 Rudolf Rezek Praha Doprava
1,928 RNDr. Helena Pejšová Sedlčany vydavatelka
1,927 Jitka Štefanová Jilemnice důchodce
1,926 Helena Hubáčková Praha marketingový specialista
1,925 Tomáš Klacek Jičín analytik
1,924 Kateřina Polanská Hodonín Grafik
1,923 Miroslav Polcar Lašovice Kuchař
1,922 Lenka Havlíčková Děčín
1,921 Zuzana Mruzíková Dívčí Hrad botanik
1,920 Blanka Valová Mikulov v domácnosti
1,919 Josef Svoboda Velké Meziříčí Student
1,918 Lucie Raymond Brno Archtiektka
1,917 Iva Suchá Liberec účetní
1,916 Jaroslav Hofmann Praha redaktor
1,915 Dana Plachá Veverská Bítýška
1,914 Libuše Fiňková Praha senior
1,913 Monika Dobruská Řevnice zdravotní sestra
1,912 Tereza Svobodová Hradištko Terapeut
1,911 Petr Jasanský Česká Lípa Majitel Veřejné akvárium Česká Lípa
1,910 Vladimíra Irschicková Hodonín celní deklarant
1,909 Ivan Kobelev Praha Lektor
1,908 Michal Felgr Chrastava osvc
1,907 Jakub Hornek Praha
1,906 Lucie Strouhalová Brno Koordinatorka volnocasovych aktivit
1,905 Drahomíra Smutná Jablonec nad Nisou účetní
1,904 Amálie Mrkosová Kuřim
1,903 Jaroslav Plos České budějovice Elektrikář -důchodce
1,902 Zuzana Vondrackova Liberec 13 účetní
1,901 Michaela O Keeffe Doudleby nad Orlicí Nezávislá
1,900 Tomáš Cafourek Moravský Krumlov servisní technik
1,899 Kateřina Racek Vadinská Ostrava literární editorka
1,898 Martina Peleškova Sokolov Manipulační dělník
1,897 Magdalena Pazderová Moravský Krumlov zahradní designér
1,896 Barbora Komárková Vlkaneč Matka
1,895 Lenka Vostova Luká Soukromý zemedelec
1,894 Zdeněk Havlík České Budějovice
1,893 Kateřina Mrázková Hvozdec nákupčí
1,892 Petr Valta Žebrák OSVČ
1,891 Lada Slavíčková Havlíčkův Brod Zahr.arch.
1,890 Adéla Kozáková Ostrava Studentka
1,889 Jitka Dytrychová Praha terapeut
1,888 Lucie Slavíčková Holasice Dispečer
1,887 Jana Navrátilová Hodonín Mateřská dovolená
1,886 Eva Bulínová Únanov Asistentka
1,885 Jana Ešpandrová Liberec SW Programátor
1,884 Radmila Studničná Jivina Technik kvality
1,883 Veronika Sedmíková Praha sociální prcovnice
1,882 Irena Zahoříková Plzeň
1,881 Lenka Magdálková Olomouc OSVČ
1,880 Iveta Doleželová Ludgeřovice Pěstounka
1,879 Kateřina Ráčková Brno marketing
1,878 Tereza Kočárková Týna nad Vltavou Odborný referent zoolog/botanik AOPK
1,877 Adam Kolín Poděbrady knihovník
1,876 Eva Kouřilová Brno PSP
1,875 Jana Maternová Nové Veselí učitelka
1,874 Ludmila Krystková Brno Všeobecná sestra
1,873 Petra Balážová Hradec Králové Zdravotni sestra
1,872 Barbora Machackova Benesov Sociální pracovnice
1,871 Pavlína Wolfová Praha veterinární lékařka
1,870 Lucie Povolná Praha 10
1,869 Jana Dvořáková Jablonec nad Nisou projektový manažer
1,868 Ivo Bláha Turnov Vedoucí
1,867 Kateřina Kolenková Brno referentka
1,866 Kateřina Šimáková Plzeň studentka
1,865 Lucie Křížová Přibice
1,864 Vendula Chavalková Praha
1,863 tereza hudcová Brno veterinární lékařka
1,862 Dana Sedláčková Radistovice Hospodářka
1,861 Zdeňka Jandásková Břeclav Duchodce
1,860 Jiří Syrový Brno Programátor
1,859 Martin Hýbner Brno Redaktor
1,858 Ondřej Šulka Vyškov Grafik
1,857 Martina Marková Praha Specialista firemní komunikace
1,856 Hana Novotná Olomouc
1,855 Stanislav Prokop Krumvíř
1,854 Veronika Plešková Brno Produktový manažer
1,853 Dagmar Kudová Brno Specialista
1,852 Klára Kučírková Ostrava
1,851 Jaroslava Divíšková Žamberk senior buyer
1,850 JOSEF PAŘIL KUNČINA
1,849 Lenka Mullerová Čelákovice
1,848 Marcela Kolarevičová Praha v penzi
1,847 Kateřina Hynkova Brno Fakturantka
1,846 Alena Naďová Brno OSVČ
1,845 Petr Kozák Frýdek-Místek 1 Konstruktér
1,844 Jana Čecháčková Brno Úředník
1,843 Lucie Švecova Odolena Voda Nyní na rodičovské dovolené
1,842 Sylvie Kalandrová Šumperk Ošetrovatelka
1,841 Michaela Jílková Deštná OSVČ
1,840 Jana Benešová Rychnov nad Kněžnou referentka finančního odboru
1,839 Barbora Skoumalová Tišnov
1,838 Robert Trnka Horní Bříza oční optik
1,837 Michal Dobeš Kralupy nad Vltavou administrativní
1,836 Hana Halaštová Zašová Mateřská dovolena
1,835 Jiří Lička Ostrava Quality engineer
1,834 Miroslava Redková Brno rentiér
1,833 Nataša Hanzlová Střelice u Brna
1,832 jana Vondráčková čelákovice asistentka
1,831 Barbora Brhelová Nebovidy 496e Mateřská
1,830 Marketa Ruzickova Praha Asistent oddeleni kvality
1,829 Anna Vyroubalová Moravany u Brna odbytový referent
1,828 Jaroslav Hanzalík Nové Město pod Smrkem pokladní
1,827 Přemysl Valeška Lysá nad Labem
1,826 Kateřina Poláčková Brno Marketingovy Specialista
1,825 Miroslav Pošta Teplice Technik
1,824 Eliška Unarová Brno Asistentka výroby
1,823 Klara Souckova Praga Asistentka
1,822 Helena Macánová Podivín
1,821 Iveta Kutalkova Milovice Pedagog.pracovnik
1,820 Jiřina Jelenová Praha archivářka
1,819 Jana Hlaváčová Zruč-Senec Ekonomka
1,818 Michaela Fifková Římov Zdravotní sestra
1,817 Michal Růžička Praha Administrativní pracovník
1,816 Marketa Ženíškova Tlustovousy Osvc
1,815 Věra Sivanincová Bruntal
1,814 Miroslava Šedinová Praha Výzkumný pracovník - chemie
1,813 Barbara Herucová Brno lektorka a performerka
1,812 Karolína Šmídová Tišice Student
1,811 mojmír pukl Pha4 Braník architekt
1,810 Prokop Kudlík Brno marketing
1,809 Marie Sárazová Münster, Německo Biologická laborantka
1,808 Marek Polasek Pozorice Vyzkumny pracovnik
1,807 Jana Krutáková Moravská Nová Ves poslankyně parlamentu ČR
1,806 Adam Vajčner Jevišovice Fyzioterapeut
1,805 Barbora Skřečková Podivín Geodetka
1,804 jan pešl břeclav restaurátor
1,803 Pavla Zábojníková Valašské Meziříčí violoncellistka
1,802 Marek Brabec Brno student
1,801 Jan Lehký Desná
1,800 Jarmila Janků Brno prof. chemie
1,799 Anna Maršíková České Budějovice lektorka
1,798 Martin Rexa Praha Environmentalista
1,797 Rostislav Silný Moravská Nová Ves Advokát
1,796 Josef Čermák Litovel sochař
1,795 Luděk Linhart Praha Úředník
1,794 Jana Budišová Mikulčice učitelka
1,793 Adam Kittl Praha
1,792 Jakub Opršal Hradec Králové pedagog
1,791 Matouš Pírek Olomouc OSVČ
1,790 Alžběta Harcová Dubňany Vychovatelka
1,789 Michaela Malá Předín
1,788 Jan Seriš Brno Programátor
1,787 Jiří Křivohlávek Podivín lektor
1,786 Naďa Horská Praha 4
1,785 Alena Klapalová Brno vysokoškolský pedagog
1,784 Zuzana Špásová Hradec Králové
1,783 Michaela Krzyžanková Karviná Student
1,782 Agata Madericova Moravska nova ves
1,781 Pavlína Tesařová Podivín
1,780 Jan Venc Chotěboř student
1,779 Lenka Kaizarová Kolín
1,778 Yveta ziznavska Ziznavska Praha Vizionar
1,777 Barbora Jelínková Brno projektová manažerka
1,776 Daniel Kučera Bratislava
1,775 Michal Krejčíř Veverská Bítýška Student
1,774 Pavla Kosařová Praha stavební inženýr
1,773 Jitka Dvořáková Mikulčice student
1,772 Dominika Nováková Praha student
1,771 Daniela Buryanová Brno Studentka
1,770 Jan Kadlec České Budějovice student
1,769 Jiří Horáček Božice Student
1,768 Jan Růžička Náměšť nad Oslavou Student chemie, biologie pedagogického zaměřeno
1,767 Daniela Theinová Praha VŠ pedagog
1,766 Libor Haan Mikulčice 69619 Lovec pokladů stromů-bonsají
1,765 Boglárka Bálint Brno pracovnice ve výzkumu
1,764 Daniel Kubík Brno pošťák
1,763 Daniel Hubačka Dolní Bojanovice Student
1,762 Václav Bartuška Třeboň osvč
1,761 Stanislav Kozina Lelekovice manager
1,760 Petr Kozel České Budějovice PhD. student PrF JU, ENTÚ
1,759 David Kolesík Mikulčice student
1,758 František Novotný Hodonín ekonom
1,757 Alena Konečná Brno
1,756 Robert Pfeiler Praha Konstrukter
1,755 Tomáš Formánek Olomouc GIS
1,754 iva Ondráčková brno
1,753 Radoslav Porubský Tábor řidič
1,752 Ctibor Brančík Moravská Nová Ves právník
1,751 Sára Koplasová Přerov Student
1,750 Zdeňka Brožová Cheb předseda spolku Chebsko za klima, z.s.
1,749 Lukáš Pokorný Praha Koordinátor mezinárodní spolupráce
1,748 Jan Zálešák Brno molekulární biolog a lektor
1,747 Jiří Marek Praha Úředník
1,746 Martina Dušková Frenštát pod Radhoštěm překladatelka
1,745 Bohumír Cruz Veseli nad luznici
1,744 Radka Fučíková Praha projektová manažerka
1,743 Vojtěch Krajíček Jemnice student
1,742 Věra Höferová Jablonec n.N zdravotní sestra
1,741 Zuzana Štípková České Budějovice vědec
1,740 Martin Uhrovič Dubňany (okres Hodonín)
1,739 Dalibor Vaigert Brno advokát
1,738 Nicole Doležalová Praha OSVČ
1,737 Ivana Pešková Černá Účetní
1,736 Monika Maleňáková Praha Specialista obchodní činnosti
1,735 Michaela Helclová České Budějovice Student
1,734 Zdeněk Čermák Dvůr Králové nad Labem senior
1,733 Michaela Dokoupilová Karviná
1,732 Jana Kolovratnikova Jablonec nad Nisou administrace
1,731 Zuzana Pelegrinová Frýdlant nad Ostravicí Knihovnice
1,730 Pavel Mitro Stochov technik
1,729 Jiří Plešek Moravská Ostrava a Přívoz univerzitní knihovník
1,728 Jiří Beneš Šternberk ekolog
1,727 Tomáš Koubek Praha biolog
1,726 Markéta Vajskebrová Jablonec nad NIsou geolog
1,725 Michal volf Nidau gastronom
1,724 O. Rozkovcová Trutnov 4 nepracuji
1,723 Veronika Nováková Kostice Student
1,722 Magdaléna Soukupová Brno bankéř
1,721 Lenka Pešáková Morkovice překladatelka
1,720 Jiří Michálek Praha student
1,719 Bohdana Vránková Strání- Květná
1,718 Petr Lumpe Doksy zoolog
1,717 Ludmila Dvořáková slapsko projektant
1,716 Daniela Jurkovičova Dolní Dunajovice Knihkupec
1,715 Zdeněk Filouš Přerov Duchodce
1,714 David Výravský Brno
1,713 Martina Samková Nymburk Péče o osobu blízkou
1,712 Daniela Bartova Brno Osvč
1,711 Radka Částková Vraclav Student
1,710 Radka Páleníková Praha 10 redaktor
1,709 Martin Šálek Dobrá Voda u Českých Budějovic vědec
1,708 ivana snopková brod nad Dyjí osvč
1,707 Petr Zeman Ledečko
1,706 Petr Janoušek Kladno Vedoucí ČOV
1,705 Jaromír Gloc Úvaly IT konzultant
1,704 Pavel Kreuziger Brno Systémový specialista
1,703 Adéla Scholasterová Olomouc
1,702 Tadeas Binek Praha bez
1,701 Pavel Novák Liberec SW vývojář
1,700 Lukáš Zoch České Budějovice učitel
1,699 Barbora Kolárová Praha Pedagog
1,698 anna Bordovsky Ticha duchodkyne
1,697 Vojtěch Rýznar Ostrava-Výškovice Mgr. v oboru geoekologie (OU 2011)
1,696 Lenka Malá Štěpánov nad Svratkou
1,695 Pavlína Teichmanová Mladé Buky OSVČ
1,694 Jan Walter Plzeň Zoolog
1,693 Leoš Brkl Brno zeměměřič
1,692 Michal Řičánek Jiříkovice technik
1,691 Jana Vacíková Hlohová referentka pro ŽP
1,690 Karel Konečný Tábor Badatel v entomologii, mimo pracovní proces.
1,689 Monika Škodíková Dubňany Administrativní pracovník
1,688 Veronika Moravčíková Velké Bílovice
1,687 Václav Riedel Hlučín IT
1,686 Pavlína Hladíková Hradec Králové Personalistka
1,685 Michael Kroček Horní Suchá OSVČ
1,684 David Páleníček Opava
1,683 Martina Steidlová Zábřeh Vychovatelka
1,682 Jiří Segl Psáry asistent
1,681 Miroslava Nečasová Praha
1,680 Eva Vinklerová Brno Marketing
1,679 Jakub Hrdlička Mladá Boleslav referent
1,678 Dalibor Brazda ml. Zlin Stavebni projektant
1,677 Tereza Pohořelická Bartošková Brno překladatelka
1,676 Lukáš Vágner Teplice Farmaceutický reprezentant
1,675 Andrea Pudelková Želešice v domácnosti
1,674 Ivana Mechlová Česká Třebová v důchodu
1,673 Jaroslava Rybová Tábor 5 účetní
1,672 Libor Sotorník Hradištko /Sadská Nezaměstnaný
1,671 Martin Vlk Mrňous Prostřední Lhota Kreativec
1,670 Lubomír Klátil Zlín učitel
1,669 Jan Štefka Rudolfov Biolog
1,668 Jiří Petrák Jemnice pedagog
1,667 Jana Němečková Litovel student
1,666 Marek Müller Kyšice Student
1,665 Renata Šípková Zlonice bez zaměstnání
1,664 Viktor Blaha Blansko Prodejce
1,663 Tomáš März Loket Obchodník
1,662 Helena Vladíková Blansko Účetní
1,661 Jan Šorf Jičín Student
1,660 Ludmila Švandová Žďár nad \s.
1,659 Jiřina Schmarcová Malá Hraštice - Velká Hraštice důchodce
1,658 Lukáš Stříteský Brno programátor
1,657 Lenka Trhoňová Chlumec nad Cidlinou
1,656 Ester Jochmanová Brno
1,655 Marcela Válková Zlín sanitářka
1,654 Tomáš Havránek Boleradice osvč
1,653 Mária Knilová Chorvátsky Grob
1,652 Martina Králíkova Dubňany Mzdova účetní
1,651 Zuzana Hyvnarová Kopřivnice
1,650 Jan Horkel Staré Hradiště manažer
1,649 Tamara Těšitelová Břeclav vědecký pracovník
1,648 Petra Lehocká Lubná barmanka
1,647 Michal Lehocký Lubná fotograf
1,646 Magda Chaloupková Ostrava
1,645 Monika Vrbovská Brno lektorka
1,644 Jolana Zubková Dubňany Učitelka ZŠ
1,643 Klára Jiráčková Brno učitelka
1,642 Petra Ječmínková Mladkov operátor
1,641 Kateřina Vašíčková Šluknov Student
1,640 Kristýna Pokrupová Brno Student
1,639 Iveta Rychlíková Boleradice administrativní pracovník
1,638 Jan Hrádek Orlova-Lutyně důchodce
1,637 Radek Chodura Český Herálec dělník
1,636 Jiří Franc Janské Lázně středoškolský učitel
1,635 Martina Kadlecová Praha 5
1,634 Ester Cholastová Brno spec.ped.
1,633 Martina Robošová Podivín daňový manažer
1,632 Petr Novotný Vyškov vysokoškolský pedagog
1,631 Marie Mrázová Brno Studentka
1,630 Jonas Skutka Olomouc Podnikatel
1,629 Emil Janeček Teplice Hydrobiolog
1,628 Miroslava Šmídová Klatovy terapeutka
1,627 Monika Menzelová Kostelec u Křížků designer
1,626 Milan Krajčovič Brno
1,625 Tomáš Vrána Zlín
1,624 Kamil Zimmermann České Budějovice Referent životního prostředí
1,623 Pavla Wernerová Brno Asistentka studentům se speciálními potřebami
1,622 Alois Horálek Olomouc úředník
1,621 Hana Hanzliková Duchcov učitelka, důchodkyně
1,620 Ondřej Králík Brno Potápěč
1,619 Zdeněk Faltýnek Fric České Budějovice vědec
1,618 Jitka Kolmanová Horní Bříza Kontrola kvality
1,617 david pomezny Zdar
1,616 Josef Miltner Beroun IT specialista
1,615 Lenka Rozsypalová Brno PhD student
1,614 Radek Keszeli Mohelnice Dělník
1,613 Lucie Ráčková Vojkovice
1,612 Martina Vítková Brno překladatelka
1,611 Martina čadová Hostouň uklízečka
1,610 Pavla Černá Brno Referenka
1,609 Sára Kalodová Olomouc administrativa
1,608 Markéta Brádlová Smiřice pedagog
1,607 Jiří Kopřiva Vyškov Sociální pracovník
1,606 Miroslav Janoušek Nový Bydžov učitel ZŠ
1,605 Jakub Sobotka Olomouc
1,604 Miroslav Uhlíř Břeclav zdravotnický asistent
1,603 Viera Večeřová Jeseník geoložka
1,602 Gabriela Uhrová Praha 4 pečovatelka
1,601 Veronika Oušková Praha 12 botanička, biometeoroložka
1,600 Dominika Krajíčková Jihlava Studentka oboru lesnictví
1,599 Eva Bonová Teplice trenérka
1,598 Veronika Bartošová Jihlava výstupní kontrola
1,597 Jaroslav Mlýnek Babice
1,596 Lukáš Říha Brno Elektromechanik
1,595 PETR KOTRBA TŘEBÍČ
1,594 Denisa Mikešová Všelibice
1,593 Zaboj Hrazsky Zumberk botanik
1,592 Gabriela Zbořilová Břeclav Masérka
1,591 David Müller Vojkovice nad Svratkou Technik Ústavu Ekologie Lesa - MENDELU
1,590 jaroslav kepl toužim učitel
1,589 Lucie Havlíčková Praha 5 student
1,588 Petra Janigova Rasovice ucitelka ZS
1,587 Hana Blahová Praha archiv
1,586 Radka Opluštilová Brno Programátor
1,585 Olga Ptáčková Plánice
1,584 Kateřina Žohová Trhové Sviny Student
1,583 Radim Silný Velké Bílovice
1,582 David Zbořil Břeclav Číšník
1,581 Jan Sikora Brno IT
1,580 Radka Bednářová Jeseník Učitelka
1,579 Alena Černá Praha
1,578 Viktor Černý Praha 4 - Krč
1,577 Gabriela Vránová Hodonín pedagog
1,576 Tomáš Bayer Bílsko u Vodňan pedolog, observatorista
1,575 Ludmila Široká Smržovka
1,574 Michaela Petříková Stod Kuchařka
1,573 Lenka Šrytrová Hodonín
1,572 Radka Konvičková Praha 6 sociální pracovník
1,571 Zuzana Gajdíková Ratíškovice Administrativa
1,570 Natálie Horváthová Zastávka Finanční analytička
1,569 Anna Skryjová Ostrov u Macochy překladatelka
1,568 Jaroslav Ciprys Lanžhot dělník
1,567 Jaromir Krejčí Hluboké Mašůvky revizní technik
1,566 Pavel Oulehla Velké Meziříčí Projektant staveb vodního hospodářství a krajinného inženýrství
1,565 Jiří Řičánek Ostrava Dispečer
1,564 Radim Kejík Přerov pedagog
1,563 Jan Sydor Kunčice pod Ondřejníkem kuchař
1,562 Petr Staněk Soukromník.
1,561 Jiřina Drlíková Petrovice u Karviné
1,560 Dominika Radechovská Staré Splavy učitelka
1,559 Jiří Křenek Brno obchodní zástupce
1,558 Irena Filipová Praha Operátor SŽ
1,557 Jaroslava Ševelová Brno OSVČ
1,556 Jakub Kychler Brno Aplikační manažer
1,555 Adéla Kyjanková Brno-střed Student
1,554 Anežka Plintovičová Kelčany pedagog
1,553 Eva Kotková Blansko Učitelka
1,552 Eva Soudková Brno lékárník
1,551 Marie Steinerová Praha zahradnice
1,550 Radek Šich Ivaň NPI Engineer
1,549 Dorota Babuljaková Mýto Student
1,548 Anna Valášková Zlín student
1,547 Lenka Zouharová Vyškov technik
1,546 Marie Veselá Jičín Prodavačka na MD
1,545 Martina Tonková České Budějovice
1,544 Vojtěch Mrlík Náměšť nad Oslavou veterinární lékař
1,543 Barbora Valešová Velké Karlovice Koordinátorka Klimatické koalice
1,542 Petr Florián Podivín učitel
1,541 Milan Čech Blansko Fyzioterapeut
1,540 Petr Krátký Brno programátor
1,539 Eva Duchová Tlumačov konzultant
1,538 Pavel Maly Moravsky Krumlov Skladnik
1,537 Miloslav Chládek Roudnice nad Labem Učitel
1,536 Zdeněk Drábek Hodonín řidič
1,535 Jakub Kundla Brno Grafik
1,534 Hana Kazmířová Znojmo Učitelka mateřské školy
1,533 Marie Řičánková Jiříkovice
1,532 Jindřich Prach Praha - Radotín přírodovědec
1,531 Růžena Robková Očihov OSVČ
1,530 Vlasta Houfková Teplice důchodce
1,529 Luděk Haláček Jindřichův Hradec mám
1,528 Tereza Duchova Zborovice Lektorka AJ
1,527 Alice Mühlbergerová Otrokovice
1,526 Dagmar Horáková Nezvěstice
1,525 Jana Zelenková Rohozná
1,524 Michaela Fenckova Straz pod Ralskem Vedecky pracovnik
1,523 Jana Těšíková Brno
1,522 Jan Friede Nové Město nad Metují
1,521 Ludmila Tšponovq Přerov Osvč
1,520 Milena Honzírková Stráž pod Ralskem ve starobním důchodu
1,519 Michaela Květoňová Praha asistentka v advokacii
1,518 Jan Hána Nový Jičín IT pracovník
1,517 Věra Kvirencová Úpice
1,516 Hana Valentová Praha geofyzik
1,515 Kateřina Burešová Praha Ochránce přírody
1,514 KAREL MILSKÝ LIBEREC
1,513 Jiří Hein Milín Strjník
1,512 Jarmila Hánová Kopřivnice Prodavačka
1,511 Blanka Vojtíšková Dobříš Hudebník
1,510 Libor Praus Hradec Králové zoolog
1,509 Alexandra Hánová Zlin Zdravotnicky laborant
1,508 Kateřina Bejčková Praha herečka
1,507 Martina Kišelová Praha
1,506 Hana Fialová Rosice Výzkumný pracovník
1,505 Martina Poláková Velké Meziříčí učitelka
1,504 Eliška Vokřínková Brno Manažerka
1,503 David Horák Třemošná Student Virologie, CUNI
1,502 Vít Kalivoda Brno Důchodce
1,501 Richard Lastovecki Brno programátor
1,500 Markéta Ticháčková Doksy ornitolog
1,499 Kateřina Vlášková Písek
1,498 Marek Vojtíšek Praha 7 podnikatel
1,497 Vít Hotárek Brno softwarový inženýr
1,496 Iva Pospíšilová Zbýšov Na mateřské dovolené..
1,495 Roman Plšek Pardubice Realitní makléř
1,494 Jindřich Šmíd Hradec Králové Konzultant LIS
1,493 Dagmar Zajacová Plzeň tester IT
1,492 Josefa Neslová Stříbrná Skalice v důchodu
1,491 Lenka Bučinská Třeboň Vědecký pracovník
1,490 Ján Blažek Brno zoolog
1,489 Radomír Plachta Ostrava Student
1,488 Eva Hanáková Stařeč laboratorní technik
1,487 Jan Mareš České Budějovice biolog
1,486 Jana Petruželová Brno Zoolog
1,485 Petr Smolař Praha technický pracovník
1,484 Jana Procházková Roštín botanička
1,483 Josef Šrámek Hradec Králové Muzejní kurátor, historik
1,482 Jiří Procházka Roštín zoolog - entomolog
1,481 Jiri Zak Brno Astrofyzik
1,480 Richard q Pakosta Brno Konstruktér
1,479 Vojtěch Brádle Jičín Historik
1,478 Jana Křemenová Brno
1,477 Štěpán Vinkler Brno zubní lékař
1,476 Olga Štěpánová České Budějovice důchodce
1,475 Radovan Krejčíř Olomouc vědecký pracovník
1,474 Miroslav Vrbka Merboltice
1,473 Jiří Bakus Praha úředník
1,472 Zbyněk Houdek Chocenice VŠ učitel
1,471 Luděk Podhajský Velké Losiny
1,470 Petr Haniš Lanškrounská Expedient
1,469 Jitka Pohlová Bakov nad Jizerou
1,468 Adam Souček Teplice Úředník
1,467 Jana Franková Praha bankovní sektor
1,466 Vít Masare Praha terénní sociální pracovník
1,465 Jarmila Horálková Olomouc referentka
1,464 Dita Černá Šaratice Rodičovská dov., OSVČ
1,463 Petra Polášková Ostrava
1,462 Zuzana Doležalová Břeclav 2
1,461 Pavel Kaštánek Velká Bíteš
1,460 David Frank Praha stavbyvedoucí
1,459 Zdeněk Valchář Vsetín důchodce
1,458 Antonín Toman Strašín NLZP
1,457 Vladimír Mazoch Praha 18 - Letňany x
1,456 Barbora Winterová Benátky nad jizerou ekolog
1,455 Michal Ouška Praha Osobní bankéř
1,454 Markéta Swiacká Bělá pod Bezdězem PhD student
1,453 Marcela Dyčková Sebranice Administrativní pracovník
1,452 Jaroslav Dudík Říčany astrofyzik
1,451 Vladimír Srovnal Přerov
1,450 Radomír Studený Janov nad Nisou úředník
1,449 David Kopr Budeč zoolog, entomolog
1,448 Edita Bílá Žatčany Účetní
1,447 Barbara Nižnanská Doubravcice lékař
1,446 Petr Hruška Uherské Hradiště lékař
1,445 Květa Darmovzalová Kostice maminka na materske
1,444 Nicola Rollingerová Rokycany Student
1,443 Iva Turnhöferová Strakonice
1,442 Karel Šebek Praha technik
1,441 Veronika Škůrková Žamberk Živnostník
1,440 Kateřina Štěpánková Liberec Taneční skupina TAKT Liberec, z.s.
1,439 Radko Krejčí Petrovice, Lanškroun důchodce
1,438 Adam Hauner Plzeň analytik
1,437 Milan Koch Bohumín učitel
1,436 Alena Faitová Praha 4
1,435 Petra Hanušová Adolfová Olomouc
1,434 Jakub Šimík Hlubočky Stavební dělník
1,433 Jakub Formánek Chrudim odborné řemeslné práce
1,432 Jiří Schönbek České Budějovice OSVČ
1,431 lada faixová Praha 10 malířka
1,430 Pavel Potocký Kunštát Laboratorní technik
1,429 Viera Jedličková Praha
1,428 Jaroslav Kukrecht Znojmo
1,427 Karol Čerešňa Praha
1,426 Miloš Zábrodský Kladno Muž
1,425 Petr Klápště Jablonec nad Nisou Architekt, urbanista
1,424 Jiří Antl Oldřichov v Hájích pracovník ochrany přírody
1,423 Bohumil Fiala Liberec
1,422 Daniel Farkač Brno Inženýr
1,421 Martin Konvička České Budějovice přírodovědec
1,420 Jolana Šádková Praha Student
1,419 Ilona Matýsová Potštejn Servírka
1,418 Václav John Olomouc zoolog
1,417 Kateřina Sáblíková Tišnov Student
1,416 Jiří Kožich Liberec rozkuřovač v gay pornu
1,415 Lukáš Vagaský Košice Študent
1,414 Štěpánka Kraslová České Budějovice sportovní instruktorka
1,413 Martin Špaček Praha OSVČ
1,412 Natálie Bulková Ivančice Student
1,411 Dana Štefková Rudolfov Jednatelka
1,410 Jaroslav Jaroš Vítězná Důchodce
1,409 Jan Hošek Trnová dokumentarista
1,408 Jakub Malinovský Praha právník
1,407 Veronika Havlová Brno překladatelka
1,406 Zbyněk Kroupa Žabčice zeměměřič
1,405 Petr Halík Praha osvč
1,404 Stanislava Křížová Jablonec nad Nisou pedagog
1,403 Kristýna Matušková Břeclav Učitelka
1,402 Jaromír Věžník Brno zeměměřč
1,401 Alena Sucháčková České Budějovice entomolog
1,400 Jana Kamenová Turnov Zdravotní sestra
1,399 Lenka Pivoňková Plzeň úředník
1,398 Tadeáš Děd Brno administrativa
1,397 Pavel Vopalka Praha Nakupci
1,396 Zuzana Skopalová Valašské Meziříčí Grafik, animátor
1,395 Žaneta Kočařová Ježov Student
1,394 Šárka STtudená Janov nad Nisou OSVČ
1,393 Karolína Hošková Kratochvilka Jezdec
1,392 Magdalena Krajča Rousínov Finanční ředitelka
1,391 Dagmar Šimková Brno Marketingový koordinátor
1,390 Renata Placková Sušice Garantka revitalizací, NP Šumava
1,389 Lenka Opočenská Jablonec nad Nisou environmentální specialista
1,388 Vlastimil Vojacek Břeclav Astrofyzik
1,387 Martin Malec Žďár nad Sázavou Správce počítačové sítě
1,386 Ivan Zwach Kralice na Hané zoolog v důchodu
1,385 Stanislav Vodička Trnová důchodce
1,384 Martin Píža Kroměříž lektor, důchodce
1,383 Tereza Bonaventurová Praha kurátorka
1,382 Šárka Šantorová Praha 6 Vědec
1,381 Dagmar Folková Praha Laborantka
1,380 Lenka Kreuzigerová Brno projektant
1,379 Jaroslava Majerová Kladno účetní
1,378 Jan Husák Valašské Meziříčí učitel
1,377 Marcela Severová Brno podnikatelka
1,376 Tomáš Kaduch Ostrava-Dubina Kontrolor-defektoskopie
1,375 Karolína Neumannová Slaný HR Manager
1,374 Marek Fišer Sedliště Entomolog / TP / Mapovatel
1,373 Petr Tryščuk Kunčice pod Ondřejníkem OSVČ
1,372 Lucie Pleštilová Rudolfov zoolog
1,371 Kateřina Gergelová Kostice Laborantka
1,370 Tereza Vitnerová Litoměřice učitelka
1,369 Lukáš Říha Nová Ves pod Pleší Soc. Prac.
1,368 Anna Vlková Židlochovice
1,367 Eva Beránková Praha sekretariát ČRDM
1,366 Martin Ptáček Dvůr Králové nad Labem Veterinář
1,365 Michal Absolínová Troubsko
1,364 Lukáš Tuček Mlázovice konstruktér
1,363 Miroslava Mášová Brno Důchodce
1,362 Lukáš Bárta Velká Hleďsebe Kuchař
1,361 Zuzana Burdová Sedlčany MD
1,360 Michaela Chovánková Vlčnov
1,359 Richard Gdovin Letohrad obchodní manažer
1,358 Anna Lepšová, CSc. Trhové Sviny
1,357 Ema Pokorná Vyškov Průvodkyně cestovního ruchu
1,356 Antonín Florián Brno geodet
1,355 Markéta Bartošová Ústí nad Orlici
1,354 Martina Matějková Plzeň Projektant
1,353 Zuzana Müllerová Kyšice studentka
1,352 Edita Plevová Kroměříž Projektový manažer
1,351 Petr Procházka Rousínov vědecký pracovník Ústavu biologie obratlovců AV ČR
1,350 Jiří Horák Komňa obchodní zástupce
1,349 Petr Petrás Pardubice odborný poradce, konzultant
1,348 Veronika Veselá Praha student
1,347 Kateřina Šebelová Brno
1,346 Eva Juryštová Praha účetní
1,345 Alena Krištofová Čerčany účetní
1,344 Václav Skopalík Havířov OSVČ
1,343 Tomáš Kuras Olomouc vědec
1,342 Zuzana Palatá Ostrava Referent
1,341 Veronika Jedličková Vyškov biolog
1,340 Andrzej Krzyžanek Karviná
1,339 Lenka Turková Strakonice Úředník
1,338 Iva Křenovská Olomučany Pedagog
1,337 Jan Budiš Mikulčice Likvidátor
1,336 Michael Bartoš Chlum uTřeboně botanik
1,335 Kateřina Pejšová Brandýs nad Labem OSVČ
1,334 Lenka Andršová Rumburk Lékař
1,333 Radka Hauerová České Budějovice
1,332 Jana Stachová Ctiboř Socioložka
1,331 Lenka Stoklasová Hradec Králové Osvč
1,330 Michal Krajča Rousínov
1,329 Světlana Zahrádková Žabčice důchodce
1,328 Zdeněk Kamenický Hodonice
1,327 Jan Hájek Věteřov OSVČ - botanik na volné noze
1,326 Irena Lachoutová Třebotov osvč
1,325 Magda Mizeráková Melčice-Lieskové dopravná referentka
1,324 Pavel Běťák Hovorany Zahradník
1,323 Jiří Bartoš Hnátnice Nástrojař
1,322 Ilona Knollová Brno botanik
1,321 Martina Navratilova Polička Vedoucí plavecké skoly
1,320 Michal Pospíšil Chropyně Ekolog
1,319 Ivana Bilavčíková Uherské hradiště zdravotní sestra
1,318 Lenka Křížová Brno Účetní
1,317 Pavel Sova Rokycany ZO ČSOP Kulíšek Rokycany
1,316 Denis Matthey Tlustovousy
1,315 Roman Tetur Mikulov servisni technik
1,314 Jan Bejček Tuchlovice ředitel ZŠ Tuchlovice
1,313 Barbora Kukrechtová Odolena Voda
1,312 Hana Butterill České Budějovice
1,311 Dalibor Sobík Český Těšín Student, straznik
1,310 Karla Mako Kněžpole účetní
1,309 Pavel Sláma Plzeň Manager logistiky
1,308 Michal Koupý Blansko
1,307 Zuzana Bezděková Holice Materska dovolena
1,306 Miroslav Bervida Praha
1,305 Tomáš Chlaň Veselí nad Lužnicí ředitel stavební firmy
1,304 Květa Kosová Pardubice Laborantka
1,303 Jiří Kudlák Rožnov pod Radhoštěm student
1,302 Stanislav Vaněk Praha 1 redaktor
1,301 Tomáš Pospíšil Brno lesník - LDF MENDELU v Brně
1,300 Jan Vašut Horní Bečva
1,299 Jakub Maly Brno
1,298 Martina Kepkova Chrudim Účetní
1,297 Simona Ševelová Dubňany Student
1,296 Martin Hyťha Plzeň OSVČ
1,295 Kateřina Kosová Pardubice studnet
1,294 Roman Černík Ves Touškov
1,293 Aleš Sedláček Horoměřice Pracovník pro legislativu ČRDM
1,292 Jiří Drlík Brno-střed OSVČ
1,291 Dagmar Trutnová Fenclová Osová Bítýška
1,290 Radka Dočekalová Hodonín Studentka
1,289 Kateřina Kupcova North Berwick Manažerka
1,288 Michal Kudlák Rožnov pod Radhoštěm operátor
1,287 Eva Růžičková Kostice Krajinářský architekt
1,286 Jan Faltýnek Brno fyzik, doktorand
1,285 Tereza Turková Nový Bydžov Pracovník přepážky
1,284 Martin Zavřel Deblín Student
1,283 Martin Salák Rosice
1,282 Vladimír Němec Praha
1,281 Jitka Farská Benešov u Semil osvč
1,280 Zuzana Štěpánková Zlonín projektantka
1,279 Barbora Veselá Moravský Krumlov Učitelka
1,278 Kateřina Tlachová Olomouc
1,277 Jana Liparova Ceske Budejovice entomolog
1,276 Marta Matoušková Rosice dětská sestra
1,275 Tomáš Peterka Veselí nad Lužnicí zkušební technik
1,274 Michal Jilma Červený Kostelec Ochranář
1,273 Veronika Štofilová Polička Studentka ekologie
1,272 Tomáš Veselý Jičín Tavič
1,271 Klára Fialová Brno
1,270 Lucie Jakubíčková Olomouc
1,269 Lucie Gecová Olomouc
1,268 Břeněk Michálek Dvůr Králové nad Labem správce ptačích rezervací ČSO
1,267 Michaela Kotyzová České Budějovice Adiktolog
1,266 Eva Cerninova Olomouc prekladatelka
1,265 Jiří Hándl Olomouc Uciel
1,264 Alena Vančíková Otrokovice 2 Kadeřnice
1,263 Robert Vančík Otrokovice 2 Dělník
1,262 Michal Holomčík Hodonín učitel
1,261 Martina Lipinová Praha 9
1,260 Jaroslav Koleček Adamov výzkumný pracovník
1,259 René Buga Častolovice Seřizovač
1,258 Irena Zářecká Praha Admin. Pracovník
1,257 Zdeněk Hanč Č. Budějovice zoolog
1,256 Alzbeta Josefy Praha Umělec
1,255 Jan Salzmann ČÍŽKOV Důchodce
1,254 David Elsnic Praha Obchodník
1,253 Jan Svoboda Brno Učitel
1,252 Klara Salzmann ČÍZKOV Architekt
1,251 Alois Trochta Vsetín technik
1,250 Jitka Krejčíková České Budějovice
1,249 Věra Samková Černilov botanička
1,248 Vít Latzel Praha Biolog
1,247 Dagmar Švecová Písek, Budějovické předměstí duchodkyně
1,246 Eva Německá Praha učitelka
1,245 Tereza Davidová Brno Učitelka v MŠ
1,244 Martin Václavík Břeclav úředník, agroekolog
1,243 Martin Klíma Střelice Test engineer
1,242 Martina Novotná Praha 2 OSVČ
1,241 Vojtěch Taraška Letohrad biolog
1,240 Michal Bureš Bořetice Podnikatel v mediích
1,239 Pavel Skrott Praha 7 freelancer
1,238 Martin Šenk Fulnek Student
1,237 Jiří Borák České Budějovice Student
1,236 Jiří Koreš Nalžovské Hory OSVČ
1,235 věra Koutecká Ostrava OSVČ
1,234 Jiří Beneš Opava entomolog
1,233 Eva Brožová Písek sociální pracovník
1,232 Eliška Fenclová Praha 6 Mateřská dovolená
1,231 Eva Schmidtmajerová České Budějovice u Mateřská
1,230 Kateřina Zimová Rudolfov rodičovská dovolená
1,229 Sylvie Palasová Brno účetní
1,228 Eva Bouší Příbram 3
1,227 Miloslav Hromádka Hradec Králové důchod
1,226 Tomáš Sehnal Poděbrady Odborný referent
1,225 David Vrtal Okříšky Technik
1,224 Jana BUDOVÁ Zlín Aranžér
1,223 Tomáš Gregorovič Šlapanice
1,222 Pavlína Opatrná Tuchlovice učitelka
1,221 Klára Běloušková Chomutov Student
1,220 Petra Maresova Ceske Budejovice
1,219 Tomáš Urfus Roztoky Přírodovědecká fakulta UK - odborný asistent
1,218 Jaromír Klein Křižínkov grafik
1,217 Radoslav Mucska Olomouc účetní
1,216 Andrea Nováková Chrudim Úřednice
1,215 Simona Gabrielová Praha referent inženýrské činnosti
1,214 Marcela PODBIEROVÁ České Budějovice Účetni
1,213 Lukáš Stluka Chlumec Zahradník
1,212 eliska vodakova Praha architektka
1,211 Pavel Spurný Kunžak vědecký pracovník
1,210 Gita Matlášková Olomouc úředník
1,209 Veronika Široká Praha student
1,208 Jiří Zemánek Kváskovice 12, 2387 19 Drážov historik umění a kulturní aktivista
1,207 Eliška Kadlecová Blansko pracovnice ve výzkumu
1,206 Tomáš Vaník Plzeň projektant
1,205 Filip Laštovic Dobruška ochrana přírody
1,204 Klára Matušková Blansko Mateřská dovolená
1,203 Petr Jokeš Brno
1,202 šárka karpišová Kamenice nad Lipou důchodkyně
1,201 Jan Rucki České Budějovice
1,200 David Piják Brno Finanční analytik
1,199 Barbora Drlíková Klopina Mateřská dovolená
1,198 Jaromír Řehoř Brno ředitel jazykové školy
1,197 Hana Frankova Blansko projektantka vodních staveb
1,196 Jiří Mareš Praha Projektant
1,195 Pavel Černý Choce+n
1,194 Josef Nováček Vladislav student
1,193 Helena Rothová Praha Student PřF UK
1,192 Milan Sobota Horní Bříza
1,191 Amálie Zdislava Čípková Blansko Dentální hygienistka
1,190 Gabriela Skoupá Tavíkovice Management ochrany přírody, keramička
1,189 František Blahák Praha 4 důchodce
1,188 Petr Holý Praha odborný referent
1,187 David Kortan Dobrá Voda u Českých Budějovic Biolog
1,186 Tereza Šmilauerová Brno doktorand, recepční
1,185 Adrián Czernik Vřesina biolog
1,184 Pavel Spálený Kluky programátor
1,183 Renata Ožďanová Náchod - Běloves Mateřská dovolená
1,182 Adam Schejbal Brno environmentalista
1,181 Michal Hojovec Veverské Knínice
1,180 Stanislav Vojtásek Ostrava - Hrabůvka hydrobiolog
1,179 Vlastimil Růžička České Budějovice vědec, zoolog
1,178 Lenka Pavelková Klecany právník legislativec
1,177 Michaela Bezányiová Klecany
1,176 Sylva Ficová Brno
1,175 Zdeňka Křížová Hrdlív farmaceutický laborant
1,174 Iveta Křížová Hrdlív student
1,173 Bohuslav Švácha Kolín živnostník
1,172 Eva Štemberová Louny trenér psů
1,171 Ludvík Stloukal Uherské Hradiště z.s.Chraňme zeleň, Uher.Hradiště
1,170 Hana Bezányiová Klecany důchodce souznící s planetou Země
1,169 Radim Kovaříček Vsetín jakost
1,168 Ivan Tláskal Hradec Králové speciální technik
1,167 Hana Koubková Česká Lípa
1,166 Tibor Schwarz Chrudim koordinátor dobrovolníků
1,165 Vlastimil Karlík Opava důchodce
1,164 Tereza Opravilová Vysoké Mýto studentka
1,163 Adolf Werner Nové Strašecí důchodce
1,162 Ivo Liška Brno ITC Manager
1,161 Edvard Sequens Borovany energetický konzultant
1,160 Silvie Vavřinová Praha Výtvarnice
1,159 Vojtěch Jeník Jablonec nad Nisou EMC specialista
1,158 Jana Burešová Ústí nad Labem Referent bytového družstva
1,157 Josef Ferenc Brno projektant
1,156 Tereza Křístková Bílovice nad Svitavou Student
1,155 Nikol Králová Rychnov nad Kněžnou
1,154 Jiří Lehký Hranice
1,153 Petr Zámečník Opava Hudebník
1,152 Miroslav Kutal Horní Radechová vědecký pracovník
1,151 Karel Poprach Nenakonice ornitolog
1,150 Jakub Adamek St Albans Programátor
1,149 Petr Vašica Tísek Obchodní ředitel
1,148 Aleš Kunca Nový Bor Stavbyvedouci
1,147 Honza Prokop Křivka Hradec Králové Bankovní úředník
1,146 Adam Svoboda Praha Arborista
1,145 Karel Uhlíř Česká Skalice Manažer nákupu
1,144 Jindřiška Mlčková Biskupice u Luhačovic fyzioterapeut
1,143 Adéla Tupá České Budějovice
1,142 Klára Hrušková Praha 2 podnikatelka
1,141 Eliška Hlavičková Praha 15 učitelka
1,140 Hana Pidrmanová Rakovník zástupce manažera
1,139 Pavel Pidrman Rakovník poradce
1,138 Kamila Kratochvilová Čechy pod Kosířem HR manager
1,137 Barbora Bencikova Brno Student
1,136 Tereza Slámová Praha
1,135 Luboš Konečný Brno Masér
1,134 Martin Lehký Hranice
1,133 Barbora Janyová Rakvice Rodičovská dovolená
1,132 Iva Jurkovičová Praha učitelka
1,131 Tereza Rafoth Praha průvodkyně
1,130 Petr Hendl Praha IT
1,129 Libor Bosák Černošice
1,128 Martin Škabraha Praha 5 filozof
1,127 Denisa Krausová Úvaly Valtice Malířka
1,126 Jan Hladík Praha Student
1,125 Josef Porsch Mníšek Pod Brdy učitel
1,124 Alžběta Trčková Zlín Nåborář
1,123 Albert Minář Český Krumlov rentiér
1,122 Edita Kočendová Topolná prodavačka
1,121 Daniel Hanzel Vsetín učitel
1,120 Pavlína Hlaváčová Praha Hydrogeolog
1,119 Karolína Kupková Měchenice student
1,118 Milan Míka Příbram student
1,117 Katka Sekáčová Praha 9
1,116 Pavel Semerád Brno
1,115 Adéla Středulinská Zlin Vedoucí šicí dilny
1,114 Pavlína Firicová Brno
1,113 Petr Středulinský Zlín 5 Frézař NC
1,112 Martina Čermáková Moutnice
1,111 Dan Klíma Brno OSVČ
1,110 Aneta Kubánková Praha Sudent
1,109 Lukáš Čížek České Budějovice entomolog
1,108 Michaela Davidova Praha
1,107 Ivo Jakubík Přerov vedoucí výroby
1,106 Irena Hoskovcová Lysá nad Labem OSVČ
1,105 Kateřina Frýdová Žatec vedoucí odd. životního prostředí, městský úřad
1,104 Lenka Mrnakova Krovackova Melnik OSVČ
1,103 Amálie Rybáková Praha student
1,102 Lukáš Mazel Křižanov projektant
1,101 Jakub Holobrádek Břeclav fyzik
1,100 Alexandra Czerneková Dobříš student
1,099 Luboš Žižňavský Praha 5 IT analytik
1,098 Miroslav Vala Brno Projektant dopravních staveb
1,097 Plaisier Kees Rotterdam
1,096 Josef Danda Benátky nad Jizerou koordinátor
1,095 Pavla Kurková Hlohovec u Břeclavě Student ekologie a ochrany ž.p
1,094 Ondřej Kořínek Brandýs nad Labem krajinný ekolog
1,093 Nela Kubova Ústí nad Labem biolog
1,092 Miroslav Mikát Hradec Králové entomolog
1,091 Klara Laska Čestice
1,090 Nikola Jirkovska Most
1,089 Kryštof Horák BRNO-BYSTRC Ornitolog
1,088 Oldřich Kapler Světice Důchodce
1,087 Tereza Kaucka Praha
1,086 Michael Kala České Budějovice vědecký pracovník
1,085 Aleš Tenčík Radouš (okr. Beroun) úředník na AOPK
1,084 Daniel Bezányi Klecany terapeut, sociální pracovník, podnikatel
1,083 Klára Schmidtmajerová České Budějovice student
1,082 Věra Petrová Brno živnostník
1,081 Iva Krause Trutnov
1,080 Jan Kucharčík Brno metrolog
1,079 Monika Slavíková Domašov Praktická sestra
1,078 Martin Záruba Brno pedagog
1,077 Alice Hradilová Kadov Kuratorka muzea
1,076 Ondřej Liška Brno
1,075 Karel Duchek Bystřany manager
1,074 Kristýna Bařinová Hevlín Sekretarka
1,073 Igor Klimeš Brno Provozní manažer
1,072 Martina Konečná České Budějovice biolog
1,071 Jiří Hummel Znojmo ekolog
1,070 Milan Štefanec Brno
1,069 Hana Puczokova Brno projektantka
1,068 Marek Suchomel Vyškov analytik
1,067 Jana Konečná BRNO-KOHOUTOVICE daňová poradkyně
1,066 Eva Kršková Šanov vodohospodář
1,065 Magdaléna Březinová Olomouc krajinářský architekt
1,064 Martina Vávrová Praha psychoterapeutka
1,063 Andrea Dvořáková Praha
1,062 Hana Janečková Zlín knihovnice
1,061 Petr Šípek Praha 6 Entomolog, PřF UK
1,060 Milena Antonovičová Brno konzultantka
1,059 Michaela Běčáková Trojanovice
1,058 Jan Votruba Dvory nad Lužnicí Oblastní reditel
1,057 Tomáš Ulrich Brno učitel
1,056 MIlan Tichai Kněževes obchodní úsek
1,055 Jasna Flamiková Brno Ekoložka, manažerka
1,054 Helena Svatošová Brno
1,053 Robert Ouředník Vyšší Brod biolog
1,052 Karolína Štědrá Lbín student VŠ
1,051 Táňa Balcová Přerov Lektorka
1,050 Vít Procházka Brno student
1,049 Marie Brožová Nový Bydžov Učitelka MŠ
1,048 Lucie Srnská Nove Město na Moravě Osvč
1,047 Jaroslav Ludvik Brno
1,046 Vladana Procházková Brno OSVČ (posudky v obl. ochr. přírody); zaměstnanec ÚVGZ AV ČR
1,045 Marketa Ilkova Jirkov Geografka
1,044 Jan Sapák Brno Archtekt
1,043 Jana Javorská Praha mateřská
1,042 Vít Kouřil Brno
1,041 Kateřina Koželouhová Plesková Brno
1,040 Jitka Havlová Brno
1,039 Štěpánka Šindelářová České Budějovice lékařka
1,038 Miroslav Patrik Brno občanský aktivista
1,037 Václav Liška Rožnov pod Radhoštěm Technik
1,036 Petra Mačková Šestajovice Učitelka SŠ
1,035 Marketa Wiedenova Praha
1,034 Zuzana Pernicová Praha překladatelka
1,033 Zuzana Krnošová Otrokovice Mateřská
1,032 Marie Hejsková Pekárková Kostice
1,031 Eliška Mikulášová Praha
1,030 Jitka Jadrná Praha Masér
1,029 Dominik Mikeš České Budějovice Student
1,028 Dagmar Dosedělová Olomouc Administrativa
1,027 Romana Myšáková Svitavy učitelka hudby
1,026 Ivo Mikeš Zlín osvč
1,025 Marie Doležalová Vepřová pracovník v sociálních službách na mateřské dovolené
1,024 Jana Dandová Kněževes úřednice
1,023 Petra Kahounová Praha Mateřská dovolená
1,022 Petr Sladký Domažlice úředník
1,021 Martina Dokoupilová Praha architekt
1,020 Hana Rožnovská Výprachtice fyzioterapeutka
1,019 Leoš Rožnovský Výprachtice kamnář
1,018 Petra Mifková Brno Státní úředník
1,017 Adam Novák Žďár nad Sázavou pečovatel
1,016 Martina Taišlová Praha průvodce v komunitní škole
1,015 Denis Binda Praha Student PřF UK
1,014 Jan Stehlík Valeč Programátor
1,013 Jana Kutálková Kněžpole Praktický lékař
1,012 Karel Plavec Jihlava žák
1,011 Kateřina Černá Praha Student PřF UK
1,010 Jan Šeiner Přerov archeolog
1,009 Věra Konůpková Praha učitelka
1,008 Jiří Kovářík Ratíškovice programátor
1,007 Michaela Šindlerová Praha účetní
1,006 Linda Švarcová Praha Treasury coord.
1,005 Ludmila Minářová Praha Studentka
1,004 Tereza Mináriková Vsenory Biolog
1,003 Lenka Cvancarova Melnik Nezamestnana
1,002 Eva Stanková Kvaň
1,001 Kateřina Valešová Žihobce student VŠ
1,000 Martin Stach České Budějovice
999 Vlastimil Mrnak Mělník Veterinární lékař
998 Vladislava Talandová Tišnov Chemik
997 Jaromír Sukup Havlíčkův Brod Učitel
996 Michal Ďuríček Praha 3 Konzultant
995 Ivo Pardus Měchenice Student ekologie
994 Kateřina Holušová Hlušovice Vědecký pracovník
993 Olga Dvořáková Velké Meziříčí Úředník
992 Klára Čmelová Brno studentka
991 Petr Hesoun Strmilov úředník, biolog
990 Irena Zatloukalová Kojetín Zdravotní sestra
989 Petr Adam Přibyslav manager
988 Martina Christová Zlí OSVČ
987 Věra Studená Olomouc
986 Ivo Holý Miletín Učitel
985 Zdeňka Pavlíková Ostrov Středoškolské
984 Mína Petránová Hvozdnice IT analytik
983 Jiří Čepelka PRAHA SW programátor
982 Aurélia Víghová Pozba Rodičovská dovolená
981 Jiří Lahoda Chrastavice Úředník
980 Veronika Kodymová Praha 6 pedagog
979 Šimon Kronus Praha student
978 Radovan Víta Kyšice úředník
977 Jan Šinko Chomutov výzkumný pracovník
976 Leona Dušková Lanškroun
975 Jana Kmeťová Uherské Hradiště učitelka
974 Jiří Řehounek České Budějovice učitel a biolog
973 Aleš Syrovátka Jaroměř Osvč
972 Jan Zouzalík Liberec učitel
971 Štěpán Koval Sobotín osvč
970 Jana Madaraszova Veverska Bityska Pedagog
969 Martina Nejedlá Tachov 1 Úřednice
968 Daniela Lamberská Zámrsk OSVČ
967 Eliška Sembdnerová Hradec Králové Podnikatelka
966 Mgr. Martin Ronge Brno Lékárník
965 Diana Capova Visnové
964 Michal Hořejší Praha jazykovědec
963 Libuše Šťastná Krnov důchodce
962 Jana Kocourková Praha docent
961 Dominik Schäfer Praha mechanik
960 Radim Dvorak Koneprusy Jezirkar
959 Eva Požárová Rakovnik Učitelka
958 Marcela Dudova Uherské Hradiště Farmacie
957 Tomáš Neoral Břeclav agronom
956 Richard Ulianko Nitra
955 Renata Dudová Veselí nad Moravou Privátní lékař
954 Stanislav Němec Dačice Učitel
953 Vladimír Melichar Karlovy Vary terénní přírodovědec
952 Jana Vocelka Vyškov podnikatelka
951 Helena Bačeová Praha osvč
950 Jitka Koldová Ratíškovice Mateřská dovolená
949 Pavel Pipek Praha biolog
948 Martin Ouska Ostrov OSVČ
947 Jan Prančl Praha 10 botanik
946 Martina Odehnalová Žatec účetní
945 František Tůma Prštice technik
944 Kristýna Hlavsová Kadaň
943 Sandra Bašinová Liberec zdravotni sestra
942 Lenka Juřicová Frýdek - Místek Pekař
941 Kateřina Janýrová Praha Administrativní pracovník
940 Ondřej Valigura Praha Krajinářský architekt
939 Zdenka Fedorová Ostrava
938 Roman Farion Vlašim Jednatel a ředitel společnosti
937 Věra Heidlerová Veselí nad Moravou důchodkyně-knihovnice
936 Elena Šádková Praha Student
935 Barbara Zajícová Kadaň
934 Ladislav Kovács Kadaň Skladník
933 Katka Zajicova Kadan
932 Jitka Chromíková Praha
931 Petra Hájková Hluk Botanik, vědecký pracovník
930 Jonáš Svoboda Brno Osoba bez zdanitelných přijmů
929 Jan Jelínek Kamenice ředitel školy
928 Hana Tonarová Havl. Brod redaktor
927 Olga Rotreklova Letonice Ucitel
926 Erik Nadymáček Prostějov Senior Sales Manager
925 Dominika Kozlovská Praha Student
924 Jan Beyděk Brno VŠ pedagog, entomolog
923 Eva Lacková Kremnica
922 Dorota Vahalíková Znojmo lektorka
921 Andrea Dušinská Moravská Nová Ves administrativa
920 Radim Jarošek Ostrava Ochrana přírody
919 Martin Žák Brno umělec
918 Eduard Ezer Zlín lékař
917 Pavel Mareš Moutnice Důchodce
916 Martin Krivak Frydek-Mistek IT specialista
915 Ivana Hornychová Jaroměř OSVČ
914 Zuzana Veselská Praha Studentka VŠ
913 Kamila Reichmannová Čejkovice Učitelka
912 Lucie Vavříková Nová Role Úřednice
911 Denisa Oulehlová Praha biolog
910 Helena Chvílová Tišnov Architekt
909 Dagmar Šubíková Chropyně Prodavačka
908 Petr Sobotka Brno QA Specialist
907 Martin Sobotka Brno
906 Zuzana Hájková Křivoklát Manazer
905 Blanka Sobotková Brno Vychovatelka
904 Michal Novotný Brno metodik školitel
903 Michal Plátek Vsetín biolog
902 Vojtěch Sobotka Brno student PřF MUNi
901 Petr Hájek Roztoky Manažer
900 Bára Hájková Rakovník
899 Jovana Sádlová Praha Biolog
898 Radek Matějka Kralupy Nad Vltavou
897 Ivana Přibylová Brno expedient
896 Kamilla Matějková Kralupy nad Vltavou Operátor centrální rozmnožovny
895 Filip Fišer Kralupy nad Vltavou strojní mechanik
894 Linda Zvedelová Martin Študent
893 Jan W. Jongepier Veselí n Mor učitel
892 Boris Prudík Brno Student
891 Barbora Matějková Kralupy nad Vltavou student Přf UK
890 Jakub Martinák Bludov student
889 Dana Yousifova Praha
888 Marie Kobzová Velehrad důchodce
887 Jana Kašparová Bílovice nad Svitavou pedagog-důchodce
886 Hana Pospíšilová Pouzdřany učitel 1.st.ZŠ
885 Eva Stanislavová Klecany
884 Petr Outrata Praha 7
883 Kateřina Poláková Praha studentka
882 Kryštof Čermák Praha právník
881 Zuzana Strnadová Libčice nad Vltavou Zahradnice
880 Marie Wackermannová Praha Bioložka
879 Pavla Dostálová Praha 5 Key Account Manager
878 Andrea Klofacova Modrá Vedouci centra pro rodinu
877 Jitka Voglová Uherské Hradiště pastorační pracovnice
876 Libuše Králíková Tachov Student
875 jan hrkal Praha 10 - Strašnice informační analytik
874 Dita Zborilkova Prostejov
873 Petra Lewis Český Krumlov Překladatelka
872 Michaela Klímová Sezimovo Ústí Umělec
871 Emil Zbořílek Prostějov veterinarni lekař
870 Ivana Kozlová Brno Účetní
869 Petra Zichová Velká Losenice Student
868 Jan Hrabina Zlín Informační technik
867 Daniela Musilová Hradec Králové Zdravotní laborant
866 Stanislav Jankovič Dubňany Svářeč
865 Zuzana Koudelková Praha Webařka
864 Pavel Dřevojan Veselí nad Moravou botanik
863 Miluše Maskulanisová Litoměřice
862 Jana Pořízková Brno
861 Veronika Schillerová Liteň Účetní
860 Martin Trcka Diemen Podnikatel
859 Lenka Veselá Brno OSVČ
858 Vilma Rendeková Praha 11
857 Zdeňka Tomášová Klecany
856 Hana Storchova Praha Danovy poradce
855 Ondřej Čižinský Rokytnice nad Jizerou student
854 Viktória Krajanová Bratislava phd student
853 Iveta Gajdušková Louny studentka
852 Daniela Magersteinova České Budějovice
851 Jan Kubíček Kostelec nad Orlicí MECHANIK ELEKTRONIK
850 Eliška Gallová Uherské Hradiště lektor
849 Luděk Petrilák Jilemnice
848 Jakub Žilák Žatec student VŠ
847 Dominik Bílek Staré Město student
846 Petr Fochler Zábřeh Projektový manažer
845 Miroslava Nana Borovany Umělkyně
844 Tomáš Dittrich Praha 8 novinář
843 Jana Lindová Plzeň OSVČ
842 Alice Kratinová Psáry referent
841 Petr Chutný Brno keramik
840 Daniela Janů Plzeň Grafik
839 Marie Votavová Mníšek pod Brdy fotograf
838 Magdaléna Kolářová Jindřichův Hradec Student
837 Hana Davidová Vojkovice n/Ohří účetní
836 Katarína Kozáková Košice
835 Martina Mikulášková Slavkov u Brna
834 Daniel Čičovský Hradec Králové Student gymnázia
833 Tomáš Bělka Častolovice podnikatel
832 Johana Ondráčková Praha učitelka na SŠ
831 Jan Kotasek Slaný student
830 Kristýna Beňová Plzeň Baristka
829 Monika Jahnová Ivančice Fyzioterapeut
828 Daniel Bosák Rumburk
827 Martin Mokrejš Praha přírodovědec
826 Anna Štěpánková Český krumlov Lékař
825 Ivana Vostrovská Olomouc Vysokoskolska pedagozka
824 David Šimek Příluka Starosta
823 Veronika Farská Frýdlant
822 Jakub Španihel Brno Osvětlovač
821 Blanka Mikátová Hradec Králove zoolog
820 Johana Zelenáková Brno Arboristika
819 Kateřina Dadáková Brno vědec
818 Jitka Hovorkova Ostrov Podnikatel
817 Soňa Čapková Havlíčkův Brod Kontrolor
816 Zdeněk Mačát Lukov Zoolog
815 Monika Mikulková Řícmanice Farmaceut
814 Ivo Svoboda Veselí nad Moravou Zdravotník
813 Petr Polák Plzeň Letecky technik
812 Anna Valušková Olomouc
811 David Kadlec Dalečín marketing
810 Kateřina Jelínková Křtiny Lektorka ekologických programů pro školy
809 Adéla Šemrová Dolany
808 Bohuslava Chytrá Stochov Osvc
807 Jiří Hornek Staré Splavy státní zaměstnanec
806 Jaroslava Dvořáková Praha
805 Zuzana Campos Praha Asistentka
804 Ondřej Knápek Brno
803 Simona Valoušková Prostějov
802 Peter Marenčík Košice premietač
801 Alena Šebelová Plzeň Barista
800 marcela Krámová Praha důchodce
799 Martin Tesař Žďár nad Sázavou Technolog, programátor CNC
798 Petra Hlisnikovská F-M home office
797 Petr Piechula Žďár nad Sázavou Učitel
796 Dominik Zukal Brno botanik
795 Nora Nesvadbová Psáry produkční
794 Kateřina Krupičková Praha
793 Anna Komorova Praha
792 Božena Koloušková Brno
791 František MÁLEK Kralupy důchodce
790 Petra Dokulilová Třebíč
789 Tereza Janáková Hradec Králové student
788 Anna Mrázová Sedlce doktorand, zoologie, JU
787 Jana Skřivánková Praha 5 - Smíchov OSVC
786 Kateřina Bílá České Budějovice
785 Nikola Biegunová Dubňany RD
784 Petr Jelínek Křtiny VŠ učitel
783 Marek Vacek Praha OSVČ
782 kateřina pletichová Brno
781 Ivan Marvan Pardubice podnikatel
780 Andrea Kubincová Cheb Pracovnice v sociálních službách
779 Jitka Strakova Praha reditelka spolku Biodiverzita
778 Jitka Punčochářová Bušanovice v důchodu
777 Adéla Karhanová Praha Student PřFUK
776 Petra Světlíková Kdyně vědecký pracovník
775 Eva Veselková Roudnice nad Labem Účetní
774 Lukáš Lebduška Pardubice student
773 Zdeňka Ondráčková Frýdek Místek
772 Tereza Dobšovičová Brno student
771 Zuzana Koloušková Hodějovice, okr. Pelhřimov
770 Lukáš Mrkývka Vracov Elektrikář
769 Jan Binka Bukovany Projektovy manager
768 Květa Kolaříková Kuřim
767 Štěpánka Dlouhá Doksy Prodavačka
766 Daniela Palašová Jaroměř Export manager
765 Matěj Fleisig Habartov
764 Věra Fleisigová Habartov Účetní
763 Petr Papoušek Kaplice Student
762 Šimon Dittrich Praha 8 učitel
761 jana Radoňová Praha 10 Vršovice Asistentka obchodního ředitele
760 Kristyna Stihelova Praha Osvc
759 Naděžda Bartošíková Dubňany
758 Lenka Vávrová Bohuslavice Operátorka
757 Nikola Vondráčková Chrudim Laborant
756 Pavel Janeček Litvínov 3
755 Antonín Kačírek Solnice důchodce
754 Hana Dohnálková Tišnov grafička
753 Kateřina Paříková Dvůr Králové nad Labem administrativní pracovník
752 Jiří Skuhrovec Praha Vědecký pracovník v zemědělství
751 Zdeňka Smrtková Slaný IT
750 Marek Dostál Dubňany
749 Tomáš Bydelský Trutnov důchodce
748 Václav Němčík Brno
747 Kateřina Holubová Blansko
746 Iva Suchá Okříšky ekopedagog
745 Michal Brhel Šardice Výbojový inženýr
744 Iveta Šichová Turnov
743 hana labonková praha úředník
742 Klára Jílková Lysá nad Labem Realitní makléř
741 Pavel Jílek Lysá nad Labem Realitní makléř
740 Lenka Karlovská Brno molekulární biolog
739 Marie Jestřábová Dubňany
738 Jiří Vávra Ostrava samostatný odborný pracovník - entomolog
737 Petr Kovářík Ratíškovice výtvarník
736 Sylvie Žáková Nítkovice Hydrobiolog
735 Anna Deylová Praha Prodavačka
734 Jana Provazníková Krasolesí farmářka
733 Tomáš Kovařík Brno technik
732 Jiří Kohout Praha 5 osvč
731 Martin Hrouzek Uh. Hradiště turistický průvodce
730 Zdeněk Šindelář Písek důchdce
729 Martina Nováková Mladá Boleslav rodičovská "dovolená"
728 Michala Bryndová České Budějovice doktorand Ústav půdní biologie
727 Michaela Kubelová Brno odborný pracovník v biomedicínském výzkumu
726 Josef Cink Plzeň Meteorolog
725 Zbyněk Kejval Domažlice muzejní entomolog
724 Ivana Skohoutilová Sulice
723 Jiri Blecha Branany OSVC
722 Kryštof Škoda Liberec Lesnické práce a práce na ochranu přírody
721 Josef Kutlvašr Lípa Botanik
720 Petr Mikoláš České Budějovice knihovník
719 Vlasta Horáčková Načeradec
718 Martina Čermáková Praha Architekt
717 Petr Příkazský Dubňany
716 Šárka Szebinovská Praha 4-Michle ubytovací služby
715 Alexandra Lizánková Pardubice technik
714 Monika Harvanková Březno
713 Kristýna Hostinská Kostelec nad Orlicí učitelka
712 Alena Kadeřábková Kladno asistent na VŠ
711 Tereza Humešová Lukavec Výzkumný pracovník
710 Jiří Schneider Újezd u Tišnova Děkan, FRRMS MENDELU
709 Marta Dittrichová Praha 8 referentka
708 Pavel Klieštík Brno Kultura
707 Jan Mlatec Semanín projektant
706 Jaromír Konvička Vsetín učitel
705 Vratislav Valenta Žirovnice dělník
704 Jana Smrčková Praha Projektova manazerka
703 Vanda Blahová Brno dokumentátorka
702 Klara Maxova Hutisko-Solanec Pokojska
701 Zuzana Rendeková Devičie
700 Jaroslav Strachota Strážnice
699 Klára Ničová Slaný Student biologie
698 Gebyová Daniela Rumburk OSVČ
697 Jan Juřica Brno botanik
696 Lenka Vlasatíková Brno výzkumný pracovník
695 Kateřina michutová Jihlava ambulantní specialista. lékařka
694 Jana Dekyská Karlštejn Pokladník čd
693 Jan Michalička Olomouc ekologický dozor
692 Dagmar Krejzová Litoměřice manažer
691 Martina Hovadiková Velká Bíteš Administrativa
690 Pavel Hlavička Praha důchodce
689 Filip Hruška Jihlava prodavač
688 Eva Hochmanová Hodonín
687 Rostislava Paarová Újezd u Brna důchodkyně
686 ALENA Buchová CHOMUTOV kuchařka
685 Kristína Klimešová Pouzdřany důchodce
684 Marcel Palatáš Pardubice Ministerstvo vnitra - ministerský rada
683 Lubomír Štork Pelhřimov skladník
682 Linda Procházková Bohumin Obchodna zastupkyna
681 Jana Kohoutová Hlubočky
680 Helena Sigmundová Havlíčkův Brod Zdravotní sestra
679 Eva Kapounová Praha Učitelka
678 Petr Podzemný Brno
677 Šárka Jandová Sušice Ekonom
676 Petr Svoboda Rožnov pod Radhoštěm
675 Petr Nádeníček Morkůvky konzultant
674 Anna Lochmanova Praha Zahradník
673 Ema Hrouzková České Budějovice
672 Alena Bendová Praha PR
671 Jana Zemanová Praha Lesník
670 David Heger Brno Ředitel společnosti
669 Jakub Kruliš Kladno Fotograf
668 markéta Hejníková Stříbrnice Vědecký pracovník
667 Lucie Hrochová Uherské Hradiště OSVĆ
666 František Havlicek Čestice Dělník
665 Martina Skrabska Banská Bystrica Predaj
664 Petr Hubatka Nemotice student VŠ
663 Jan Havlíček České Budějovice Vysokoškolský pedagog, vědecký pracovník - zoologie, ekologie
662 Martin Dvořák Osik Projectmanager
661 Lukáš Kohout Nová Paka student navazující magisterského studia
660 Magda Říhová 783 25 Grafik
659 Jaroslav Nejezchleb Brodek u Prostějova podnikatel
658 Zuzana Kočárová České Budějovice učitelka ZUŠ
657 Alena Kudláčová Mohelno
656 Anna Matušková Šitbořice Zdravotník
655 Hana Stephanie Svobodová Praha asistentka
654 Lenka Murmaková Praha zákaznický servis
653 Robert Půbal Liberec Manažer
652 Miroslav Jahoda Bílovice nad Svitavou IT
651 Nikol Škárková Hradec-Nová Ves žena v domácnosti
650 Jitka Alexová Trutnov terapeut
649 Svatava Klubusova Dolni Bojanovice Zdravotni sestra
648 Šárka Zídková Praha podnikatelka
647 Gabriela Macošková Krnov pedagog
646 Marie Valentová Dolní Loučky důchodce
645 Pavel Jaška Mariánské Lázně zoolog
644 Tomáš Svoboda Praha
643 Stanislava Holubová Praha OSVČ
642 Petra Kovarova Praha Asistentka
641 Martin Slezák Brno Informacni technologie
640 Petr Meca Bruntál sklář
639 Ivana Mazourková Pozdeň Ekolog
638 KVĚTA RIDOŠKOVÁ Valašské Klobouky
637 Jakub Klecker Brno dirigent
636 Jana Svobodová Rožnov pod Radhoštěm
635 Jan Bořucký Vizovice důchodce
634 Bohumil Skuhravy Písek dělník
633 Radmila Kovaříková Praha důchodce
632 Markéta El Bakri Rožnov pod Radhoštěm 1 IT
631 Sára L. Urbanová Strážovice Výtvarnice
630 Ivona Oršulová Brno Kadeřnice
629 Lenka Foglarová Vědomice finanční poradce
628 Barbora Machovská Krnov učitelka
627 Marcela Řezníčková Lovčičky botanik
626 Jan Petrek Brno Podnikatel
625 Romana Panská České Budějovice
624 Jana Vojkůvková Vigantice asistentka
623 Jitka Veselá Město Albrechtice Učitelka
622 Petr Voceďálek Trutnov Projektanti
621 Barbora Česáková Opatovice nad Labem Technik
620 Pavla Krupková Praha Green Ways
619 Dagmar Petříková Podivín ČP přepážkový pracovník
618 Artem Ryabov Litoměřice fyzik
617 Timea Šlachtová Pouzdřany specialista ČD
616 Mirka Valentová Opočno redaktorka
615 Lenka Barčiová Tábor OSVČ
614 Dana Vosmanská Litoměřice učitelka
613 Eva Vávrová Tišnov právnička
612 Jan Šoch Praha PhD student
611 Aleš Polák Tábor manažer
610 Roman Škodík Dubňany OSVČ
609 Šárka Netopilíková Praha 4 - Nusle
608 Zdeněk Žilka Brno technik
607 Karel Hodek Brno SOVČ
606 Marta Kulhánková Pardubice Mateřská dovolená
605 Albert Gottwald Uherské Hradiště důchodce
604 Kamila Čermáková Praha molekulární biolog
603 Tadeáš Dostal Oldřišov zemědělec
602 Ivana Latýnová UH. Hradiště Sociální pracovníce
601 Andrea Kadlčková Uh.Hradiště
600 Alois Deutsch Brno sociální pracovnik
599 Luďka Kopřivová Pardubice Učitelka MŠ
598 Laďka Opočenská Vrchlabí Dentální hygienistka
597 Zuzana Chlumska České Budějovice student biologie
596 Filip Kavoň Brno Účetní
595 Hana Rafajová Vsetín V důchodu
594 Hana Sedláková - Jarošíková Plzeň Učitelka MŠ
593 Jiří Ohryzek Horní Bečva Botanik, ekolog
592 Michae Tománková Brno OSVČ
591 stanislav kaňa vyskov mechanik
590 Adriana Haasová Svitavy Referent
589 Markéta Holubová Praha akademický pracovník
588 Monika Polackova Mnichovice Učitelka biologie,chemie
587 Ondřej Veverka Tetčice
586 Vlasta Šťastná Krnov Pedagog
585 Olga Urbánková Brno Ekonom
584 Bohuslav Vtípil Sázava Technolog
583 Iva Petrů Tábor Referent skladu
582 Mobika Mlynaříková Nová Role Fakturace a celní deklarace
581 Petr Major Hořovice učitel
580 Jan Halamek Lubbock vedec
579 Miroslav Doležal Oskava důchodce
578 Václav Strolený Horažďovice
577 Michaela Tomeňuková Podůlšany Mateřská dovolená
576 Vaclav Vince Stastny Tumbler Ridge BC Geolog
575 Jitka Středová Hronov Dělník
574 Martina Turečková Troubsko IT specialista
573 Pavlína Lomicova Česká Lípa Učitelka
572 Markéta Koubová Praha
571 Miloslav Lomic Česká Lípa Dramaturg
570 Peter Gbelec Zbýšov
569 Jaromír Bratka Klecany důchodce a OSVČ
568 Anna Nosková Hýskov Pedagog
567 Petr Jordán Dolní Bojanovice lékař
566 Eva Parizkova Hluboka nad Vltavou Referent
565 Anna Aláčová Olomouc Podnikatelka
564 Karel Vejchodský Brno jednatel
563 Anna Ogrocká Brno Učitel
562 Pavla Havlíčková Bystřice nad Pernštejnem Mateřská dovolená
561 Max Jensen Bouzov Podoli
560 Radek Mikuláš Holice Ridic vzv
559 Jiří Schneider Zlín důchodce
558 Marcela Schneider Zlín pedagog (v důchodu)
557 Jaromír Kubina Hodonín OSVČ
556 Michaela Cejdová Praha Zdravotni sestra
555 Kateřina Landová Praha 10 koordinátorka programů
554 Tomáš Tauerů Třebíč
553 Peter Mikula Praha PřF UK - Ph.D. student
552 Simona Vrbová Jablonec nad Nisou
551 Markéta Trybová Krmelín
550 Denis Urbanský Velké Hoštice Student
549 Jan Prachař Vysoké Mýto Student
548 Miloš Bendl Vysoké Mýto strojní zámečník
547 Petra Spružinová Jiříkovice
546 Jaroslav Schreier Jičín Student
545 Alena Fricová Vyškov Učitelka
544 Libuše Mišutová Vrchlabí mistrová a plánovačka výroby
543 Martina Uhrova Hluboka nad Vltavou Recepcni
542 Vilém Babič Karlovy Vary CNC
541 Vladimír Strnad Praha 5 osvč
540 Radek Zapletal Milevsko
539 dasa houdkova poniklá podnikatel
538 Bohuslav Mocek Pardubice entomolog
537 Jana Maršnerová Praha 6 Pravnik
536 Jan Polovčík Třebíč Úpravář vody (chemik)
535 Martina Blahníková Kutná Hora Dětská sestra
534 Kateřina Krumpholcová Brno učitelka
533 Jaroslav Nunvář Praha PřF UK, akademický pracovník
532 Radim Maleček Kralice na Hané Lesník - zahradník
531 Ludmila Herzigová Plzeň Důchodce
530 DRAHOMÍRA KONVIČKOVÁ VSETÍN UČITELKA
529 Aneta Tonzarová České Budějovice
528 Dagmar Najmanová Dlouhý Most pracovník v ochraně přírody
527 Hana Kučerová Trutnov 1
526 Eliška Leblová Praha-4
525 Zuzana Vladyková okr. Beroun dispečerka
524 Kateřina Chramostová Brno OSVČ
523 Irena Hamanová Lánov důchodkyně
522 Veronika Jírová Noviny pod Ralskem Starostka obce Noviny pod Ralskem
521 Tomáš Myslikovjan Krásná lesník - ekolog
520 Radek Frej Vracov
519 Štěpánka Konopíková Plzeň Podnikatel
518 Miroslava Fehervaryova Trebic Pečovatelka -terenni sluzba
517 Jindřich Solovský Zábřeh učitel-důchodce
516 Anna Pavlíková Holice učitelka
515 Oldřich Jarolím Praha Libeň
514 Jan Truneček Kladěruby OSVČ
513 Václav Uhýrek Liberec administrativa
512 Miroslav Rybář Děčín Strážce NP
511 Milan Janoušek Svitavy ředitel v sociálních službách
510 Silvie Pellova Brno Kreativista
509 Hanna Bohlin Bouzov
508 Ludmila Korešová Blansko Fotograf
507 Miloš Hellinger Trutnov OSVČ
506 Eva Kejhová Rudná u Prahy fyzioterapeut
505 Milan Grufík Lužice Elektrikář
504 Martin Jaroš Buchlovice specialista na zdravý životní styl
503 Tomáš Grulich Dolní Studénky Designer
502 Ivo Fišer Jihlava IT koordinátor
501 Ondřej Lagdan Přerov tehcnik datových služeb
500 Radomír Šálek Vodňany nástrojař spec.
499 Lucie Svatošová Přeštice Zdravotní sestra
498 Tomas Smatrala Trencin Ucitel
497 Zlatka Chlupová Brno farmářka
496 Michal Schiller Mělník Důchodce
495 Milan Sudek Náchod technik vývoje
494 Blanka Kotková Rudolfov Poradce
493 Miroslav Menčík Štětí OSVČ
492 Eva Novosad Lipoltice MD
491 Libor Michlovský Ladná
490 Petr Lejčko Plzeň Lékař
489 Lenka Svobodová Praha osvč
488 Petr Jech Kamenicky Senov Montažní dělník
487 Pavel Prajsler Praha Skladník
486 Václav Rathouský Mirošov podnikatel
485 Renata Pyrochtova Praha
484 Věra Jochová Mutěnice dělnice
483 Lucie Hebedová Brno Volnočasový pedagog
482 Soňa Klímová Kvasiny ředitel firmy
481 Hana Klevetova Prostejov
480 Jaroslava Věchetová Roudnice nad Labem Referent
479 Svatava Sekerková Unhošť učitelka
478 jaroslav jelínek bruntál procesní inženýr
477 Jindřiška Bojková Brno hydrobioložka, MU Brno
476 Martin Lang Mirosov 690 Muzejnik
475 Barbora Bartoníčková Štěchovice Asistentka
474 Aleš Pánek Znojmo Truhlař
473 Jarmila Kitnerová Brno učitelka
472 Jarmila Štanglerová Trutnov Důchodce
471 Ivana Střechová Újezd U Tišnova operátor
470 Kateřina Špůrková Kotvrdovice Laborant
469 Pavla Nováková Brno Referent
468 Leoš Řičánek Jiříkovice technik
467 Jaroslava Slabochová Praha 9 učitelka
466 Václav Koranda Nová Bystřice Dělník
465 Martina Kolonicna Janovice administrativa
464 Hana Staňková Vlašim důchodce
463 Roman Najbert Teplice úředník
462 Zdenka Preislerova Brno Botanik
461 Lenka Smyčková Kladno učitel
460 Jana Hanková Jindřichův Hradec Důchodce
459 Eva Nolčová Písek pracovník v soc. službách
458 Nikola Kochaníčková Dub nad Moravou expedient
457 Eva Uždilová Nové Město nad Metují V důchodu
456 Lenka Trnavská Brno
455 Petr Doubrava Pardubice Na volné noze
454 Dagmar Hochmuthová Praha Penzista
453 Tatiana Bukerová Praha Administrativní pracovník
452 Helena Kučerová Ostrov terénní inspektor
451 Emilie Pikešová Pyšely Průvodkyně
450 Anna Hamerníková Tábor důchodce
449 Jindřiška Machatová Brno - Veveří důchodce
448 Martin Kosmák Moravské Budějovice Student
447 Pavel Bílek Rožnov pod Radhoštěm Technik
446 Jana Karásková Černá Hora
445 jana herinková hradec králové v důchodu
444 Karel Deneš Č. Budějovice Zdravotník
443 Monika Nedvědová Stráž pod Ralskem adiktolog
442 Mgr. Romana Bužková Malé Svatoňovice důchodce
441 stana spetlova ceska skalice dělník
440 Agata Krausová Třinec administrativa
439 Viktor Bužek Malé Svatoňovice Údržbář,řidič
438 Eva Blahutová Skotnice důchodkyně
437 Miloš Petráček Česká Skalice Dělník
436 soňa göblová Praha podnikatelka
435 Martin Kopřiva Hradec Králové Technik
434 Andrea Zábršová Brno
433 Zdena Trčková Brno důchodkyně
432 Jiří Macura Havířov Hasič
431 Ivana Pokorná Most
430 Martina Videmanová Trutnov
429 Jana Faladová Praha pracovník České pošty
428 Jana Niklová Krnov stravování
427 Dana Komrsová Praha 6 Farmaceutka
426 Jana Frajtová Kroměříž Vrátnice kamery
425 Alena Kalousová Letohrad Finanční manažer
424 Jaroslav Fořt Řečice Montér
423 Marie Moosová Krupka důchodce
422 jindřch Ryšavý České Budějovice
421 Markéta Marková Rychnov nad Kněžnou učitel
420 Hana Fischerová Pardubice V recruiter
419 Marie Jirsová Stochov důchodkyně
418 Soňa Rybáčková Dcůr Králové n/Labem v důchodu
417 Dana Hájková Moravská Třebová osoba pečující
416 ŠÁRKA MENICH JANEČEK Most zdravotní sestra
415 Aly Pourová Jablonec n. N. Chůva
414 Lucie Marholtová Vysoké nad Jizerou Provozní ucetni
413 Josef Hájek Brno Invalidní důchodce
412 Miroslav Krivak Frydek Mistek Dispecer
411 Jana Hojná Dvůr Králové nad Labem učitelka
410 Julie Stránská Praha 8 důchodce
409 Kateřina Černá Praha 4
408 Jana Ecerova Sokolec
407 Vladimír Toman Most Technolog
406 Petra Remundová Oslavany Prodavačka
405 Ladislav Pelikan Ústí nad Labem Ředitel
404 Hana Holečková Plzeň Administrativní pracovník
403 Olga Suchomelová Lánov důchodce
402 Ilona Maršíková Nové Město n. Metují zdravotní sestra
401 Jiří Skočopole Praha prodavač
400 Hana Senešiová Trutnov 3 Důchodce
399 Eva Jakšová Opava pečovatelka
398 Jaroslav Bednář Kralupy n/Vlt důchodce
397 Pavla Henner Kordošová Moravičany
396 Soňa Erbanová Turnov pojišťovací poradce
395 Zuzana Jasanová Praha učitelka
394 Kateřina Pita Mendes Průhonice Prodavačka
393 Jiří Filip Brno důchod
392 Květa Drahokoupilová Staré Buky
391 Adam Šíma Stará Boleslav zubní lékař, entomolog
390 Jiří Malyška Krnov Fotograf
389 Jiří Hanzlík Přerov Stavební dělník
388 Kateřina Březová Řisuty Ekologický poradce
387 Petra Málková Lysá nad Labem Projektový manažer
386 Ondřej Mizera Rožnov pod Radhoštěm Student
385 Mikuláš Šťastný Ratíškovice Zemědělec
384 Pavel Mates Kralupy nad Vltavou technik
383 David Hromádko Humpolec pedagog
382 Lucie Nová Hromnice Referent
381 Ivana Procházková Tisá recepční
380 Attila Balázs Brno Entomológ
379 Aleš Weidinger Moravičany
378 Lucie Koukolikova Praha
377 Dagmar Frantová Třešť učitelka
376 Josef Baraňák Hradec Králové Lékař
375 Eva Svobodová Brno GIS technik
374 Veronika Mikulenková Brno
373 Bronislava Šuplerová Dolní Bojanovice Učitelka
372 Jiří Heřmánek Jílové Úředník
371 Žaneta Benešová Karviná Procesní specialista
370 Ladislava Štaffová Metylovice úřednice
369 Zdeněk Polášek Havířov OSVČ
368 Vladimír Faltejsek Vysoké Mýto
367 Adrián Purkart Bratislava biológ
366 Miroslav Šíša Praha Vědec
365 Hedvika Schejbalová Hřebečníky lektorka angličtiny
364 Irena van Vuurenová Nechanice
363 Veronika Jilkova Ceske Budejovice Vedecky pracovnik Biologicke centrum AV CR
362 Pavel Svoboda Řevnice
361 Dalibor Kodym Praha Student
360 David Hlisnikovský Frýdek-Místek
359 Jaromír Kryl Mar. Lázně důchodce
358 Alena Hanzalová Praha administrativa
357 Gabriela Tonevová Liberec student ČZU
356 Monika Šárová Liberec OSVČ
355 Karel Schneider Lčovice důchodce
354 Jan Randlísek Ostrava
353 Eva Francová Lázně Bělohrad
352 Eliška Rychtecká Oldřiš Student
351 Lenka Novotná Vsetín grafička
350 Pavel Jezdinský České Budějovice Biochemik, biolog v.v.
349 Josef Lohnický Hradec Králové brusič
348 Andrea Šochová Petřvald prodavačka
347 Petr Chytil Dobrá ochrana přírody a krajiny
346 Jana Mohrová Prostějov učitelka
345 Hana Pijáková Lednice
344 Matyáš Havelka Hrdějovice Student
343 Ondřej Schenk Karviná Úředník
342 Aneta Pavelcová Topolná
341 Vilém Helešic Praha Molekulární genetik
340 Ludmila Petercová Praha 4 důchodce
339 Vilém Kerl České Budějovice dělník
338 Klara Petrzelkova Vsetin zoolog
337 Dana Petercová Praha 4 student
336 Veronika Petercová Praha 4 lékař
335 Petr Kresl Janovice nad Úhlavou
334 Beáa Hanouskový Broumov státní správa
333 Jaroslav Starý Olomouc důchodce
332 Adam Darmovzal České Budějovice
331 Milan Žemlička Stará boleslav Ridic
330 Michal Hoskovec Praha Vědecký pracovník
329 Marika Seaword Vrchotovy Janovice
328 Jitka Vlčková Chlumec n.C Zootechnik
327 Daniela Gaštanová Horoměřice Restaurátorka
326 Lukáš Skořepa Peč úředník
325 Vlastimil Škrob Česká Třebová Řidič
324 Lucie Bohatá Praha Ph.D. Student ČZU
323 Alzbeta Srutkova Pelhrimov Student
322 Hana Léblová Jáchymov pracovnice ve zdravotnictví
321 Jan Růžička Praha entomolog, docent zoologie
320 Jakub Semela Kobylá nad Vidnavkou 16 Svářeč
319 Petra Hottmarová Hradec Králové PČR
318 Pavel Veselý Brno botanik
317 Aneta Vozdová Šumperk student
316 Jiří Menich Most Servisní mechanik
315 Ladislav Kandrnál Kunovice Důchodce
314 Radka Fejfarová Nymburk Laborantka
313 Monika Chlumská Roztoky u Prahy analytik
312 Pavel Vittek Kelč strážný
311 Silvie Kozlovská Trutnov Metodička ekologické výchovy
310 Karla Trefná Podivín zemědělec
309 Šárka Menich Janeček Most zdravotní sestra
308 Milan Vařeka Libina Výrobní technolog
307 Tomáš Skalický České Budějovice vědec
306 Marta Barvínkova Letohrad Krejčová v důchodu
305 Oldřich Rod Ledeč nad Sázavou
304 Milada Kratochvílová Ostrava Zahradnice
303 Milena Valoušková Liberec 15
302 Ludmila Tvrdoňová Brno OSVČ
301 Petr Machačka Šternberk obchodní zástupce
300 Václav Němec Lišov nezaměstnaný
299 Eliška Zimová Brno krajinářský architekt
298 Hana Schubertová Brno Školství
297 Zdeněk Otoupalík Brno osvč
296 Jan Matouš Čtyřkoly diagnostik
295 Josef Chwistek Karviná-Nové město
294 Lukáš Racocha Budilov
293 Borek Seehak Uh.hradiste
292 Michaela Bialkova Lovčice
291 Pavel Fries Přerov Duchodce
290 Jindra Koldinská Lípa nad Orlicí osvč
289 Lucie Labská Třebíč MD
288 Tereza Kejzlarová Praha
287 Anna Dobřemyslová Praha studentka ČZU
286 Miroslav Zýka Rakovník Zaměstnanec
285 Zuzana Svobodová Brno
284 Vojtěch Kolář Jindřichův Hradec PhD student Přf JU
283 Vendula Váňová Osek
282 Jana Shejbalová Nezvěstice učitelka
281 Michal Vašíček Prušánky
280 Ivana Lesslová Blansko
279 Marcel Šolc Ostrov Apido-Dharma™ - včelař
278 Pavel Hruška Brno Technik
277 Martin Pudil Liberec zoolog
276 Vladimír Čelikovský Praha důchodce
275 Kateřina Joštová Vrdy Student
274 Michal Mauks Břeclav řemeslník
273 Zdeněk Kraus Mikulovice u Znojma učitel
272 Viera Hanáková Břeclav MěÚ Břeclav,referent památkové péče
271 Petr Kočárek Ostrava akademický pracovník
270 Simona Poláková České Budějovice biolog
269 Jiří Svatoš České Budějovice Projektový manažer
268 Radka Ondřejová Jablonec nad Nisou Středoškolská učitelka
267 Vít Ryjacek Dobřichovice osvc
266 Jana Kratinová Praha Kustod
265 Luboš Hlína Golčův Jeníkov
264 Miroslav Hovorka Pardubice elektrotechnik
263 Vojtěch Krčmarský Innsbruck experimentální fyzik
262 Radana Chytilová Ostrava Studentka
261 Peter Búrik Jihlava OSVČ
260 Martina Nacházelová Praha 8 ilustratorka
259 Michal Školník Lovčice Mechanik
258 Lukáš Pich Veverská Bítýška kameraman
257 Irena Bálková Velké Pavlovice
256 Jana Bohatá Kutná Hora - Malín Ph.D. studentka
255 Petr Viktora Kutná Hora OSVČ
254 marek mansfeld praha obchodnik
253 Kristýna Podhajská Velké Losiny referent městské zeleně
252 Alena Voltrová Praha student
251 Jitka Guthová Praha masérka
250 Jana Štenglová Plzeň osvč
249 Kateřina Krňávková Zábřeh Sekretářka
248 Jitka Renglová Teplice
247 Klára Jandová Doksy student
246 Stephan Buniak Netolice Rentner
245 Barbora Tonnerová Třemošnice student - Přírodovědecká fakulta UK
244 Klara Carbova Litic OSVČ
243 Tomáš Uher Břeclav student - Přírodovědecká fakulta UK
242 Drahomír Štěpánek Chropyně dělník
241 Marie Křížková Planá
240 Martin Grössl Praha 15 Důchodce
239 František Chládek Brno důchodce
238 Michal Řeřicha Mořina Ph.D. student
237 Jana Metyšová Heřmanovice PSS
236 Łukasz Nytra Petrovice u Karviné ochrana přírody
235 Antonín Bílý Vyškov Konstruktér
234 Jan Zukal Modřice Vědecký pracovník - zoolog
233 Jarmila Bulirschová Těšínská Praha učitelka
232 Tereza Demuthová Praha Právnička
231 Petr Bulirsch Praha důchodce
230 Matěj Skalka Zbiroh
229 Matyáš Soviš Praha Student, stage-technik
228 Dita Šejnová Heřmanice Účetní
227 Štěpán Hladík Lysá nad Labem student
226 Tomáš Papež Koryčany obchodník
225 René Stavárek Bělotín
224 Petra Kociánová Brno
223 Lukáš Smolík Praha 5
222 Jindřich Sedláček Praha biochemik
221 Pavel Kolman Praha 6 - Dejvice dělník v lesní školce
220 Petr Hykš Archlebov student
219 Kristýna Seidlová Praha OSVČ
218 Ladislav Machala Unhošť lékař a vysokoškolský pedagog
217 Magda Lengálová Hodonín office manager
216 Markéta Trykarová Liberec knihovnice
215 Hana Kováčová Heřmanovice učitelka
214 Petr Vicherek Havířov geotechnik
213 Zdeněk Karas Zliv důchodce
212 Ivan Šimáček Brno Zahradník
211 Jaroslav Ryšánek Nová Ves I - Ohrada obchodní zástupce
210 Dagmar Krbaťová Praha důchodce
209 Petr Štěpánek Čelákovice vědecký pracovník
208 Václav Drhlík Tišnov Arborista, OSVČ
207 Iva Kubištová Brno - Královo Pole Učitelka
206 Johana Turnerová Praha 7 asistentka místostarostky a radního
205 Václav Křepelák Hradec Králové Obchodní zástupce
204 Jana Fedáková Olomouc vychovatelka školní družiny
203 Natálie Klozová Praha
202 Pavel Buchar Praha 10 programátor
201 Zuzana Mladá Olbramovice asistentka obchodu
200 Tomáš Helma Praha
199 Josef Grégr Břeclav/ Poštorná jednatel
198 František Paikert Opava důchodce
197 Radim Ondříšek ostrava fin.vedouci
196 Jan Petřík Olomouc Geolog
195 Ludmila Rejlová Příbram PhDr. student botaniky
194 Matěj Čermák Praha Úředník
193 Barbora Kaftanová Praha vědecký pracovník
192 Miroslav Kroš Praha zapisovatel
191 Vojtěch Víta Kyšice chovatel exotických zvířat
190 Markéta Grešová Praha Laboratorní technik
189 Pavel Trávníček Dříteč Student gymnázia
188 Jana Vanickova Říčany
187 Ferdinand Holly Kyselka důchodce
186 Dan Čagánek Otrokovice laborant
185 Martin Trávníček Dříteč student lesnictví
184 Michal Zapletal Zlín
183 Markéta Vohralíková Houšková Ústí nad Labem studentka PřF UK
182 Jakub Škodík Dubňany Student
181 Romana Divínová Olomouc učitelka
180 Doubravka Velenská Praha student
179 Milena Šlehuferová Dvůr Králové nad Labem Ošetřovatelka Vividus
178 Martin Kröner Zlín
177 Lucie Šmídová Konice Strážník
176 Pavla Alexia Jarešová Jablonec nad Nisou Student
175 Jan Kuzma Hodonín OSVČ
174 František Kopecký Svratka OSVČ
173 Adriana Svobodová Nová Paka student VŠ
172 Marian Novotný Praha vysokoškolský učitel, PřF UK
171 Ladislav Bečvář Blovice strážník
170 Jiří Jurečka Olomouc
169 Zuzana Černochová Jeseník v důchodu
168 Lukáš Jonák Frýdek - Místek lesník
167 Petr Kodym Praha parazitolog
166 Vlastimila Doubravová Praha 6-Suchdol ekonom
165 Josef Podhajský Hradec Králové OSVČ
164 Martin Fiala Trutnov učitel
163 Marta Voborníková Jinočany účetní
162 Daniel Ševčík Olomouc redaktor
161 Daniel Vít Zlín technický inženýr
160 Tomáš Lackner Mnichov Entomolog
159 Petr Večeřa Kudlovice Zoolog
158 Edita Schramm Česká Třebová Arboristka, projektantka veřejné a krajinné zeleně
157 Jarmila Klementová Ostrava-Polanka nad Odrou OSVČ
156 Barbora Němcová Mělník Student
155 Eva Tichá Praha 4
154 Petr Zábranský Wien technik
153 Marta Holcmanová Radostice zdravotník
152 Roman Leontovyč Praha Vědecký pracovník
151 Luboš Rokos Jičín sanitář
150 Jiří Fabián Golcův Jeníkov in.důchodce-entomolog
149 Lenka Jeřábková Praha ochrana přírody
148 Radek Ungr Rokycany Referent
147 Andrea Odvárková Dvůr Králové nad Labem
146 Soňa Kajzrová Rovensko pod Troskami laboratorní technik
145 Jana Konvičková Zlín lékař
144 Ondřej Konvička Zlín OSVČ
143 Jana Brzoňová Praha vědecký pracovník
142 Leona Juraskova Dubnany Kalkulant
141 Pavla Lukešová Praha
140 Tomáš Sadílek Praha 8 produkční
139 Romana Bečvařova Blovice Státník urednik
138 Tomáš Jor Cerhenice entomolog
137 Iri Žaloudková Praha Ucitelka
136 Helena Kulíková Praha 3 Administrativní pracovnik
135 Libor Šrámek Napajedla Manažer
134 Martin Janik Třebíč Arborista
133 Barbara Storchová Praha VŠ pedagog
132 Rudolf Kmeco Litovel Důchodce-entomolog
131 Petr Volf Praha VŠ profesor
130 Miloslav Vrbský Kolín Elektrotechnik- servis TV a Audio
129 Martin Kupka Měchenice OSVČ
128 Josef Seják Praha ekologický ekonom
127 Hana Hromádková Pardubice Mistr OZP
126 Jana Fryzelková Praha PřF UK
125 Kristýna Bubeníková Loděnice u Berouna student
124 Jana Růžičková Budapest entomolog
123 Petr Jelínek Jindřichův Hradec IT konzultant
122 Barbora Šenková Praha 2 referent životního prostředí, Úřadu městské části Praha 3
121 Irena Schneiderová Praha zoolog
120 Petr Salinger Kostelany nad Moravou
119 Simona Furianová Dubňany
118 Petr Křížek Planá učitel
117 Tomáš Dolenský Mladá Boleslav Arborista
116 Hana Skopcová Praha Student
115 Zdeněk Kletečka České Budějovice entomolog
114 Jan Dvořák, MUDr. Praha Lékař
113 Josef Lacina Jablonec nad Nisou
112 Petra Novotná Neratovice účetní
111 Hana Poupětová Česká Lípa
110 Jan Hrdlička Babice u Říčan programový manažer
109 Jana Bucharová Jičín
108 Jan Jetenský Vejvanovice ekolog
107 Zuzana Drdová Lysá nad Labem (okres Nymburk) účetní
106 Kateřina Štorková Pěnčín studentka
105 Lenka Rydlova Mlada Boleslav Ucitelka
104 Tomáš Bárta Praha Fyzioterapeut
103 Hana Cassi Praha Manazer
102 Jana Fialová Jaroměř policista
101 Radim Španihel Břeclav Obchodní manažer
100 Jiří Mlateček Třebechovice pod Orebem osvč
99 Kristýna Honcová Vigantice student
98 Kateřina Bezányiová Jablonec nad Nisou Student
97 Roman Jirota Břeclav Servisní Elektrikář
96 Petra Korencová Cítoliby OSVČ
95 Jana Račanová Písek Student
94 Irena Čiháková Dvur Kralove nad Labem Registrator
93 Andrea Hájková Praha 4 lektorka
92 Miloš Krejčíř Vlašim konstruktér
91 Martin Linhart Český Brod
90 Zdeněk Vancl Police nad Metují důchodce
89 Ludvík Bobot Otrokovice lékař
88 Michaela Borowská Vejprnice Sociální pracovník
87 Stefan Dolak Žebrák
86 Radim Gabriš Zlaté Hory technik
85 Vojtěch Míšek Nučice Student
84 Vlastimil Mihal Přerov elektronik
83 Vratislav Zpěvak Hodonin
82 Lucie Hrůzová Litoměřice AOPK
81 Lenka Adamovská Vochov Bankéř
80 Jan Petřík Podivín Mistrl
79 Petr Kabátek Praha 9 OSVČ
78 Vladimír Zeman Olomouc učitel
77 Iva Daťková Tržek starosta
76 Jiří Krátký Hradec Kralove entomolog
75 Jiří Mach Svitavy učitel
74 Lukáš Bartoň Děčín Pedagog
73 Zuzana Veselá Praha 3
72 Jan Schneider Praha OSVČ
71 Jiří Prokop Chodov IT technik
70 Radek Sejkora Praha Biochemik
69 Jana Vaňková Pardubice Technik kvality
68 Jan Šolc Holohlavy Muž
67 David Ides Ostrava hydrogeolog
66 Jan Simon Pražák Středokluky Student
65 Jana Švaříčková Brno zoolog
64 Jan Šumpich Česká Bělá entomolog
63 Jaroslav Mazanec Plzeň THP
62 David Sommer Sušice student
61 Zbyněk Nasadil Ústí nad Orlicí technik
60 Lukáš Severa Brno Pedagog
59 Markéta Pýchová Náchod mpteřská
58 Kateřina Chalušová Nymburk
57 Monika Hovorková Hradec Králové konzultant
56 Petr Kosicka Praha 4 - Nusle IT analytik
55 Zbyněk Heřmánek Praha OSVČ
54 Anna Skryjová Ostrov u Macochy překladatelka
53 František Bürger Dolní Třebonín technik
52 Nikola Smutná Chudeřice student/pedagog
51 Petr Kinkal Rakovník OSVČ
50 Kateřina Kholová Velké Bílovice inženýr IMS
49 Kateřina Látalová Vigantice osvč
48 Lucie Zemanová Liberec Přírodovědec
47 Václav Nýč Nové Město nad Metují učitel ZŠ
46 Zdena Weissova Trutnov [6742]
45 Dominika Chromková Praha Studentka
44 Michal Dvořák Rudná
43 Andrea Ivanová Česká Skalice OSVČ
42 Filip Trnka Rychnov nad Kněžnou entomolog
41 Jakub Šafář Hradčovice student
40 Eva Šlosarčíková Dvůr Králové nad Labem Ošetřovatel exotické zvěře
39 Veronika Janovská Praha Lektorka
38 David Hořák Praha vědec
37 Jakub Vašíček Ostrava student
36 Lucie Řičařová Hradec Králové Ředitelka banky
35 Jaromír Petřík Praha 22
34 Alena Havrdová Nový Hrádek výzkumník
33 Martin Simon Jaroměř HR manager
32 Johana Drlíková Brno environmentalistka
31 Pavel Lacina Velké Pavlovice Vinař
30 Petr Hlousek Brno
29 Josef Vaculík Dolní Bojanovice Nezaměstnaný
28 Aleš Slezák Břeclav projektový manažer
27 Olga Moravcová Hoštice-Heroltice Obchodnice ve vinařství
26 Petr Ditrich Praha skladník
25 Jiří Šebesta Dolní Bojanovice Hasič - zachranář
24 Libor Uher Lanžhot Vězeňská služba
23 Zita Dvořáková Velké Pavlovice Ředitelka příspěvkové organizace
22 Stanislav Marek Valtice zámečník
21 Almíra Marková Valtice zemědělský inženýr
20 ONDŘEJ KAŇA Dolní Bojanovice Generální ředitel
19 Karel Rakovský Valtice důchodce
18 Adam Kepert Břeclav Marketingový specialista
17 Věra Žďárská Valtice zahradnice
16 Martina Skohoutilová Praha informační specialistka a environmentalistka
15 Pavlína Vlková Valtice OSVČ - projektování a inženýrská činnost ve stavebnictví
14 Klára Rabušicová Valtice Studentka
13 Lenka Rabušicová Valtice Zahradnice
12 Libor Gala Dolní Dunajovice Správce ČOV
11 Marie Šustalová Brno-Chrlice zdravotnice
10 Radek Šustal Brno-Chrlice technik
9 Jana Beneschová Brno Mykoložka, botanička
8 Josef Vlk Valtice projektant
7 David Číp Záboří vedoucí záchranné stanice
6 Leoš Štefka Hradec nad Svitavou státní zaměstnanec
5 Tomáš Krejčí Hluboké Mašůvky zoolog
4 Martin Sítek Břeclav Etnolog, manažer kvality
3 Petr Blažek Hodonín nezaměstnaný
2 Miroslav Mach Otrokovice OSVČ
1 Blanka Zedková Brno krajinný ekolog